Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

EN SEVDİĞİNİZİ KAYBETİĞİNİZDE NE YAPRDINIZ ?

Derinden Panolarıdır. Lütfen Şiir Yazmayınız.
orhanca
Üye
Üye

Mesaj gönderen orhanca »

bozcaadali
Üye
Üye
İsim: Özlem

Mesaj gönderen bozcaadali »

Sanırım bunu yaşamadan birşey diyemiyeceğim :cry:
patosss

Mesaj gönderen patosss »

ben en sevdiğim insanı,babamı kaybettim...9 yaşımdaydım ve hiç birşeyin farkında değildim...ama şimdi 19 yaşımdayım ve ona en ihtiyaç duyduğum zamanımda yanımda yok...ama çok iyi biliyorum ki babam her zaman benim yanımda..o benim koruyucu meleğim...ama yanımda olmasını o kadar çok isterdim ki,yanımda olsun beni kucaklasın,beni öpsün,beni azarlasın,düşecekken elimden tutup beni tekrar hayata döndürsün...

babacım biliyorum ordasın ve lütfen o yeşil gözlerini üstümden 1 sn bile olsun ayırma...bana göz kulak ol...ben iyice şuursuzlaştım...eğer yapmanı istemediğim şeyler varsa engel ol baba...eğer yanıma bi kötülük geliyorsa onu benden uzak tut baba...artık dayancak,savaşcak gücüm kalmadı...ve babacım senden binlerce kez özür diliyorum alkol kullandığım için...mustafa da kızdı baba ama yapacak pek fazla bişey yok...lütfen affet beni baba...sen olsaydın ben bu halde olmazdım ki...kimse bu halde olmazdı baba...

BABACIM,MELEĞİM,HERŞEYİM SENİ ÇOK SEVİYORUM....
fdselinfd

Mesaj gönderen fdselinfd »

patoss alkol kullanmak yada kullanmamak tamamen seninle ilgili birşey ama benim snaa tavsiyem baban için özellikle onu düşün sen onu bu kadar çok seviyosun eminim seni hissediyodur en azından onu üzmemek adına alkol kullanmaktan vazgeçebilmelisin dimi hayatta böyle zararlı alışkanlıklarla sıkıntılarından arınamazsın aksine gittikçe ona muhtaç zavallı biri olursun bunu bi kez daha düşün zavallı olmak istermi insan hiç :(
dedetor
Üye
Üye
İsim: Sercan

Mesaj gönderen dedetor »

şizofrene dönmemek için dünyayı umursadan,avare avare dolaşmaya başlardım herhalde..herkese küser konuşmadan kendimi toparlamaya çalışırdım sonrası elbet düzelecek hayat ne olursa olsun devam edio çünkü..
manikdepresif

Mesaj gönderen manikdepresif »

ptossss alkole devam be anam.hatta bulabiliyosan çiftli cigara iç.bu dünyayı bokluundan sen kurtaramazsın.devam kötülüğe.baban falan da kurataramaz seni öldü gitti o.unut artık onu ve kurtaracağınıda bekleme.yanıyodur şimdi o kıyamete kadar.benim babamın yanındadır.hatta benim baba o kadar günahkardıki kesin zebanilik için staj görüyodur.baban da benimkinin yanında yetmeliktir belki ne dersin ha :))))
acı gercek bu,gerçeklerle yüzleş ve kaçma......sana tek tavsiyem bu.
ilkruzgar
Üye
Üye

Mesaj gönderen ilkruzgar »

Ben çok sevdiğim birini dün kaybettim.Aslında bu kaybediş bi ölüm değil hala hayatta ama ben onu kaybettim o yok artık hayatımda ve ben çok ilginç sürekli, gülüyor çok mutluymuş gibi davranıyorum..aslında içimde fırtınalı bi kış yaşarken herkese baharı yaşıyormuş gibi davranıyorum..neden onu kaybetmekten utanıyorum ki sanki??Ama çok zor durumdayım alışmak çok zor sevdiğinin yokluğuna..
sunni_teneffus

Mesaj gönderen sunni_teneffus »

ağlarsın sitem edersin neden o diye. bundna başka bi açıklamasıda olmaz zaten
seyytan
Kıdemli üye
Kıdemli üye
İsim: Metin Çetin

Mesaj gönderen seyytan »

bunun sebebini arastırırdım... bukduktan sonra o kjimse onu diri diri yakartım:):)(saka) bu hiç basıma gelmedi...
melissa
Üye
Üye

Mesaj gönderen melissa »

eğer ki bahsettiğin kayıp ölümü temsil ediyorsa ben ölümü zaten kabul etmiyorum :!:
aycell_xxx
Üye
Üye
İsim: aysel

Mesaj gönderen aycell_xxx »

en sevdiğim insanı zaten kaybettim... bir zamanlar taaa içimde olan biri şimdi yabancı.. hissettiğim ise tek soğukluğu.. üşüyorum çok... özlüyorum eski O'nu.. beraber geçirdiğimiz günleri hatırlayarak tekrar tekrar kahroluyorum.. ne olacak işte bunlar oluyo.. :cry: :cry:
YorgunSuvari
Yeni Üye
Yeni Üye
İsim: YorgunSuvari

Mesaj gönderen YorgunSuvari »

Kaybetmıs bırı olarak sunu soyleyebılırım kı asla unutmadım unutamam.. acıkcası unutmak da ıstemem.. cunku kaybetmıs olmak bıle kaybetmıslıgı bılmek bıle bı nebze de olsa en azından o nun senın hayalınde kalabılmesı rahatlatıyor galıba.. ınsan her konuda baskalarını kandırmada olmasa bıle kendını kandırmada tam bır profosyonel dır.. ve bu deneyımı en ıyı kullandıgı konu bu ask sevgı.. olsun be.. kaybedemıyecegımız bızı bız yapan hayallerımız.. benım hayallerım var.. ama gerceklestı ama gerceklesmedı.. dıpsız bır kuyum var.. gerıye de baksam zaman zaman.. bosver
fdselinfd

Mesaj gönderen fdselinfd »

hayatımda çok sevdiğim bi insanı kaybetim ve hala onu yaşatmaya çalışıyorum ben onu unutmuyorum ve kimseyede unutturmuyorum bi tek bunu yapabiliyorum
manikdepresif

Mesaj gönderen manikdepresif »

ölenle ölünmüyo,gidenle gidilmiyo,terkedenle bitilmiyo.show must go on...
melissa
Üye
Üye

Mesaj gönderen melissa »

böyle daha anlamlı oldu sanki manikdepresif!!!!