Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

En yakın dostunuza aşık olunur mu??

Derinden Panolarıdır. Lütfen Şiir Yazmayınız.
mubarezatihayatiye
Üye
Üye
İsim: dilan

Re: En yakın dostunuza aşık olunur mu??

Mesaj gönderen mubarezatihayatiye »

bence de
Kullanıcı avatarı
SERAPben
Takımdan
Takımdan
İsim: SERAP

Mesaj gönderen SERAPben »

Selçuk rica ederim ben teşekkür ederim sözlerin gururlandırdı beni,eğer bi faydam oluyorsa ne mutlu bana.Düşüncelerin için gerçekten tşk ederim.Bende bu güzel sitede hepinizi tanıma fırsatı bulduğum için şanslıyım ve her zaman da sıkılmadan derdini paylaşacağımdan emin olabilirsin ki inşallah içinden çıkılması zor dertlerin olmaz bu herkes için geçerli :wink:
busra
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj gönderen busra »

bence en yakın arkadaşa aşık olunmamalı...biliyorum bana kızacaksınız "aşk ummadığınız anda gelir,gönül ferman dinlemez "vs..gibi şeyler de söyleyeceksiniz.eğer yıllarca süren bir arkadaşlıksa ve ilk günler böyle birşey hissedilmiyorsa,son zamanlarda böyle hissediyorsa bu durumda olan birisinin duygusal bir boşlukta olduğuna ve bu psikolojiyle onu anlayan insana karşı o anda hissettiği bir duygu olarak tanımlıyorum.yani geçicidir.tam tersiyse bence baştan beri ilgisi vardır.ama ayıp değil,günah değil başımıza da gelebilir.ben yalnızca doğru karar vermende yardımcı olmak istiyorum.
hoca1982
Üye
Üye
İsim: selçuk

Mesaj gönderen hoca1982 »

Haklısın büşra..Aslında bu tür şeyleri paylaşınca daha bi anlıyor bazı şeyleri insan..Ona aşık olduğumu söyledim yani ona evlenme bile teklif etmeyi düşündüğümü söyledm ama geç kaldım be büşra tren artık kaçtı dedim...Tepkisi sadece gülümsemek oldu ve şunu dedi:Neden daha ereken demedin...
Aslında hemen söyleyeceksin ona sevdiğini geç kalmadan ya da sessizce arkana bakmadan gideceksin ona sevdiğini söylemeden...ki daha çok üzülmeyesin....dimi???
Kullanıcı avatarı
pyrazine
Takımdan
Takımdan
İsim: Ahmet

Mesaj gönderen pyrazine »

En yakın arkadaşa da aşık olabilirsin. Neden olmasın? Hatta gerçekten seviyorsanız konuşmalı da. Gerçekten aşıksanız... Kim bilir belki onun da içinde birşeyler birikmiştir. Eger gerçekten aşıksan ve konuşmuyorsan yada yakınlaşmıyorsan zaten için içini kemirir. Hatta arkadaşlarından birine aşık olmak kadar doğal birşey yok bence. Sonuçta huyunuzu suyunuzu biliyorsunuz. Bu hem dış görünüşe bakarak değil de kişiliğe aşık olduğunuzun da bir göstergesidir bence.
busra
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj gönderen busra »

selçuk cümlelerin öyle içten ki seni görmesem bile acını hissedebiliyorum.üzülme selçuk.geç kaldım diye pişmanlık duymamalısın.her şerde bir hayır varmış derler.eminim bunda da vardır.ileride bunu mutlaka göreceksin...
Kullanıcı avatarı
EmelSevgi
Takımdan
Takımdan
İsim: emel sevgi

Mesaj gönderen EmelSevgi »

olunur tabi hem de çok güzel olur :lol:
ben de iki yıl boyunca abi deyip durduğuım en yakın sınıf arkadaşıma aşık oldum :D biraz beklemem ve uğraşmam gerekti ama sonunda o da bana aşık oldu :wink: :lol: :lol: bence bu (en yakın arkadaşınla bir ilişiki) çok da imkansız bir durum değil.. yani tabiki insan ilk önce kendini hep engellemeye çalışıyor, utanıyor, ben nasıl bakarım onun yüzüne diyor, kendine kızıyor filan ama aşk işte :lol: çok imkansız değil diyorum çünkü zaten yakın arkadaş olunca o da size kıyamıyor durup düşününce bunu gördüm :wink: hem zaten çok iyi arkadaşsanız çok iyi anlaşıyorsunuzdur belki sevgili olarak daha da iyi olacaktır bunu kim bilebilir :wink:
iyi şanslar diliyorum arkadaşım, umarım sen de en az benim kadar mutlu olursun...
hoca1982
Üye
Üye
İsim: selçuk

Mesaj gönderen hoca1982 »

Valla haklısın büşra zaten o da nişanlandı ve artık sadece arkadaşık samimi birer dost.Bende duygularımı dizginlemeyi başardım o da ben de sadece hayatı paylaşan birer dostuk.Benim acımı paylaştığın için o kadar mutlu oldum ki anlatmam demek ki insanlar birerini görmese de,tanımasa da duygularımız,acılarımız,sevinçlerimiz,kederlerimiz aslında hepsi birer ortak duygu yani bizim insanlara ve hayata karşı sevgi dolu bakışımız:)
Bu arada emele de teşekkür ediyorum.İnşallah seni mtlu eden kadar birini bulurum....
mubarezatihayatiye
Üye
Üye

yani bitti mi?
sevineyim mi üzüleyim mi? sen mutlu musun mutsuz musun?
eğer arkadaş kalmaya ve ona onu sevdiğini söylememeye karar verdiysen,yani aşkını içine attıysan büyük başarı...yani onu seviyorum dedin ya,gereçekten aşık oldun mu? ya da "sonradan anladım ki bu aşk değilmiş" de diyebilirsin.(inşallah öyledir)
şimdi ruh halin nasıl.ona eskiden olduğu gibi,arkadaşça mı bakıyorsun yani..eğer öyleyse ki umarım öyledir demek aşık değildin.
ama yüreğin susmuyorsa ama sen sabredip,susturuyorsan,ona bir şey söylemeyeceksen...buna ağlarım ben...ona söyle demiyorum, sadece yüreğin belki kanar ya,o yüzden ağlarım.bu tür şeyler filmlerde de olur ve çok ağlarım.
ama belki söylersen o da çok üzülecekti...onu çok seviyorsan üzülmesin istersin..
sonuç ne oldu ve sen nasılsın merak ediyorum... :) :? :shock: :o
ravza
Üye
Üye
İsim: gonca

Mesaj gönderen ravza »

abim bu çok farklı bir konu benim de çok çok sevdiğim 5 yılımı paylaştığım arkadaşım dostum geçti karşıma seni seviyorum dedi. ben onu o kadar çok seviyordum ve hala seviyorum ama o günden sonra tek kelime konuşmadım onla. onda suç bulmuyorum aşık olamaz yanlıştır falan demiyorum ama bir anda soğudum görmek istemiyorum onu.
her insan başka tepkiler verir olumlu bir tepki alırsın inş ama yine de insan anlamaz mı karşısındakinin ne hissettiğini az çok. bi ışık varsa konuşursun
Safkan
Üye
Üye
İsim: Şahika

Mesaj gönderen Safkan »

çok zor yaa.. ama olunuyor işte.
Kullanıcı avatarı
lonely
Görevli
Görevli
İsim: Burcu

Mesaj gönderen lonely »

yakın bir arkadaşındır ama sen ona arkadaşlıkdan fazla şeyler beslersin sonra bakarsınki o başkasını seviyor kendini onun dostluğuna inandırırsın ondan iyi arkadaşın yoktur sonra birgün karşına çıkar seni sevdiğini söyler...herşey tersine döner ne hissedeceğini bilemezsin...

sevinmeli miyim?
evet sevinmeliyim. biliyordum o da beni benim onu sevdiğim gibi seviyormuş işte...
hayır ne için sevineceğim 3 sene boyunca ben ona dostum arkadaşım derken o bana yalan mı söyledi? aldatılmış hissediyorum kendimi
YALAN......peki bu ne kadar doğru ben de en başta onu sevmiyor muydum?
aldandım mı yoksa
ne yapmalıyım şimdi hala devam edebilir miyiz eskisi gibi
yo hayır hiç birşey eskisi gibi olamaz ki artık
görüşmeli miyim peki?
en iyisi biraz uzaklaşmak mı?
??????
.......
ravza
Üye
Üye
İsim: gonca

Mesaj gönderen ravza »

bu biraz daha farklı bi konu iki taraf da birbirini sevmiş uzaklaşmaya gerek yok bence yoksa şu an onu sevdiğinden emin değilmisin?
mubarezatihayatiye
Üye
Üye

sevgini nasıl bastırdın da 3 sene dostum dedin ona? sevgini kolay kolay bastıramayacağını biliyorsun değil mi? bunu neden yaptın? ona onu sevdiğini söylemeden bunu yaptın hadi. şimdi de onun seni sevdiğini öğrenince sevinemiyosun... bence sen kendi sevginden şüphe ediyorsun. yanlış mı anlamışım? belki de...ona kızgın mısın peki? bence kaçmak yerine uzun uzun konuşmak gerek bunu onunla. yüzleşmen gerek;aklınla ve yüreğinle... mantığın ve yüreğin belki de aynı şeyleri söylüyordur,bir dinle... eğer öyleyse zaten ne yapman gerek biliyorsun: "yüreğinin götürdüğü yere git"... ama akıl ve kalp birbirinden farklı konuşuyorsa işte o zaman iş biraz daha zor..
Kullanıcı avatarı
lonely
Görevli
Görevli
İsim: Burcu

Mesaj gönderen lonely »

sevgimden şüphe etmek değil bu hani arkadaşlığıyla bile yetinebilmek var ya tam da öyle başlıyor herşey ama en sonunda yine aynı yere dönüyorsun. kızgın mıyım evet çok kızgınım tam bazı şeyleri sindirmişken ve bunu o biliyorken karşıma bu şekilde çıkması beni kızdıran. belkide bu sebeple uzak kalma isteği cezalandırmak belki...