Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

ERKEKLER NEDEN BÖYLEDİR?

Sizin Kürsünüz. Genel de Konu dışı başlıklar...
nihan

Re: komikkk

Mesaj gönderen nihan »

tabiki öle sana katılıyorum işte bu yüzden bnde senin yazdığına cvp yazdm burada insanlar zincirleme halde yorum yapiolar yani herkesn böle bi özgürlüğü war ve bunuda bu foruma katılan herkes zaten bilir bu arada yazdıım şeylerden hiçbirinde birilerini iğneleme amacı güdülmemiştr haberinz olsun arkadaşlar....
youngbns

Mesaj gönderen youngbns »

sewgiliyseniz her türlü gıcıklığı yapıp sizi sinir ederler
abi we ya babanızsa herşeyinize karısırlar
kardes we ya yiğeninizse ya da kuzen sizi çileden çıkarıp odanızı darmadağan edrler
arkadasınızsa siziin giydiklerinizi dawranıslarınızı sewgililerinnizi sürekli eleştirip duruular

ERKEKLER HER ZAMAN GICIKDIR VE DE ONLARA ASLA GÜVEN OLMAZ :evil: :!: :evil: :evil: :evil: :twisted: :twisted: :
Fairjudge

Re: ERKEKLER NEDEN BÖYLEDİR?

Mesaj gönderen Fairjudge »

nihan yazdı:arkadaşlar erkekler genel olarak(hepsi demiyorum)neden dengesizdir?yanlış anlamayın! dengesiz derken hakaret etme amaçlı demiyorum.yani mesela neden bigün seviyorum derken bigün sevmiyorum derler ya da soğuk davranırlar???yoksa bnm ve arkadaşlarımn karşılaştklarmzda mı bi sorun war??? fikri olan warsa anlatabilir mi???
Bu durum kişinin kendisiyle ve yapısıyla alakalı birşeydir. Aynı şeyler bayanlar içinde geçerli olabilir. İnsanın bir psikolojisi vardır. Ona göre hareket eder.
ayyhan

Mesaj gönderen ayyhan »

HEMCİNSLERİMİ DEGİLDE BENDE BAYANLARI DAHA COK DENGESİZ BULUYORUM KADINLARIN NEZAMAN NE YAPACAKLARINI ANLAMAK GERCEKTEN COK ZOR
fotosentez

Mesaj gönderen fotosentez »

erkekler ve bayanlar için konuşuyorum ben de erkekleri anlayamıyorum felan dedim de hiç gidip te sevgilime sormadım dün beni sevdiğini söylüyodun bu gün neden hoşlanıyosun diye.yüzyüze konuşmadım hep msjlaştım ama insanın bence gözlerinin içine bakması gerek.içinizde erkekleri anlamak için faliyet gösteren yada bayanları anlamak için faliyet gösteren var mı?yoksa oturduğunuz yerden çözüm mü arıyosunuz?bence eğer cesaretiniz varsa en yakınınız olan karşı cinsinizle konuşun msjlaşmayın sakın haa.yüzyüze.gözlerinin içine bakarak.ben yapmadım ve pişmanım.
frendyy

Mesaj gönderen frendyy »

arkadaslar yazdıgınız yazılar tuhafıma gitti anladıgım kadarıyla bayanlar cıktıgı erkeklerle sorunlarını burada cözmeye calısıyorlar... ha bir de demissiniz ki neden erkekler böyle, bu cümlenin içerisinde genel bir yargı bildiriyor.. yani bütün erkeklerden kast ediliyo bence yanılıyorsunuz herkesin algı anlayısı farklıdır sizlerde biliyorsunuz bunu.. buna güzel bir örnek olarakta:

günün birinde hintlilere fil götüren bir zat... insanlara bu hayvanı tanıtmadan önce karanlık bir odaya koyar ve bir grup insanı bu odaya sırayla girip cıkmalarını ister ve iceride bulunan varlıgın dısarıda tarifini yapmalarını ister...

gruptan ilkini odaya sokar ve bir zaman sora dısarıya cıkan bu adam iceride bir hortum bulundugunu söyler,bir digeri girip cıktıgında ise iceride sütunlar (filin ayakları) bulundugunu,bir digeri iceride bir taht oldugunu (sırtı) söyler,bir digeri ise iceride fırca bulundugunu söyler (filin kuyrugu)...

ki isin aslı hiçte öyle deyildir. cünkü iceride bulunan bir fildir yani herkes bir yerine dokunup farklı seyler olarak algılamıstır..

benim sizlere anlatmak istedigim ise sudur bir erkek ya hut bir kac erkek yüzünden bütün erkekleri yargılamanız sizlerede sacma gelmiyormu...
eger öyleyse benimde kızlardan ve hatta bütün insanlardan küsmem gerekir...
mümkünse biraz daha mantıklı yazılar yazalım cünkü burada insanları rencide ediyorsunuz...
Kullanıcı avatarı
hakan
Takımdan
Takımdan
İsim: Hakan

Mesaj gönderen hakan »

Erkek seviyorum diyor ama bunu kalpden diyorsa o asla unutmaz.Sadece seni seviyorum dediğinde mutlu olduğunu görüyosa ondanda diyebilir.Bence sevmek veya sevilmek içten gelmeli vede bu kelimeyi kullanacak şahsın kişiliği ve karekterin düzgün olması yeterli...
nihan

Mesaj gönderen nihan »

frendyy yazdı:arkadaslar yazdıgınız yazılar tuhafıma gitti anladıgım kadarıyla bayanlar cıktıgı erkeklerle sorunlarını burada cözmeye calısıyorlar... ha bir de demissiniz ki neden erkekler böyle, bu cümlenin içerisinde genel bir yargı bildiriyor.. yani bütün erkeklerden kast ediliyo bence yanılıyorsunuz herkesin algı anlayısı farklıdır sizlerde biliyorsunuz bunu.. buna güzel bir örnek olarakta:

günün birinde hintlilere fil götüren bir zat... insanlara bu hayvanı tanıtmadan önce karanlık bir odaya koyar ve bir grup insanı bu odaya sırayla girip cıkmalarını ister ve iceride bulunan varlıgın dısarıda tarifini yapmalarını ister...

gruptan ilkini odaya sokar ve bir zaman sora dısarıya cıkan bu adam iceride bir hortum bulundugunu söyler,bir digeri girip cıktıgında ise iceride sütunlar (filin ayakları) bulundugunu,bir digeri iceride bir taht oldugunu (sırtı) söyler,bir digeri ise iceride fırca bulundugunu söyler (filin kuyrugu)...

ki isin aslı hiçte öyle deyildir. cünkü iceride bulunan bir fildir yani herkes bir yerine dokunup farklı seyler olarak algılamıstır..

benim sizlere anlatmak istedigim ise sudur bir erkek ya hut bir kac erkek yüzünden bütün erkekleri yargılamanız sizlerede sacma gelmiyormu...
eger öyleyse benimde kızlardan ve hatta bütün insanlardan küsmem gerekir...
mümkünse biraz daha mantıklı yazılar yazalım cünkü burada insanları rencide ediyorsunuz...
bu konuyu açan bnm ama en başta bütün erkeklerin dahil olmadığını yazmıştım böyle yanlış anlamalar olmasın diye zaten biliyorumki sen bu yazıyla buraya yazan herkese bişeyler söylemk istemişsn ama herkes bu yazıları yazarken belirli problemler yaşadığı insanları kastedioyor yada kimi erkekler üzerindeki izlenimlerini paylaşıyor..bu nedenle bütün erkekler olarak algılamana gerek yok arkadaşım tabiki hepsi böyle değil sdece bazıları böyle...
nihan

Mesaj gönderen nihan »

hakan yazdı:Erkek seviyorum diyor ama bunu kalpden diyorsa o asla unutmaz.Sadece seni seviyorum dediğinde mutlu olduğunu görüyosa ondanda diyebilir.Bence sevmek veya sevilmek içten gelmeli vede bu kelimeyi kullanacak şahsın kişiliği ve karekterin düzgün olması yeterli...
kişilk ve karakter konusunda kesinlikle katılıyorum...
Kullanıcı avatarı
hakan
Takımdan
Takımdan
İsim: Hakan

Mesaj gönderen hakan »

Arkadaşlar bir insan aranacak tek şey kişilik ve karekterdir,bu kişiyide araıyorum bulmadım nedendir bilinmez birtanesi mevcut diğeri yok.Bu çokmu zor acaba.....
oktay

Re: ERKEKLER NEDEN BÖYLEDİR?

Mesaj gönderen oktay »

canım sana hata yapanda bul suçu bende kızlar neden böyle desem olurmu hepsi değil ama ????????
nihan

Mesaj gönderen nihan »

hakan yazdı:Arkadaşlar bir insan aranacak tek şey kişilik ve karekterdir,bu kişiyide araıyorum bulmadım nedendir bilinmez birtanesi mevcut diğeri yok.Bu çokmu zor acaba.....
aynı durumdayız desene :(
mangara_

Mesaj gönderen mangara_ »

ksusur bakmayn ama erkekler dengesizdr arkadaşlar dün nekadart iise bugün daha bikötü olur bi dedii bidediini tutmz böleler iştee:(
umutsuz

ERKEKLER GERÇEKTEN ÖLEEEEEEEEEEEE

Mesaj gönderen umutsuz »

NEDENİNİ BİLMİYORUM AMA KIZLAR KADAR YAPTIKLARI DAVRANIŞLARAA DİKKAT ETMİYORLARR YANNİ NE YAPTIKLARININ FARKINA ANCAK SEN BELLİ EDİNCE VARIYORLARRR
_kordugum_

Mesaj gönderen _kordugum_ »

ya böyle erkekler şöyledir kızlar şöyledir diye ayrımak yanlış bence çünkü iki taraftada dengesizler olabildiği gibi çok kişilikli insanlar vardır...
erkekler ve bayanlar arasındaki tek fark ikiside çok duygusal olsada erkekler bunu biraz daha zor gösterirler o kadar...