Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

ERKEKLER NEDEN BÖYLEDİR?

Sizin Kürsünüz. Genel de Konu dışı başlıklar...
tarlaçiçeği

Mesaj gönderen tarlaçiçeği »

bence sadece erkeklere mahsus bişey değil.bu yüzyılda insanlar genel anlamda dengesiz.kimse kimseye güvenmiyor.herkes herkesten korkuyor ve herkes herşeyi herkesten iyi biliyor da ondan.güven,saygı,sadakat kalmamış . nadiren rastlıyoruz ve vayyy be böle insanlarda kalmış mı diorum.ne bileyim ben pek yardımcı olamadım galiba.
mk15
Dengesiz Üye(Banlı)
Dengesiz Üye(Banlı)

Mesaj gönderen mk15 »

hakan yazdı:Arkadaşlar bir insan aranacak tek şey kişilik ve karekterdir,bu kişiyide araıyorum bulmadım nedendir bilinmez birtanesi mevcut diğeri yok.Bu çokmu zor acaba.....
Böyle asil insanları gercekten bulmak zorduk ya ne bileyim bi insan bu özelliklere deger vermezse hay...dan farkı kalmaz yani gurur olmalı bi insanda dedigini bilmeli,sözünü tutmalı bence.onlar neyin ne oldugunu biliyorlar..

Ya birbirlerini aldatıyolar böle olmaz ya bu insanlar bide demezler mi birbirimizi seviyoruz diye ohaa dedim yaa insanlık öldümü bu kadar zaten sevgi namına bisey kalmamıs.Ask mı sormayın bile.

Ne erkeklere nede kadınlar ben insanlara güvenmiyorum bıktım onlardan artık cok sıktılar :cry:
Kullanıcı avatarı
pyrazine
Takımdan
Takımdan
İsim: Ahmet

Re: ERKEKLER NEDEN BÖYLEDİR?

Mesaj gönderen pyrazine »

nihan yazdı:arkadaşlar erkekler genel olarak(hepsi demiyorum)neden dengesizdir?yanlış anlamayın! dengesiz derken hakaret etme amaçlı demiyorum.yani mesela neden bigün seviyorum derken bigün sevmiyorum derler ya da soğuk davranırlar???yoksa bnm ve arkadaşlarımn karşılaştklarmzda mı bi sorun war??? fikri olan warsa anlatabilir mi???
Su an burada konusulanlar dengesiz erkekler ,;dengeliler normalller,farklı değiller de ondan :D
okyanus_derin
Üye
Üye
İsim: nilgün

Mesaj gönderen okyanus_derin »

bence tüm insanlar dengesiz! yani herkez farklı olduğundan ne zaman ne olacağı asla bilinmez.
yani,galiba... bunun gibi bişe işte! :? :?
ilkruzgar
Üye
Üye

Mesaj gönderen ilkruzgar »

ya bence doğalarında var bu bir gün sevip öbür gün unutmak(istisnalar var tabi.. :lol: )eh ne yapalım allah istisnalarla karşılaştırsın bizi....AMİİİN :wink:
mk15
Dengesiz Üye(Banlı)
Dengesiz Üye(Banlı)

Mesaj gönderen mk15 »

okyanus_derin yazdı:bence tüm insanlar dengesiz! yani herkez farklı olduğundan ne zaman ne olacağı asla bilinmez.
yani,galiba... bunun gibi bişe işte! :? :?
Bence öyle degil..Herkez dengesiz inanmıyorum...Sadece insanların cig süt ictigini bilirim o kadar..
sokaklarda evcil

Mesaj gönderen sokaklarda evcil »

çirkin kadın yoktur az votka vardır.
en azından çevremde tanıdığım çok yakın erkek arkadaşlarımın görüşü böyle...bir kızı sevseler bile yüz vermiyor diye gidip hayatta çıkmayacağı bi insanla çıkabiliyo bu arkadaşlarım..olay da doğal olarak az votka işine dönüyor :lol: komik bi durum tabii ki
yani benim anladığım gördüğüm kadarıyla bir erkek istediğini elde edemeyince çok ani ve saçma kararlar verebiliyo ve hiç de pişmanlık duymuyo...
ama erkekleri anlamak çok da zor değil sadece bir erkek gibi düşünmek lazım o zaman herşey anlam kazanıyo :wink:
Yaşanınca Tükenir_

Mesaj gönderen Yaşanınca Tükenir_ »

ruhlarında var erkekler işte mazur görün!
:shock:
dengesiz28
Üye
Üye

Mesaj gönderen dengesiz28 »

ya bu konu benimle alakalı sanırım
çünki benim nik dengesiz
ama bu soruyu biraz düşüncem
cevabımı bekleyin ????
nurhans
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj gönderen nurhans »

bence bu durumun tek bi sebebi var o da erkeklerin kendileri dünyanın merkezinde zannetmeleri sanki herşey onların etrafında dönüyor
ya da bi bulunmaz hint kumaşı benzetmesini de yapabiliriz onlar için
dengesiz28
Üye
Üye

Mesaj gönderen dengesiz28 »

Arkadaşım sana katılmak mümkün değil ya ....
Erkeklerle kadınlar arasında mutlaka problemler ve uyumsuzluklar olacaktır bu her iki tarafla da alakalıdır..
Adı üstünde Kadın ve Erkek
yaradılışı psikolojisi sosyal hayatı tamamen farklı karşıt cinsiyetler..
Siz erkekler hakkında böyle düşünürken eminim benim gibi bir çok arkadaşım da aynı şeyi kadınlar için düşünüyodur..
yasemin
Üye
Üye
İsim: yasemin

Mesaj gönderen yasemin »

işte sorun burda siz erkekler kadınların tam zıttını yapmak için yaratılmışsınız sanki biz sana sorduk mu siz kadınlar için ne düşünüyosunuz diye hemen bizde sizin için düşünüyoruz diyosun.altta kalmayın amaaan sakınaa :twisted:
nadas38
Üye
Üye

Mesaj gönderen nadas38 »

bence iki tarafta haklı kendince. biz biraz gönül işinde aceleciyiz sanırım ondan hata yapıyoruz her iki tarafı kastettim. :) bence aşk için yaşamayalım yaşarken aşık olalım o zaman belki doğru insan çıkar karşımıza. bide her karşımıza çıkanı aşk sanmayalım. dürüst olursak karşımızdakide dürüst olacaktır eminim zor ama ne diyelim ben aşk tan kaçmayı tercih ediyorum böylece başımda ağrımamış oluyor bakalım nereye kadar kaçarsam artık.. :wink:
Rosey
Üye
Üye
İsim: ...

Mesaj gönderen Rosey »

erkekler aci cektiriyoo :cry: :cry:
nadas38
Üye
Üye

Mesaj gönderen nadas38 »

NEDEN BÖYLESİNİZ ERKEKLER SİZE SORALIM? :D