Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

ERKEKLER NEDEN BÖYLEDİR?

Sizin Kürsünüz. Genel de Konu dışı başlıklar...
SONBAHAR
Üye
Üye
İsim: BAHAR

Re: ERKEKLER NEDEN BÖYLEDİR?

Mesaj gönderen SONBAHAR »

Bi bak bakalım ben onu ne zaman yazdım. :)
Ayrıca sen bunu daha önce okuyup cevap yazmıştın.
Herneyse bu sadece sana özel olarak yazılmış bişey değil genel olarak bütün erkekler için görüşüm.
Ayrıca çok basit olduğunuzu düşünüyosanız yanılıyosunuz.Bazen kapalı kutu oluyosunuz.Bütün kapılarınızı kapattığınızda o kapıları açmak için süründürebiliyosunuz karşınızdakini.Tamam bizi tamamen anlamanızın olanaksız olduğunu ben de biliyorum ama bunu erkek yada kadın olarak ayırmak yanlış olur.Her insanın arasında birbirini anlayamadığı konular mutlaka var.

not:Lütfen bu yazdıklarımı kişel algılamayınız :wink:
menoktadenokta
Üye
Üye
İsim: MeHMeT

ERKEKLER NEDEN BÖYLEDİR?

Mesaj gönderen menoktadenokta »

Doğrudur öyle olan erkekler var ama bu sadece erkeklere maledilecek birşey değil. benim sevgililerimde nedense hep öyle odular. birgün çok iyi birgün acımasız birgün soğuk diğergün acayip... anlayacağımız budurki erkek-kadın ayrımı yapılacak bir konu değil bu.
picasso
Takımdan
Takımdan
İsim: suat

Mesaj gönderen picasso »

her insan aynı değildir...
Kullanıcı avatarı
divane86
Takımdan
Takımdan
İsim: GÜLDEREN

Mesaj gönderen divane86 »

dengesizlik insanların genelinde var. bize sorarsan erkekleri anlamak mümkün değil neden böyle davranırlar diye düşünüp kafayı yeriz... erkekler içinde kadınlar bir muamma çözemezler... sonra işin vardığı nokta 'kadın ruhundan anlamıyorlar' olur... hani böyle arada vardırya ruhumuza hitap eden ahhh bu tipten birde bende olsa diye yakınırız işte o tiplerin çoğu bunu nasıl yaptığının farkında bile değildir çünkü bide dengesiziz :) geriye kalan azınlıkta ne yaptığını bilen insanlardır ki işte onlardan pek fazla yok etrafta. o yüzden neden niçin diye sorgulamak yanlış (bunu yapmadığımı söylersem yalan olur'al işte bi dengesizde ben :lol: ') o anın tadını çıkarmaya çalışmak lazım seviyorum dediğinde doya doya yaşa sevmiyorum dediğinde duyma bile(diyorum ama ilk önce ben yapabilsem bunu :) )
Rkoycu
Üye
Üye
İsim: rüştü levent

Mesaj gönderen Rkoycu »

Dengesizlik değilde o anki ruh hali kelimesine katılıyorum belki bir problemi var ve sizinle paylaşmak istemiyor..İstemiyor derken şimdi bir cevap gelir neden benim le paylaşmıyor örneğin sizinde moralinizin bozulmasını istemiyor olabilir..Sinirli zamanı olur anlayışla karşılamazsanız üstüne giderseniz istemeyerek kalbinizi kırar ve sizin tanirinizle dengesiz olur.. Bence karşındaki kişinin yaptılarını düşünüp ona göre yorum yapmak lazım...