Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

Eski sevgili

Derinden Panolarıdır. Lütfen Şiir Yazmayınız.
alcholicboy

Mesaj gönderen alcholicboy »

yaw bırak ayrıldın mı? ayrılan dönmuyo zaten genelde.. başım döner o dönmez heç.. böle oluyo bende.
Leonidas

Mesaj gönderen Leonidas »

Gerçekten sevmeyi bilmiyen insanlar yapar bunu genellikle , sevdiğini sanan , ama aşk yada sevginin tanımını bile yapamayan , ya çok yuksek ya da az özgüven taşıyan insanların sıklıkla karşılaştığı , ilişkiyi hırpalayan ve sonunda KESİNLİKLE bitiren üzücü bir durumdur bu ayrılıklar, ve acı olan şey ise bu ilişkide olanaların birliktelikleri tamamen bitmeden nadir olarak düzelmeleridir.
romantic_dewil
Üye
Üye

Mesaj gönderen romantic_dewil »

bnce de çok saçma!!!bitmişse bitmiştir..üstüne gitmeye gerek yok...başka yolculuklara yelken açmak lazım...tabi bu fikir kişiden kişiye deişir... :wink:
Bozcaada

Mesaj gönderen Bozcaada »

her zaman 2. bir şans vardır ama 3. şüpheli!!
umit_shady

DENYO MU???

Mesaj gönderen umit_shady »

ewet kesın tanım bu olmalı ...50 kez ayrıldıysan bıseyler yanlıstır zaten... bu anlasılmıyosa denyo arkadaslarımız 50 kere barısır...saygılar...:)
umit_shady

tanrıcam...:)

Mesaj gönderen umit_shady »

madgırl bu kadar emınsın yanı ha, vazgecılmez, ...sahte yuzler hep mıdeme dokunmus..:( umarım sende vazgecemıyecegın bırını bulursun veya bulmussundur...enısteye selam...:)
damla_damla

Mesaj gönderen damla_damla »

bir söz var insan sevince hep affediyo diye böyle birşey olmalı heralde.ama bir söz daha var ki ; aldatanı affeden kendini aldatır diye bence herşeyi anlatıyor.

eğer aldatma bir konu söz konusu değilse ayrılıkta neden tekrar birlikte olunmasın.tabi eğer sevipte seviliyorsa.ama ben şunu anlamıyorum tek taraflı aşk seviyorsan seviyorsun.neden çok aşırı ısrarla karşındakinin peşini bırakmazlar neden bu kadar ısrarla hayır diye kalplarini kırdırttırırlar.
burcuburcu

AŞK

Mesaj gönderen burcuburcu »

BİR İLİŞKİ BİR KERE BİTER İKİ KERE DEĞİL BU ÇOK AÇIK BENCE
insatiablelover1

Mesaj gönderen insatiablelover1 »

Bence denyo diyen denyodur bu durumda,,,yanlışmıyım???
bLuE_cHoLaTe

Mesaj gönderen bLuE_cHoLaTe »

eski sevgili; aylar geçti eskimedin sadece yaşamaya çalışıyorum...
tasy

Mesaj gönderen tasy »

Hiç bi nehir tersine akmaz. Biten bitmistir de nedendse biz bitis nedenlerini unutuyoruz
Kullanıcı avatarı
sehrikalp
Admin
Admin
İsim: Serkan

Mesaj gönderen sehrikalp »

Eski sevgili, o kırgın yürek. Kadehi parçalayan parmaklarından akan kanın kırmızılığı hala gözbebeklerimde, gidiyorum ben derken. Nereye gittiğimi bilmiyordum sevgili. Senden ve senin gerçekliğinden kaçıyordum. Sen kendini yok olmuş hissederken, ben aslında hiç var olmamıştım biliyor musun? Susuz rakıyı nasıl da dikmiştin kafana. Oysa ne sen ne de ben hiç içki içmemiştik daha önce. Yalan bir sarhoşluğu gerçeğiyle değiştirmek için gözlerimin önünde çırpındın durdun. Ah eski sevgili, sen eskidin mi ki? Benim ilk kadınım. Senden sonrası olmadı ki...
rose_yaren

Mesaj gönderen rose_yaren »

ARKADAŞLAR KONUMUZ AŞK 50 KEZDE BARIŞILIR 100 KEZ TE KÜSÜLÜR..ÇÜNKÜ AŞKTA SAMAN ALEVİ VARDIR...AŞIK OLUPTA KÜSEN ARKADAŞLAR MORALİNİZİ BOZMAYIN..AŞKTA HERŞEY VARDIR ÇÜNKÜ HAYATIMIZIN ANLAMI,YUVALAR BÖYLE KURULUYOR,KÜSÜLÜR BARIŞILIR..HERKESE SELAM..
pinkdreams

Mesaj gönderen pinkdreams »

50 kez ayrılıp barışmak..... bu ilişki bir kere bitiyorsa eğer demekki arada yitirilen duygular olmuş. bu her defasında biraz daha artarak gider.kolay değil bir ilişkiyi sorunsuz devam ettirmek. 50 kez ayrılıp barışılmışsa bu ilişkide aşktan sevgiden söz edilemez zaten. olsa olsa artık her iki taraf içinde birbirleri alışkanlık haline gelmiştir ki buna bağlı 50 kez bir daha birleşmeler olmuş. :roll:
fdselinfd

Mesaj gönderen fdselinfd »

bi insanı tanımaya çalışıyosun ilk başlarda herşey sorunsuz gidiyo sonra tökezlemeye başlıyo bu sırada tartışmalar ysşsnıyo böyle ortamlarda karşındakini daha ii tanıma daha ii gözlemleme fırsaatı doğuyo konuyla bunların alakası olmayabilir ama herşey bu noktadan sonra başlıyo tartışıp ayrılıyosun bi süre sonra herşey yatışıyo o anki ruh halinden kurtulduğunda o kişiye karşı hala en ufak bi duygu kırıntın bile varsa o aniden alevleniyo ve tekrar d,yosun tekrar...

ama karşındaki insan aynı değişen sadece senin o anki ruh halin bence bunun 50li si de aynı 1 ide o insala bi zaman anlaşamadığn için tartışıyosun bi süre sonra öfken diniyo ama değişen sadece bu oluyo karşındaki değil :!: :!: :!: