eskiden yalnızdım....

Sizin Kürsünüz. Genel de Konu dışı başlıklar...
cillopum
Üye
Üye
Mesajlar: 26
Kayıt: Salı, Temmuz 29, 2008 03:28
İsim: tilya
Konum: Antalya

eskiden yalnızdım....

Mesaj gönderen cillopum »

eskiden yalnızdım kapımı kendim açıyor,yaralarımı kendim sarıyodum.ama kendim olmaktan gurur duyuyordum.şimdi ne oldu bana böyle aileyle yaşamak,bütün benliğimin kaybolması,kurllar var,ha bide sevgilim var.kıskanç ve sanırım hiç yol katedemiyoruz..odamda gizlice bira içiyorum.annem sadece sigara sanıyo kızıyo bana.ve sevgilim......yolda arabaya bakmamı,ojelerimi,rujlarımı herşeyime karışıyo...bunaldım çooookkkkkk.kapatıp açın beni nolur.aşka yeniden inandırın.

Kullanıcı avatarı
Bugfixed
Site Admin
Site Admin
Mesajlar: 2604
Kayıt: Cuma, Haziran 21, 2002 11:11
İsim: Murat
Konum: Giresun
Yaş: 39

Re: eskiden yalnızdım....

Mesaj gönderen Bugfixed »

cillopum yazdı:eskiden yalnızdım kapımı kendim açıyor,yaralarımı kendim sarıyodum.ama kendim olmaktan gurur duyuyordum.şimdi ne oldu bana böyle aileyle yaşamak,bütün benliğimin kaybolması,kurllar var,ha bide sevgilim var.kıskanç ve sanırım hiç yol katedemiyoruz..odamda gizlice bira içiyorum.annem sadece sigara sanıyo kızıyo bana.ve sevgilim......yolda arabaya bakmamı,ojelerimi,rujlarımı herşeyime karışıyo...bunaldım çooookkkkkk.kapatıp açın beni nolur.aşka yeniden inandırın.
Belki de şimdiden olanları görmek şanstır. Kendinize haksızlık etmeyin.
Beklediklerim kalır uçan uçurumlarda..
.Terazinin Hüznü.

Kullanıcı avatarı
carizma
Takımdan
Takımdan
Mesajlar: 1134
Kayıt: Çarşamba, Ekim 11, 2006 14:44
İsim: Sinan Seyda
Konum: İzmir

Re: eskiden yalnızdım....

Mesaj gönderen carizma »

Elinde olanların kıymetini bilmelisin yada bilmelisin yanlış kelime; "görmelisin". Sana bir öneri seni sıkan her neyse; kişi yada nesne. Gözlerini kapa ve onun hayatında olmadığını düşün yıllar geçmiş ve yanında yok ve artık olmayacağını da biliyorsun.. Eğer onu (neyse o) özlediğini hissedersen onun kıymetini anlamışsındır, tut onu bırakma; eğer özlememişsen o hayalindeki halinden memnunsan, çıkar onu hayatından, böylece hem kendini hem de esas olarak onu yormamış ve incitmemiş olursun.
hayat denen uykudan uyanmasını bilen yâr ola..