Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

Esnaf olduğunuzu düşünürseniz...

Derinden Panolarıdır. Lütfen Şiir Yazmayınız.
FauL

.

Mesaj gönderen FauL »

ezilmek yerine ezersen senden iyisi olmaz
Misafir

Mesaj gönderen Misafir »

Doğru Söze Ne Denir!
KinG_Of_WolFs

Mesaj gönderen KinG_Of_WolFs »

Hiç ama Hiç katılmıyorum. Ezmek yerine ezilmeye baş kaldırıp, mücadele etmek gerek diye düşünüyorum!
Kullanıcı avatarı
hakan
Takımdan
Takımdan
İsim: Hakan

Mesaj gönderen hakan »

Ezmek yada ezilmemek herlkesin elindeki birşeydir ama bence ikiside yanlış konuşmaya bile bile gerek yok.
Kullanıcı avatarı
kumralada
Takımdan
Takımdan

Mesaj gönderen kumralada »

eğer haklı olduğum bir konuysa ve inanıyorsam eğer her ne pahasına olursa olsun direnirim,başkaldırırım ve yaparım...
herşey inanmakla başlar... 8)
KinG_Of_WolFs

Orası öyle fakat karşındaki insana bunu anlatmak çok zordur! Fakat bir durum daha var! Herkes kendine göre haklıdır...
Kullanıcı avatarı
kumralada
Takımdan
Takımdan

Mesaj gönderen kumralada »

o zaman daha iyi bilen birini ortaya koyup ona göre tartışcaksın...haklı olan hakkını savunur..
KinG_Of_WolFs

Evet ama herkes kendi hakkını savunur... Şimdi ne olacak?
alpertunuz

benc zor

Mesaj gönderen alpertunuz »

bende bir esnafım.lokantamız var.kendi işimiz.aslında üniversite mezunuyum ama mecburen bi muddet burada çalışmam gerekiyor.ama çok mutsuzum.insanalra hep yüregin kan aglarken bile güleryüzlü olman gerekiyor.gündüzleri herkeze yalancı gülücükler vermem gerekiyor.ama paydos edince sahile gidiyorum.aglıyorum sıkılıyorum mutsuzum.iki karakteri birden yaşıyorum.geceleri ne kadar yorgun olsam da o karanlıkta oturmayı saatlerce odamda nargile içmeyi tercih ediyorum.yalnızım ama mecburen işim geregi insanlara güleryüzlü davranıyorum ve kafamda bintane soru dolaşıyor oan.o yüzden esnaf olmak çok zor bişey.en güzeli makinelerle beraber çalışmak.yada şehirlerarası otobüs şöförlüğü.eger ailem olmasaydı aldıgıım diplomaları önemsemez gider bir firmada otobüs şöförü olurdum.yeni şehirlere girerken yollara dalar giderdim.[/list]
drrasko

Mesaj gönderen drrasko »

hayat zaten bir ticaret.insan kendini pazarlayabiilmeli bu pazarda;hem aşk konusunda hem iş konusunda.doğru zamanda doğru yerde doğru cümleleri kuarark yeni bir ilişkiye başlayabiliriz veya yeni bir iş fırsatı bulabiliriz...
Kullanıcı avatarı
lonely
Görevli
Görevli
İsim: Burcu

Mesaj gönderen lonely »

yaşamak başarabildiklerinle kardır hedeflerine ulaşabilirsen,kendini mutlu ederken başkalarını kırmamayı başarabilirsen ya da tam tersi...hayata güzellikler katabilirsen kardır
sevgiler
umit_shady

Mesaj gönderen umit_shady »

Bugünün dünden farklıysa, insanlara anlatabiliyorsan kendini, bir kişi daha seni seviyorum diyorsa, iç huzuru sağlamışsan o zaman en iyi esnaf sensin demektir...eyvallah.
Kullanıcı avatarı
lonely
Görevli
Görevli
İsim: Burcu

Mesaj gönderen lonely »

eyvallah :)