Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

EVVEEETTTT NEREDE KALMIŞTIK ?

Derinden Panolarıdır. Lütfen Şiir Yazmayınız.
éLIF

Mesaj gönderen éLIF »

Dinlemek öyle susup yüzüne bakmak değil yawww, onu dinlediğini göstermek :))
Neyse derin konu bu arkadaşım çokkk derin :wink:
En son éLIF tarafından Cuma, Haziran 4, 2004 14:04 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı
Bugfixed
Site Admin
Site Admin
İsim: Murat
İletişim:

Mesaj gönderen Bugfixed »

cahilliğimize ver bilmiyoruz.
Beklediklerim kalır uçan uçurumlarda..
.Terazinin Hüznü.
éLIF

Mesaj gönderen éLIF »

Rica ederim Lavinya, o nasıl söz :)
aLaSToR

Mesaj gönderen aLaSToR »

"kadın istemesede" diye bir film vardı arkadaşlar ona ne demeli :?:
éLIF

Mesaj gönderen éLIF »

Ben bilmiyorum bu filmi :roll:
aLaSToR

Mesaj gönderen aLaSToR »

adındanda anlaşıldığı gibi bir kadının nelerden hoşt lanıp nelerden hoştlanmadığını anlatıyourt :roll:
KinG_Of_WolFs

muhah

Mesaj gönderen KinG_Of_WolFs »

walla bende "kadınlar ne ister" diye bir film izledim.Bu film ilk olarak cine5 te yayınlandı izlenme rekorları kırdı gerçekten benimde çok hoşuma gitti.CD sini bulanların izlemelerini tavsiye ederim eminim memnun kalacaksınız :)
melissa__

Mesaj gönderen melissa__ »

insanları öncelikle kadın erkek olarak deil,başta insan olarak irdelemek gerektiğine inanıyorum ve şiddetle savunuyorum!!öncelikle bi insan olarak karşımdakinin dinliyorum şeklinde suratıma bakması yerine dinlediğini ve (bence en önemlisi )ilgilendiğini gösteren çözümler üretmeye çabalamasını tercih ederdim!!!
éLIF

Mesaj gönderen éLIF »

Bu konu kadın - erkek ve aşk Melissa. o yüzden bu prograf sözkonusu ise böyle bir kısıtlama yapmamız çok normal....
Kullanıcı avatarı
Bugfixed
Site Admin
Site Admin
İletişim:

.

Resim
.Terazinin Hüznü.
éLIF

Mesaj gönderen éLIF »

hııı ??? :lol:
Kullanıcı avatarı
Bugfixed
Site Admin
Site Admin
İletişim:

anlayışına hayranım :)
.Terazinin Hüznü.
éLIF

Mesaj gönderen éLIF »

Çok anlayışlıyımdır :lol: :lol:
En son éLIF tarafından Çarşamba, Haziran 9, 2004 14:53 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
melissa__

Mesaj gönderen melissa__ »

ben hala öyle düşünüyorum,üzgünüm....zaten bu benim KENDİ düşüncem
CroW

selams

Mesaj gönderen CroW »

murathan mungan bir çok kitabından anladığım kadarıyla aslında kadınları iyi tahlil eden biridir bende şiirlerini severim ama aptal dediğim zamanlar çok oldu çünkü onun zekası harika olmasına rağmen sapıklık derecesinde bir yaklaşımı vardır kızlar çözmek isteyen erkekler genelde hiç iş tutamamış tiplerdir işte kadınlar ne ister sorusunada benim cevabım kadınlarda erkeklerde ulaşılmazı ister ve kadınlar gizemi sevmezler su gibidir nettir kadınlar ama erkekler gizem ister saklı yönler açılmamış odalar...