Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

EVVEEETTTT NEREDE KALMIŞTIK ?

Derinden Panolarıdır. Lütfen Şiir Yazmayınız.
éLIF

Mesaj gönderen éLIF »

Murathan Mungan hakkında söylediklerine sadece kadınları analizi konusunda katılabileceğim Crow, ama diğerlerine hayır. Hangi erkek kadınları böylesine çözme girişimlerinde bulunabildi bugüne kadar? Ama tabi birbirimize katılmak zorunda değiliz. Mungan'a baktığımız açıların farklı olması çok da önemli değil. Benim şiirlerinden çok yazılarını tercih ettiğim gibi...
Fakattt; erkekler neden gizemi seviyor da, kadınlar daha net bunu hiç düşündün mü?
Bunu hanginiz düşündünüz baylar, düşünen ya da düşünüp de düşüncesini söyleyebilecek var mı?
CroW

selam

Mesaj gönderen CroW »

elif iyice bak etrafına sevilmek değildir insanlar sevmek için yaşar aslında seni sven nicelerinin yanında sen sevmeyi istersin yani sevmek sevilmekten daha önemlidir hep.Bence şöle bir durum söz konusu çok az kız şunu bilirki erkekler familya olarak hep uzak yaşar kendine aslında her erkek büyük ölçülerde şizofrendir çünkü kızlarla konuşurken ve arkadaşlarıyla konuşurken farklı tipler çizerler ben böle olmadığım için bi çok kız arkadaşım oldu ben ne durumda bırakırsam bırakayım beni hep özel saydılar bunun son ayrıldığım kızdanda duydum benimle olmanın vermiş olduğu mutluluk ve farklı öğretiler onu o kadar çok mutlu etmiştiki tek dileğim hep yanımda olman dedi şimdi biriyle çıkıyor çıkacak ama benim hala yanımda olmamı neler yapmasını gerektiğini soruyor benimle ilk başladığında ise bunları bilmiyordu o kadar çok şey soruyorduki çarşı inmiş bir çocuk gibi o ne bu ne diye şimdiyse sorduğu sorular bu ne şu ne değil daha özenli ve akıllıca ben onun yanında hep varolacağım ben aşk yaşamam ben yaşarım ve o bunu seviyor öncekiler gibi...ilk çırılçıplak karşısına çıktığım kız çığlık atmıştı ben sadece bunun bir anatomi olduğunu ve bu kadar korkunç olmadığını anlatmaya çalıştım gerçi o salak dinlemedi şimdilerde ise yüksek kaldırımlarda aptal bi kız idi... :) :twisted:
éLIF

Mesaj gönderen éLIF »

İyi de bu anlattıkların kendi tezini çürütüyor.
Son yazında; kadınların gizemli, erkeklerin net olduğu gibi anlaşılıyor ???
Kullanıcı avatarı
Bugfixed
Site Admin
Site Admin
İsim: Murat
İletişim:

.

Mesaj gönderen Bugfixed »

Resim
Beklediklerim kalır uçan uçurumlarda..
.Terazinin Hüznü.
CroW

Mesaj gönderen CroW »

elif bence algılama kanallarında sorun var sana tazikli bir itafiye hortumu lazım...Ben erkeklerin net olduğunu kadınların bundan hoşlandığını erkeklerin ise gizemli kadınlardan hoşlandığını söledim ihtiyacın var
éLIF

Mesaj gönderen éLIF »

Benim algılamda değil de senin anlatma sorunun olabileceğini hiç düşündün mü?
Yazdığını bir daha oku ve öyle konuşalım istersen.
Üstelik ben aşka senin kadar yüzeysel bakan biri ile aşkı konuşmak dahi istemiyorum...
Kullanıcı avatarı
Bugfixed
Site Admin
Site Admin
İletişim:

.

ya lütfen tamam bırakın kim ne yaparsa kendine yapar. kim ne düşünür kendine.
.Terazinin Hüznü.
éLIF

Mesaj gönderen éLIF »

Biz kafamızın içinde sahip olduğumuz yargıları sesli düşünüyoruz sadece Lavinya...
Kullanıcı avatarı
Bugfixed
Site Admin
Site Admin
İletişim:

ne güzel . ama özgürlüğün de sınırları vardır dimi ama. konu sapmış gitmiş, kişilik çatışmasına dönmüş. Lütfen. :(
.Terazinin Hüznü.
éLIF

Mesaj gönderen éLIF »

Arkadaşlar Murathan Mungan'dan başka bir kesit daha size...
İmzamı okuyun ve gene kaldığımız yerden devam edelim :;):
Misafir

Mesaj gönderen Misafir »

şimdi şöyle bir olay var lavinya 1, sayfada sen şöyle bir söz kullanmıssın kadınlar ne ister ben sana şöle bir örnek vermek isterim England da (ingiltere'de) bir bilim adamı ismini şu anda tam olarak hatırlamıyorum bu adamın sekiz yaşında iken aklında bir soru vardır."Bu kadınlar ne ister?"
adam hayatı boyunca hep bu konu üzerinde araştırmalar yaptı. 70 yaşında tamam kadınları çözdüm diye ortaya tezini sunmaya kalktı kadınları çözmüştü kendince mutlu idi konfransa giderken bir kadınla karşılaşıyor aralarında bir dialog geçiyor adamın yaklaşık olarak hayatını verdiği tez tamamen altüst oluyor o kadın bütün tezi çürütor ve adam 83 yaşında ölüyor son sözü ise ne garipki "bu kadınlar ne ister" oluyor. yani bu sorunun cevabı yok lavinya her kadın ayrı ama bir de her kadın aynı bende bunun anlamıyorum her kadın ayrı olurken nasıl aynı özellikler sergileyebiliyorlar.
birde bir konu daha bu güne dek hep kadınlar ile erkekler arasında her zaman polimikler daha doğrusu anlaşmazlıklar uyuşmazlıklar hatta savaşlar olmuştur. ne garipki bu iki cins birbirleri ile sürekli uyraşmaktan aslında her ikisinde birbirlerine ihtiyacı olduklarını ikisinden birinin olmassa olmayacağının farkında bile değilller. aslında farklarında olsalar hayat bence daha güzel olacaktır.
melissa__

Mesaj gönderen melissa__ »

yazının son kısmına kesinlikle bende katılıyorum ve destekliyorum!!!!ama demişsin ya " bu kadınlar hem farklı olup hemde nasıl aynı özellikleri sergileyebiliyolar " diye;doğru kadınların tamamına yakını aynı özelliklere sahiptir,bu yaradılıştan ötürü sahip olduğumuz biolojik ve kimyasal hatta psikolojik ortak şeylerden kaynaklı!ama her birey birbirinin kopyası olmaz heralde!bi insanı diğerinden ayıran bi sürü faktör var,düşünce yapısı,kişiliği,bulunduğu ortam,büyüme tarzı...vs.vs.vs????
Misafir

Mesaj gönderen Misafir »

...vs.vs.vs bunun gibi uzatabiliriz. evet bu nedenle kadınlar bir türlü çözülemiyor zaten ve garip bir inanınç bana göre eğer bir kadınlar çözülürse yani kadınların ne istediği anlaşılırsa kıyemetin kopacağının haberidir. :D
melissa__

Mesaj gönderen melissa__ »

bencede :wink:
Kullanıcı avatarı
hasta
Takımdan
Takımdan
İsim: Bedih

Mesaj gönderen hasta »

Hah hah ha ne alaka kardeşim ya lütfen akıl var mantık var... :shock: