Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

EVVEEETTTT NEREDE KALMIŞTIK ?

Derinden Panolarıdır. Lütfen Şiir Yazmayınız.
éLIF

Mesaj gönderen éLIF »

:lol:
melissa__

Mesaj gönderen melissa__ »

hasta ne demek istedin sen şimdi????anlayan beri gelsin :(
Kullanıcı avatarı
hasta
Takımdan
Takımdan
İsim: Bedih

Mesaj gönderen hasta »

Benim sölediklerimi benden başkası anlamıyo mu şimdi bak elif nasıl anlamış ki gülüyo demek istediğimi açıkca yazım kadınların çözelmesiyle kıyamet felan kopmaz yani demek istedim o kadar teşekkür ediyorum.
éLIF

Mesaj gönderen éLIF »

Kadın erkek paradoksunun çözümü biraz zor olacak arkadaşlar.
Ben artık bu ikili (kadın-erkek) uğraşmıyorum.
Beni kimse çözmesin, ben de kimseyi tanımaya çalışmıyım.
:roll: :lol:
Kullanıcı avatarı
hasta
Takımdan
Takımdan

Mesaj gönderen hasta »

haklısın bencede kimse kimseyi çözmesin
KinG_Of_WolFs

:)

Mesaj gönderen KinG_Of_WolFs »

Bencede katılıyorum :!:
Misafir

:)

Mesaj gönderen Misafir »

haha hasta ben kadaınlar çözülünce kıyamet kopacak derken aslında bir çok kelimeyi kısalttım ama madem anlaşılmadı açıklıyayım o zaman hani bir ayet var kur-anı kerim tamamen çözülünce kıyamet kopacak çünkü kur-anı kerim dünyadaki her şeyi açıklıyor diye. abicim dünyadaki her şey çözülür bir çözüm bulunur da bu kadınlar yine çözülmez çözülürsede en son kadınlar çözülür anlatabildim mi yani kadınların çözülmesinden önce zaten dünyadaki her şey (kadın hariç) çözülmüş olacağından aslında ben bunu anlatmak istedim ohhh beeee
Kullanıcı avatarı
hasta
Takımdan
Takımdan

Mesaj gönderen hasta »

Abi beni anlamak istemiyorsun heralde bende diyorum ki bırak bunu kim dediyse sana biraz saçmalamış... :evil:
Kullanıcı avatarı
Bugfixed
Site Admin
Site Admin
İsim: Murat
İletişim:

Mesaj gönderen Bugfixed »

yaw freud gibi bir adam çözememiş başkası da çözemez bence. Hem kadınları ne diye çözecem ki , onlar beni çözsün :) hem o kadarda zor değil biraz ukalaca, beğenmişçe gelecek afedersiniz ama hayatım boyunca onca kızı sadece yürüyüşüm konuşmalarımla bile etkilemişim hiç bişi yapmadan ki bunun neresi zor oluyor yada çözülemez oluyor.
Beklediklerim kalır uçan uçurumlarda..
.Terazinin Hüznü.
Misafir

Mesaj gönderen Misafir »

hahah yaşa lavinya sen çok yaşa hemi
ReaCHabLe

Mesaj gönderen ReaCHabLe »

KaraDüş yazdı:yaw freud gibi bir adam çözememiş başkası da çözemez bence. Hem kadınları ne diye çözecem ki , onlar beni çözsün :) hem o kadarda zor değil biraz ukalaca, beğenmişçe gelecek afedersiniz ama hayatım boyunca onca kızı sadece yürüyüşüm konuşmalarımla bile etkilemişim hiç bişi yapmadan ki bunun neresi zor oluyor yada çözülemez oluyor.
Adam haklı ki ben oyle biri değilim ondan kaybediyorum..İnsanlara değerlerinden fazla değer vermek mesele bu..
Misafir

Mesaj gönderen Misafir »

her insasn hak ettiği kadar saygı görmeli bence ama nedense bizler bunun tam tersini yapıyoruz saygı göstermemiz gereken kişilere saygısız saygı gösterilmeyecek kişilere ise saygı gösteriyoruz garip değilmı_? :evil:
Misafir

Mesaj gönderen Misafir »

Bazı insanlar,kalitesiz,seviyesi düşük ,karakteri yok denecek kadar az olabiliyor.Hayatımda bu tip insanlardan nefret ettiğim kadar hiçbir şeyden nefret etmiyorum.Bunlara bırakın saygıyı selam bile verilmez.Lakin Allahın selamı olduğu için alıyorum.Size bunu hergün onlarca insanın özelime gelmesinden dolayı diyorum.Lavinya.NeT CHAT server sorumlusuyum.Epeyi zamandır da bu işteyim.
Bayan konusuna gelince erkeklerden daha zor gözüküyor ama derinlere inildikçe daha zayıf bir yapı olduğu açıkça görülüyor.Burda bayanlara birşey ima etmek istemiyorum.Ama bu gerçek.Genelleme yapmıyorum.
Saygılarımla...
okyanus

bayanlardan ne kadar nefret ediyorsam onlar beni o kadar...

Mesaj gönderen okyanus »

bayanlar dan nefret etmek çok doğal hemde türk olanlardan gavurları seviyorum ama;) bizimkiler ne kadar da kaprisli oluyo hemde chat te,kromatiklerle sohbete bayılıyolar üstelik çok yalan söyleyenlere daha çok bayılıyolar ki beyaz bmw li prenslerinin kendilerini alıp alice harikalar diyarına götüreceğini düşünüp magnum gibi eriyolar,tabii ki en iyisinin cornetto olduğunu bilmeseler bile,
SiyahKan

Mesaj gönderen SiyahKan »

canını yiğem kardaş :) sen neymişsin böyle galiba başından çok böyle olaylar geçmiş :)