Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

ewet hadi bakalım...

Sizin Kürsünüz. Genel de Konu dışı başlıklar...
Kullanıcı avatarı
yagmurlar
Takımdan
Takımdan
İsim: Aslı

Mesaj gönderen yagmurlar »

benim avatarda bence hos...yani bütünüyle uyumlu. en azindan ben öyle düsünüyorum :roll:
:lol: :lol:
kIzIlgece
Üye
Üye
İsim: bilge

Mesaj gönderen kIzIlgece »

Ben 'yağmurlar'ın avatarını beğendim.Bana Yüzüklerin Efendisi'ndeki 'Kara Süvariler'i çağrıştırdı.Yani 10 numara bi avatar...
melissa__

Mesaj gönderen melissa__ »

herkes gibi bende avatarımı çok seviyorum,çok çok farklı duygular uyandırıyo ve kavramlar çağrıştırıyo bana,siz ne düşünüyosunuz bilmem ama!evet hatta şöyle bi soru sormak istiyorum,bu avatarı görünce aklınıza ne geliyo??
umit_shady

Mesaj gönderen umit_shady »

SONBAHARLAR kadar huzunlu,bır o kadar yaslı ....
Kullanıcı avatarı
emrepark
Takımdan
Takımdan

Mesaj gönderen emrepark »

sanırım beni yansıtan bi avatar bulamadığm için avatarım yok ama bi daha bakiim belki hüzünlü bişeyler bulurum
_ece_

Mesaj gönderen _ece_ »

Konu avatarlarımız sanırım :) benimki Tweety çüNkü kendime göre birşey bulamadım:)bari Tweety olsun dedim.sizinki gibi öyle anlamlı birşey deil ama hiç olmazsa ÇizGİ film kahramanı :wink:
carpediem

Mesaj gönderen carpediem »

avatarlar insanın kişiliği hakkında ipucu veriyor denmiş ama benimkine bakıp şeytan olduğumu veya kötü bi insan olduğumu düşünmenizi istemem :(
Kullanıcı avatarı
Bugfixed
Site Admin
Site Admin
İsim: Murat
İletişim:

Mesaj gönderen Bugfixed »

O simge ünlü açık kaynak kodlu işletim sistemi devlerinden UNIX FREEBSD nin simgesidir. O amaçla eklemiştim.
Beklediklerim kalır uçan uçurumlarda..
.Terazinin Hüznü.
Kullanıcı avatarı
Bugfixed
Site Admin
Site Admin
İsim: Murat
İletişim:

Mesaj gönderen Bugfixed »

Mesela benimkisi de Linux işletim sistemlerinden birisi olan Redhat işletim sisteminin simgesidir.
Beklediklerim kalır uçan uçurumlarda..
.Terazinin Hüznü.
DeeP_SenSe

Mesaj gönderen DeeP_SenSe »

bu avatarla sanki bilgisayarın içinden kendime bakıyorum ya da ekranda içimi görüyorum
callahan

Mesaj gönderen callahan »

ben soyle COOLl(bu kelimeyi bir daha kullanmiyacam) NİCK(takma ad demek daha dogru olur) KULLANALARA HASTAYİM. SONRA BİR COK YARATİCİ BİR SEYMİS GİBİ FUTBOL GAZATELEİNİN BASLİKLARİ OLUR YA (orn besiktas 5iktas hahahaa) BU TUR TAKMA AD(RUMUZ) KULLANANLARA SİNİR OLUYOM.

SİZLER DE SİNİR OMUYORSANİZ BİR ACAYİP DONGUDUR GİDİYORDURR..(VAH HALİMİZE.)
dj_ets

Mesaj gönderen dj_ets »

benım avatar ım tam benı yansıtıyor ...ben yazmayı cok severım ...okumayı da ...bu avatar ı kım bulmussa harıka bence ....cok begendım ve tam kısılıgımı yansıtıyor ..
Kullanıcı avatarı
lonely
Görevli
Görevli
İsim: Burcu

Mesaj gönderen lonely »

bu forumun amacı galiba birbirimizin avatarları ve takma adları hakıında düşüncelerimizdi. Herkes kendi avatarı için yazmış ben de öyle yapıcam.
Sonbahar, sararıp dökülen yapraklar bana hep yalnızlığı çağrıştırır. Galeride bu avatarı görünce tamam dedim budur.Takma adımla acayip uyumlu olduğu düşüncesindeyim. Sizce de öyle değil mi.
ufak bir yorum da umit_shady nin avatarı için ilk gördüğümde Hayır o benim avatarım diye düşündüm ama paylaşmak, aynı frekansta olmak güzel birşey.
ecem
Üye
Üye

Mesaj gönderen ecem »

ben avatarlar içinde en çok bunu beğenim o kadar fazla bi temiz güzellik (cümlenin pek de cümleye benzemediğinin farkındayım) bu kız çok tatlı geldi bana çok güzel gülüyo,azıcık ta kendime benzettim yüzünü,gözlerini vs.
o yüzden nick im avatarımla uyumlu :wink:
ladybird
Üye
Üye

Mesaj gönderen ladybird »

ben neden bu avatarı seçtim bilmiyorum, avatarlar arasında seçim yapmaya çalışırken çok da zorlanmadım, beğendiğim başka avatarlar da vardı ama... kendime en yakın bu avatarı hissetmişim demek ki. psikolojik açıdan da yaklaşırsak, avatarlarımız kişiliğimizi yansıtıyor galiba. ruhumuzu ön plana çıkarıyoruz avatarlarımızla.
dj_ets ile aynı avatarı paylaşabilirdim mesela, ben de çok severim yazmayı, saatlerce yazarım, yazdıkça kendimi bulurum. ama biraz daha hüzünlü bir avatar olsun istedim. sonbahar yaprakları da güzeldi , o da olabilirdi.. ne dersiniz lonely ve umit_shady, değiştireyim mi avatarımı? :) yok yok, ben memnunum avatarımdan. kim bilir belki birgün kahkahalar atan bir avatarım olur benim de...