Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

ewet hadi bakalım...

Sizin Kürsünüz. Genel de Konu dışı başlıklar...
acımasız

ewet hadi bakalım...

Mesaj gönderen acımasız »

birbirinizin avatarı ve nickleri hakkında ne düşünüyorsunuz :?:
Kullanıcı avatarı
Bugfixed
Site Admin
Site Admin
İsim: Murat
İletişim:

Mesaj gönderen Bugfixed »

ya tam anlamıyla olmasada insanların seçtikleri avatarları az çok kişilikleri ve beğendikleri olgular la ilgili olarak görüyorum. :)
Beklediklerim kalır uçan uçurumlarda..
.Terazinin Hüznü.
-WaRLocK-

Mesaj gönderen -WaRLocK- »

eeeee simdi benim avatar ne olacak nick iii de avatar isi bozuyor . Ama olsun ben avatarimi seviyorum ondan vazgecemem :shock: :!: :!: :!:
melissa__

Mesaj gönderen melissa__ »

bi kere senin avatarın ve nickin bence fevkalade uyumsuz??birbirine gitmemiş!!!o gözleri bilmem kaç karat pırlanta gibi parlayan herif hiçde acımasız birine benzemiyo??aksine oldukça komikaze tipi var :lol: haksız mıyım??
-WaRLocK-

Mesaj gönderen -WaRLocK- »

ehuehuehuehue.Benim nickim harbidende avatar ima uyumsuz :).Ama harbidende pirlanta gibi gozlu bir avatar degeri yuksektir aman dikkat.
Kullanıcı avatarı
hasta
Takımdan
Takımdan
İsim: Bedih

Mesaj gönderen hasta »

Hahah millet Allah sizi ne etmesin emi ben kendi avatarıma vede nick'ime bi yorum yapım.Bence benim ki de uymamış ama bende avatarımı seviyorum ve nick'imide :twisted:
KinG_Of_WolFs

:)

Mesaj gönderen KinG_Of_WolFs »

Walla abi benim avatarım bence manyak bişii. Benim forumlarda bu avatarı Scream dostum kullanıyodu ama burada ben kullanıyorum. İmzama gelince anlamı "Durdurun dünyayı, İnmek istiyorum!.." bence manalı bişi..
FauL

..!

Mesaj gönderen FauL »

ben avatarımdan memnunum
Misafir

Mesaj gönderen Misafir »

istediğim türde bir avatar bulamadım,gerçi ne istediğimi de anlatamam.Varsın ilerde çıkarsa sizlere söylerim ama Karadüş'ün söylediklerine katılıyorum.Kişinin biliçaltında gizlenen şahsiyeti bir nevi ortaya çıkarıyor avatarlar :roll: ve imzalar
Misafir

Mesaj gönderen Misafir »

evet katılıyorum sana gılman. az çok ifaede ediyor.
FauL

.

Mesaj gönderen FauL »

FauL nickine Faul bi avatar yakışmamış mı yani
Misafir

Mesaj gönderen Misafir »

valla nizkimin anlamı çığlık hayatımı ifade ediyor bir yerde avatarıma gelinece ben beğeniyorum hıoş beğenmediğim birisinin avatarı ise siyahkan neden mi abi o gözler nasıl gözler öle korkuyom bakerken :P
sertac uresin

Mesaj gönderen sertac uresin »

valla faul'un avatarına hasta oluyorum.

ama benimki de fena değil yani.
ben de çok seviyorum avatarımı gerçekten beni yansıtıyo
vanessa

Mesaj gönderen vanessa »

bende seviyorum avatarımı :wink:
kIzIlgece
Üye
Üye
İsim: bilge

Mesaj gönderen kIzIlgece »

Ben de avatarımı dün değiştirdim, önceki kız çok mutlu bakıyordu, dün bi şeye kısa bi süre için moralim bozulunca ben de bu kızı seçtim, hem bunun daha sessiz sakin naif bi görüntüsü var.Önceki biraz geveze görünüyordu ve bu sebepten beni yansıtmaktan uzak duruyordu. :roll: