Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

Ezginin Günlüğü

Burada Diğer Rock Müzik Sanatçıların Panoları Bulunmakta. Bildiriler, konserler, albümler, şarkı sözleri, incelemeler ..
*elaa*

Mesaj gönderen *elaa* »

ben de 1980 i sewiyoruumm... :)
melissa__

Mesaj gönderen melissa__ »

1980 üzerine laf söylenemicek bi yapıt :!:
melissa__

Mesaj gönderen melissa__ »

bir şarkıdan çok daha ötesi var o şarkıda
rose_yaren

Mesaj gönderen rose_yaren »

d&r da çalışan biri olarak bu albüm tutmadı...
*elaa*

Mesaj gönderen *elaa* »

melissa__ yazdı:bir şarkıdan çok daha ötesi var o şarkıda
ewet haklısın...süper bişi o yaa.. :)
melissa
Üye
Üye

Mesaj gönderen melissa »

ezginin günlüğü bir numara
*elaa*

Mesaj gönderen *elaa* »

ewt valla bir numara ona bişi söyleyemem vee söyleteemem yaa kimse ona bişi diyemezzzz :x :x :x
GarRetT

Mesaj gönderen GarRetT »

Çok kaliteli müzisyenleri barındıran, aynı zamanda konuk olmuş müzisyenleri de en az onlar kadar kaliteli olan gruptur zannımca Ezginin Günlüğü. Ben en eskisinden en yenisine tüm albümlerini dinliyorum ara sıra. Ayrıca satış sayısına değer vermeyecek kalitede müzik yapan bir grup olduğunu tekrar hatırlatmak isterim :!:
melissa
Üye
Üye

Mesaj gönderen melissa »

kesinlikle,kimse onlardan tiraj rekorları kırmalarını da beklemiyor zaten :wink: kendileri gibi kalsınlar,benim çocuklarıma da bana verebildiklerinden bıraksınlar başka bir şey istemem :!:
sedakaynak

ezginin günlüğü

Mesaj gönderen sedakaynak »

[color :shock: =indigo][/color]slm ben de o bayanın gruba katılması konusunda kararsızım.olmasa da olur.eskiden dinlediğim e.g.bayan solist sesleri çok mükemmel olduğundan mıdır bilmem bayan beni biraz ? neyse o kadar da acımasız değilim 1980 i güzel söylemiş.dargınmıyız albümü süper.....eksik bişey mi var gökyüzü bazen ciğerime doluyor ....bayıldım
sedakaynak

yardım

ya anlamadığım birşey var ben sizlere bişeyler sylmk istyrum ama nasıl ulaşacağım bilmiyorum lütfen biri bana yardım etsin!!!!!!!!!!
scalon
Görevli
Görevli
İsim: güLşah

Re: yardım

Mesaj gönderen scalon »

sedakaynak yazdı:ya anlamadığım birşey var ben sizlere bişeyler sylmk istyrum ama nasıl ulaşacağım bilmiyorum lütfen biri bana yardım etsin!!!!!!!!!!
ne ile ilgili?

anasayfadaki iletişim linki yardımcı olamaz mı?
sedakaynak

yaaa çok mutluyum! mesjlarımı anasayfada gördüğüm için. ama hala sormak ve öğrenmek istediğim bir sürü şey var
melissa
Üye
Üye

Mesaj gönderen melissa »

o kadar acilse yaz buraya
sedakaynak

o kadar acil değil sonra sorsam olur