Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

Fakirlilk

Sizin Kürsünüz. Genel de Konu dışı başlıklar...
Scream

Fakirlilk

Mesaj gönderen Scream »

zengin baba insanların ne kadar fakir olabileceklerini göstermek için oğlunu köye götürmüş. fakir bir eski tanıdığının evinde iki gece kalmışlar.
dönüşte baba oğluna sormuş:
"ya evlat insanların ne kadar fakir olabileceklerini gördün mğ?"
"evet baba gördüm bizim evde bir köpeğimiz var onların ise dört bizim küçük bir havuzumuz var onların ise sonu olmayan dereleri bizim bahçemizde ithal lambalar var onların ise yıldızları bizim görüş alanımız ön avluya kadar onlar ise bütün ufku görüyorlar teşekkürler baba ne kadar fakir olduğumuzu gösterdin!"
Kullanıcı avatarı
emrepark
Takımdan
Takımdan

Mesaj gönderen emrepark »

önemli olan insanın kalbinin zengin olması ne mal varlığınla,ne sahip olduğun aksesuarlarınla zenginsin.Hissettiklerinle,kalbinde gizli olan hazinenle zenginsin.Bu öykü de bunu çok ii anlatıyo zaten
Kullanıcı avatarı
Bugfixed
Site Admin
Site Admin
İsim: Murat
İletişim:

Mesaj gönderen Bugfixed »

kızma ahmet çok saçma hikaye. şu devirde.
Beklediklerim kalır uçan uçurumlarda..
.Terazinin Hüznü.
ÇıLgIn_GiRL

Mesaj gönderen ÇıLgIn_GiRL »

emrepark; arkandayım... kesinlikle katılıyorum sana! :wink:
odysseia

Mesaj gönderen odysseia »

valla bence hiç de saçma değil,gönül zenginliği çok önemlidir!.elindekiyle mutlu olabilmek,her zaman çok daha fazlasını isteyen azgın insanlardan olmamak..ben çok rastladım cebinde para ama evinde huzuru olmayan insanlara,,hayat paylaştıkça güzel..evindeki kuru ekmeği,bi avuç zeytinini hiç düşünmeden önüme sunan insanlar da oldu,bi şeyini vermemek için türlü dalaverelere başvuran kanun kdr zengin adamlar da..
Kullanıcı avatarı
Bugfixed
Site Admin
Site Admin
İletişim:

ne olur odesya ve senin gibi düşünenler sözünüzün üstünde durup cıbıl bir adama varın. aşkmış . peeh. yaw siz varsanız babanız vermez be. beni konuşturman.
.Terazinin Hüznü.
Scream

Mesaj gönderen Scream »

:lol: :lol: murti ne adamsın ya
Kullanıcı avatarı
emrepark
Takımdan
Takımdan

Mesaj gönderen emrepark »

hakkaten murat abi öle bi yerden bakmışsın ki konuya realistlik bu galiba
odysseia

Mesaj gönderen odysseia »

kimseyle parası için beraber olmam ben,sevdiğim insan parasızsa napıym yani hadi eyvallah mı diyeyim?? annemle babam da evlenirken durumları kötüymüş şu an herşey yolunda aynı şeyi neden biz başaramayalım??
Kullanıcı avatarı
Bugfixed
Site Admin
Site Admin
İletişim:

valla güzel kardeşim. benden söylemesi.
Riski sevmediğimdendir.
.Terazinin Hüznü.
Bozcaada

Mesaj gönderen Bozcaada »

Kader bu!!! :idea:
Misafir

Mesaj gönderen Misafir »

bence bu konu hakkında yorum yapmak biraz ağır kaçar.kimsenin ne zaman ne şekilde nerde olacağı belli olmaz ama sanki bugfixed haklı gibi geliyo bana.
kim elalemin cıbıl bi adamına varmak istemez yani dimi :!: :?: :wink:
Misafir

Mesaj gönderen Misafir »

yani kim elalemin cıbıl adamına varmak ister diyecektim yanlış olmuş
:lol: :lol: :lol:
Prince

Mesaj gönderen Prince »

püfs. Ben bi seversem para pulun önemi kalmas. Bayanlarda böyle davranmalı bence.. :wink:
gİrLs*TeAm

Mesaj gönderen gİrLs*TeAm »

ya arkadaşlar bu tartışılacak bi konu diill....herkese göre farklıdırr.. :idea: bence tabi gönül zenginliğide gerekir ama para ollmazsa olmazlardann :( üzgünüm ama gerçek bu :arrow: