Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

FD İLE TANIŞMAK NASIL BİR DUYGU

Derinden Panolarıdır. Lütfen Şiir Yazmayınız.
tarikbolat

Mesaj gönderen tarikbolat »

fnoktagnokta

Mesaj gönderen fnoktagnokta »

:shock: harikadır mutlaka. ben F.D elazığa geldiğinde tevafuken lokantada karşılaştım. ama gi türlü cesaret edemedim.utandım galiba :oops: Neden bilmiyorun ama çok pişmanım. ah keşke tekrar karşılaşsam....
tarikbolat

MRB FNOKTAGNOKTA SEN ELİNE ĞEÇEN ENGÜZEL FIRSATI NASIL GERİ ÇEVİRİRSİN BİLİYONMU BU KİŞİYLE TANIŞMAK İSTEYEN MİLYONLARCA ARKADAŞLAR UNUTANACAK NE VARKİ SADECE TANIŞMAK İSTEMEDE BEN KENDİSİYLE KONUŞMA FIRSATIM VAR AMA BEN İSTEMİYORUM ÇÜNKÜ O BENİM KALBİMİN EN GÜZEL YERİNDE HEP ORDA KALMASINI İSTERİM :lol: SENSİZLİKTEN OLSA GEREK,GECİKİYOR SABAHLAR SEN FIRSATI BULDUGUN AN UTANMA VAR KONUŞ SENLE KONUŞMAK İSTEMEZ DÜŞÜNCESİNE KAPILMA SAKIN :D
fnoktagnokta

Mesaj gönderen fnoktagnokta »

aslında tarık bilmiyorum neden böyle olduğunu. yani normalde çok girişkenimdir. anlatamam çok farklı oldum o an. kendimi tanıyamadım inan :roll:
tarikbolat

insan etkileniyo ama olsun bir insan bir işi başarmak isterse onu başarmalıdır yılmamalıdır seni ğirişken oldugunu ben zaten seni şu sözünden anladım tevafuk
kelimesi senin nasıl bir insan oldugunu anlamam yetti :D :D :D :D
ebruli

Mesaj gönderen ebruli »

ben bu duyguyu heralde hic tadamicam!! :(
Misafir

Mesaj gönderen Misafir »

onu bir kez konserinde görmek için işten kaçtım ben hızımı alamamışım kendimi kapıdaki güvenliklere yalvarırken buldum, bu kadar yaklaşmışken vazgeçemezdim, gidip menajerlerinede yalvardım ...sonunda karşımdaydı inanılmaz arkadaşlar tek kelimeyle ulaşılmazım karşımdaydı tanrı tüm fd hayranlarına bu duyguyu tattırsın :lol:
FederaL

Mesaj gönderen FederaL »

eBruli kalbini ferah tut bakarsın bir gun o gun gelir vede tanısırsın dağ dağa kavuşmaz ama insan insana kavusur bunu unutma azmin sonu her zaman icin başarıdır..
tarikbolat

Federal dostum haklısın seninle başardığımız gibi nasıl bir duygu anlatamam süper 8)
ebruli

Mesaj gönderen ebruli »

federal iyi guzel diyosunda londraya gelirmiki feridun duzagac.gelse kosa kosa gidicem
tarikbolat

:lol:
yavuz

Mesaj gönderen yavuz »

müthiş bir duygu onunla iki kelime laf edebilmek,merhaba deyip isminizi söyleyebilmek....sonuçta o bir feridun düzağaç...
buralarsoguk

Mesaj gönderen buralarsoguk »

vallah çok guzel ben bir kaç gunden bir görüyorum onu uykuda yani çok güzel :lol:
ucuckelebek

Mesaj gönderen ucuckelebek »

ben sitede yeniyim.pek anlamadım muhabbeti.yani feridunla tanışınca ne oluyor ki?severim kendisini ama ne olacak yani iki kelime konuşsak..oda benim senin gibi bi insan iştee.iyi bir adam ve iyi bir sanatçı....ben çekineceğimi hiç sanmıyorum konuşurum onunla ama..bunu neden yapayım ki ...söylemek istediğim tek şey güzel şeyler yaptığı ve benim onu takdir ettiğim olurdu.bir de kendi duygularımı bulduğumu söyleyebilirdim şarkılarında ve teşekkür edeerdim.bunu mail atarakta yapabilirim değilmi? o zaman ne önemi var tanışmamızın ?????
buralarsoguk

Mesaj gönderen buralarsoguk »

seinki fark ediyor sen seviyorsun onu ben ama ah şu web master demiş kullanmayın şu kelimeleri ah ne soylesem o benim her şeyim vallahi canımı bile veririm bu kesin annemden sorsanız sozlerimin doğru olduğunu soyle yıllardır böyle ama benim sevgim hiç azalmamış ona ben kesin bayılırım zaten tv de klipini ilk gördüğümde fenalık geçiriyorum ardından bir kaç çığlık çığlık ta ne çığlık amazon meşelerinden bile duyulur neise ben tanışmağı çok isterim ona soracağım ve paylaşacağım çok şey var fikirleri ve fikirlerim hakkında