Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

FD'ye hangi film karakterini yakıştırırsınız?

Feridun Düzağaç Hakkında Sorulan Sorular, Bilgiler, Bildiriler, Konser Duyuruları, Biyografi, şarkı sözleri, albümler, incelemeler.. Feridun Düzağaç Biyografi! - Feridun Düzağaç Şarkı Sözleri!
Kullanıcı avatarı
kumralada
Takımdan
Takımdan

Mesaj gönderen kumralada »

hala onun peşindesin gitme dedim gittin gönül....
vanessa

Mesaj gönderen vanessa »

ben the crow daki adam olabilir diye düşünüyorum.. adını unuttum ama çok gizemli çekici bi karakterdii ve duygusal olabilirdi
Kullanıcı avatarı
Bugfixed
Site Admin
Site Admin
İsim: Murat
İletişim:

Mesaj gönderen Bugfixed »

vanessa yazdı:ben the crow daki adam olabilir diye düşünüyorum.. adını unuttum ama çok gizemli çekici bi karakterdii ve duygusal olabilirdi
sana katılıyorum. aynen crow 3 dekini mükemmel uyar ve ona yakışırdı.
Beklediklerim kalır uçan uçurumlarda..
.Terazinin Hüznü.
hseven359
Üye
Üye
İsim: ali

Mesaj gönderen hseven359 »

bence profosör 'ü oynamalı.ve yine şarkılarında ve yazılarında olduğu gibi Anlaşılması zor ve anlaşıldığında da çok şey ifade eden cümleler kurmalı
kIzIlgece
Üye
Üye
İsim: bilge

Mesaj gönderen kIzIlgece »

'Dead Poets Society'(Ölü Ozanlar Derneği) filminde Robin Williams'ın canlandırdığı 'John Keating' karakteri.Bence yakışır ona.
Kullanıcı avatarı
emrepark
Takımdan
Takımdan

Mesaj gönderen emrepark »

doğrusu hiç düşünmemiştim böle bişiyi ama kesinlikle mafya babası rolü gitmez feridun abime.Mesela şair olabilir ya da duygusal ve yalnız bir iş adamı.Ama hayatın akıntısında sürüklenen bi iş adamı diil tabi
fdfan buket

Mesaj gönderen fdfan buket »

wala gece 11:45 de kayetmiş bir adamı oynuyordu ve harikaydı doğrusu hatta resim falan da çiziyordu. eger yine bir film düşünürse bence balıkçı falan olabilir ama şiirler yazan bir balıkçı.. mesela filmde bozcaadada geçebilir. iide ozaan feri abi rol yapmış olmaz kendisini oynamış olur sanıyorum. :))
Kullanıcı avatarı
Bugfixed
Site Admin
Site Admin
İsim: Murat
İletişim:

Mesaj gönderen Bugfixed »

O bilir oynayacağı rolü.
Beklediklerim kalır uçan uçurumlarda..
.Terazinin Hüznü.
ÇıLgIn_GiRL

Mesaj gönderen ÇıLgIn_GiRL »

kumralada yazdı:aslında ben fd ye müzisyen kimliğinin yanında
başarılı siyasi bir yazarolarak düşünebilirim.yazdıklarından dolayı yargılanan bir yazar,ve hapisteyken yaşaanların anlatıldığı bir kitabın ardından farklı,insanlardan kalabalıktan uzak bir hayata sahip bir adam,olabilir...
böyle bir rol çok uygun bence...... kesinlikle katılıyorum... :!: :wink:
Misafir

Mesaj gönderen Misafir »

bence sınırlar arasında ki doktor karakteri ona çok yakışırdı.oldukça hemde..melekler şehri de oldukça iyi..
umit_shady

Mesaj gönderen umit_shady »

yüzüklerin efendisindeki ARAGORN rolü tam fd lik bence...GONDOR KRALI...
fnoktagnokta

Mesaj gönderen fnoktagnokta »

KESİNLİKLE MELEKLER ŞEHRİNİN SAT İ... ÇOK YAKIŞIR KENDİSİNE. SENİ SEVİYORUZ ABİCİİİİİMMMM.... sirit:
müzika

Mesaj gönderen müzika »

ben hep onu bir filmde yalnız balıkçı olarak görmek isterdim.oynarken pek zorlanmazdı zaten.ama bir dergide okumuştum,o kırmızı leke filmindeki başrol karakterinin yerinde olmak isyormuş.ben o filmi izleyemedim,merak ediyorum.filmde adam aşkı uğruna pek çok yeri dolanıyormuş.feridun da böyle bir karaktere çok uyuyor zaten.DEĞİL Mİ?
denizezail
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj gönderen denizezail »

ben bi film karakteri olarak degılde siyasi bi kimlik olarak görebilrim fd'yi..cevresinde olanlara sessiz kalamayan biri olarak ona müzisyenlikten sonra en cok bu yakısır heralde :roll:
tzereyalp

Mesaj gönderen tzereyalp »

bence goal filminde oynamalı... ama senaryoyu biraz değiştirmeli...
filmdeki santiago munez newcastle utd. de oynuyordu,
ama fd hasta bir beşiktaşlı olduğundan bjk de oynamalı
ve attığı golle bjk şampiyonlar ligi kupasını almalı...
fd abimizin dediği gibi sekiz harf, üç hece BEŞİKTAŞ (BJK)