Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

FD'ye hangi film karakterini yakıştırırsınız?

Feridun Düzağaç Hakkında Sorulan Sorular, Bilgiler, Bildiriler, Konser Duyuruları, Biyografi, şarkı sözleri, albümler, incelemeler.. Feridun Düzağaç Biyografi! - Feridun Düzağaç Şarkı Sözleri!
sade
Üye
Üye

Mesaj gönderen sade »

savş tanrısı na ne dersiniz nicola dan ne eksiği var
sensensen
Üye
Üye

Mesaj gönderen sensensen »

babam ve oglumda oynasaydı fikret kuşkanın rölünü kapsa idi millet intara giderdi kimbilir...crowda iyiydi..ama haber sipikerligi yaptıgını düşünüyorumda tam..Joe Black de iyi giderdi.
Brad Pitt (Joe Black) , Anthony Hopkins..izliyen varmı filimi valla hiç bir şey anlamadım ben
Aysu
Üye
Üye

Mesaj gönderen Aysu »

aşk adamı
aşkınehali

Mesaj gönderen aşkınehali »

Forest Gamp filmindeki (Tom Hanks)karakteri oynayabilirdi ve çok güzeel yakışırdı abime.
gokhan5

Mesaj gönderen gokhan5 »

tabii ki eternal sunshine of the spotless mind daki joel karakteri eminim cok ii oynardı feridun abim o rolde...
RONAL
Üye
Üye

Mesaj gönderen RONAL »

Kesinlikle Nicolas Cage
nennisu

Mesaj gönderen nennisu »

:roll: aslında ben de düşünmedim ama Feridun'a her rol gider gibime geliyor.yalnız kalmış,hayta sıkı sıkıya bağlı kalan,kendini mutlu eden çok farklı bi rolün hakkını fazlasıyla verir diye düşündümmm..... :) :)
bliss

Mesaj gönderen bliss »

kızılgece yazdı:'Dead Poets Society'(Ölü Ozanlar Derneği) filminde Robin Williams'ın canlandırdığı 'John Keating' karakteri.Bence yakışır ona.
bence de yakışır :wink:
melissa
Üye
Üye

Mesaj gönderen melissa »

müzika yazdı:ben hep onu bir filmde yalnız balıkçı olarak görmek isterdim.oynarken pek zorlanmazdı zaten.ama bir dergide okumuştum,o kırmızı leke filmindeki başrol karakterinin yerinde olmak isyormuş.ben o filmi izleyemedim,merak ediyorum.filmde adam aşkı uğruna pek çok yeri dolanıyormuş.feridun da böyle bir karaktere çok uyuyor zaten.DEĞİL Mİ?
o film izlediklerim içinde konusunu en iyi işleyen filmdir belki de!başrol karakteri dediğiniz bir rahip ile evli genç bir kadının yasak ilişkilerinin sonucunda çektikleri acılar,baskılar,korkular...harika anlatılmıştır!bu yasak aşk sonucu ona vurulan damgayı kırmızı bir amblemle göğsünde taşıyan,günahkar kadın da demi moore gerçekten rolünün hakkını veriyor!kimin ne kadar günahkar olduğu,veya onlara bu damgayı vuran kilisenin cahillik ve yobazlıkta ne kadar masum olduğu elbette tartışılır!ama karanlık ortaçağ avrupasını harika anlatır bu film,ki umarım bahsettiğimiz aynı filmdir,o rahip rolüne çok güzel uyacaktır feridun
:wink:
Selene
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj gönderen Selene »

polisiye bi filmde çok güzel oynardı bence
HöAzKeArN

Mesaj gönderen HöAzKeArN »

ben eskiden beri düşünürüm bunu.hep aklıma ahmet uğurlu abimin 1996 da oynadığı film gelir:TABUTTA RÖVAŞATA...hayatımda hep bir yeri vardır bu filmin,ahmet uğurlunun.ve FERİDUNun da yeri olduğu için onu yakıştırıyorum.ona gerçekten çok yakışır
feridunist
Üye
Üye

Mesaj gönderen feridunist »

bence feridun abimiz "kelebek etkisi"inde başrol oynamalıydı...
bi düşünsenize ne kadar güzel olurdu...
seyytan
Kıdemli üye
Kıdemli üye
İsim: Metin Çetin

Mesaj gönderen seyytan »

bence kendini oynamalı...
krkklp
Üye
Üye

Mesaj gönderen krkklp »

seyytan yazdı:bence kendini oynamalı...