Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

FERHAT GÖÇER

Diğer sanatçılar... Konserleri, haberleri, incelemeleri...
hazan
Kıdemli üye
Kıdemli üye
İsim: Mehtap

Re: FERHAT GÖÇER

Mesaj gönderen hazan »

yalnızlık senfonisini dinlediniz mi düet olanı funda arar'la . bence o şarkı hepsinden güzel.
sophie
Üye
Üye

Mesaj gönderen sophie »

kendini dinlettiren bir sese sahip,yorumcu olarak da çok başarılı.''yastayım'' , ''cennet'' gerçekten çok güzel parçalar.
Kullanıcı avatarı
CANER
Görevli
Görevli
İsim: Caner

Mesaj gönderen CANER »

Sesine hayran olduğum birkaç şarkıcıdan teki yastayım,cennet şarkılarını beğenerek dinledim hala da dinliyorum...
blackpearl

Mesaj gönderen blackpearl »

Kayahanla olan tartışmalarını çok yanlış buluyorum..Sesi bu denli güzel,yorumu yeterince iyiyken bu denli reklamlara ihtiyacı yok diye düşünüyorum..Böyle yaparak kendi kariyerini zedeliyor bence..
Kikirik
Yeni Üye
Yeni Üye
İsim: Karolin

Mesaj gönderen Kikirik »

Ferhat Göçerin sesine iyi diyenlerin geçen seneki konserine gidip görmelerini isterdim lafını demek isterim. Yanında yurt dışından gelmiş iki tane süper sanatçılarla birlikte şarkı söylemeye çalıştığını gözümün önünden hiç çıkarmıycam adamların sesi o kadar güzeldi ki Ferhat göçerinki duyulmuyordu bile duysam dahi duymak istemiyordum :) Artı birşey daha var Ferhat göçerin arkasındaki o solistleri olmasa emin olun canlı şarkı söylemesi duyulmaz. Her insanda az da olsa kulak vardır. Mesela bir şarkıya eşlik etmek kolaydır yanından ses gelirse ama tek söylersen daha kötü söylersin. Bu da onun gibi bir durum.

Ha bir de şunu eklemek istiyorum Yastayım parçasını Ferhat Göçerden daha güzel Söyleyen Sefarad Grubu. O kadar içten söylüyorlarki insanın ağlayası geliyor Yastayım parçasını Sefaraddan dinledikten sonra Ferhat Göçerden dinlemek çok abes kaçar.
Rkoycu
Üye
Üye
İsim: rüştü levent

Mesaj gönderen Rkoycu »

Bence güzel sesi var ..yastayım tabiki ilk başı çeken şarkısıdır...
Kullanıcı avatarı
CANER
Görevli
Görevli
İsim: Caner

Mesaj gönderen CANER »

Yarın Tuzla sahilde saat:20.00 da konseri var.
yazmeltemi
Üye
Üye
İsim: Esra

Mesaj gönderen yazmeltemi »

Ferhat Göçer'in kendi şarkılarını genellikle beğenirim, ama Mihriban'ın yeni düzenlemesini ve ona çekilen klibi hiç beğenmedim. Bence güzelim türküyü mahvetmişler...