Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

Feridun Düzağaç Maksat Muhabbet'te

Feridun Düzağaç Hakkında Sorulan Sorular, Bilgiler, Bildiriler, Konser Duyuruları, Biyografi, şarkı sözleri, albümler, incelemeler.. Feridun Düzağaç Biyografi! - Feridun Düzağaç Şarkı Sözleri!
Kullanıcı avatarı
baykus
Takımdan
Takımdan
İsim: Selçuk

Re: Feridun Düzağaç Maksat Muhabbet'te

Mesaj gönderen baykus »

diğer siteden bahsetti bu programda , radyoda bahsetmişti lavinya.netten
Kullanıcı avatarı
Bugfixed
Site Admin
Site Admin
İsim: Murat
İletişim:

Mesaj gönderen Bugfixed »

Hmm. :)

e bu mrtkgl (Murat) bey neden yazmış ki ? :lol:

---
Formatı güzel olmasa da FD yi bir şekilde görmek güzeldi,yine sitemizden bahsettiği için teşekkürler kendisine:)
---
LAFIMI ÜSTÜNE ALACAKLAR KENDİLERİNİ BİLİYORLAR:
Bakın kardeşim yıllardır söylüyorum. Kendinizi manuel yollarla tatmin edebilirsiniz. Veya farklı bir formatta. Veya ego tatminlerinizi öne çıkma çabalarınızı her şekilde gösterebilirsiniz. Gruplar kurabilir, 15-25 arası gençlerle buluşmalar düzenleyebilirsiniz. Bizim Feridun abiye yakarışlarımız olmadı adımızı anın diye. Bir karşılık da beklemedik bu sevgiden bu dinleyişlerden.. Olsa idi yıllardır var bu site olurdu. Ama yıllardır diyorum burası sizin yeriniz değil. Lütfen diyorum gidin istediğiniz alanda yukarıdakileri yapın ama burada sakın.
Beklediklerim kalır uçan uçurumlarda..
.Terazinin Hüznü.
Kullanıcı avatarı
baykus
Takımdan
Takımdan
İsim: Selçuk

Mesaj gönderen baykus »

:!:
En son baykus tarafından Pazar, Nisan 13, 2008 18:10 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
hayatsuyum
Üye
Üye
İsim: ÖZLEM

Mesaj gönderen hayatsuyum »

murat abimi desem murat bey mi desem bilmiyorum ama konuyu anladım fakat üstü kapalı anlatmışsın söylediklerin doğru...:)
Kullanıcı avatarı
Bugfixed
Site Admin
Site Admin
İletişim:

Yok selçuk abi est. onlar biliyor kendilerini. Ben yıllardır ses etmiyorum. Ama iş terbiyesizlik ve gösteriş yapma boyutuna girince yazma ihtiyacı duydum.
Benim çenemi açmayın buradan ne kadar banlandı orada üye(çoğu öyle) ve nice fan siteleri gördüm hep kural şubu anlayışımız ters gelen insanlar fan sitesi kurdular sesmi ettim hayır hakkımız da yok ama ama iş terbiyesizlik ve gösteriş yapma boyutuna girince yazma ihtiyacı duydum. O arkadaşlara tekrar lütfen diyorum.
.Terazinin Hüznü.
Kullanıcı avatarı
sinan
Admin
Admin
İsim: Sinan

Mesaj gönderen sinan »

pardon da at koşturur gibi mi duruyoruz dışardan ? yok gerçi siz de onca aydır üyesiniz siteye. bu kadar sürede lavinyanın bu tür çocukça yarış (veya adını ne koyarsanız) derdinde olmadığını öğrenmemeniz bizim beceriksizliğimiz sanırım..

istediğiniz programda istediğiniz kişi sizden bahsetsin. lavinyadan kimsenin umrunda olan birşey değil bu.

bu tür bir kaygıda olmanız FD sevginiz konusunda samimi olmadığınız sonucuna vardırıyor beni.
~
ansızın gelecek gibisin..
RONAL
Üye
Üye

Mesaj gönderen RONAL »

Sevgili bugfixed...
Kim şimdi birşey söylemişte sen kendi kendine bişeyler yazıyorsun.
Bugüne kadar kim seninle bir yarışa girdi ya da kim lavinya.net i bir rakip site olarak gördü.Sana bu kadar dokunan şey ne oldu bilmiyorum ama şu an senin yaptığın terbiyesizlik.Feridunonline.com,lavinya.net yada herhangi bir başka site...
Ne olursa olsun amaç bir kişi...

Madem bukadar insana laf atıyorsun da neden sen bir başkasının adını kullanarak reklam alıyorsun?Senin amacından ben şüphe ederim o zaman.
Burada ben seninle konuşmaya çalışacaktım.sana ulaşıp böyle sorunlarla karşılaşmayayım diye konuşacaktım ama sen kendin yaptın terbiyesizliği.Biz yine susuyoruz.Teşekkürler hepinize...

eğer herşeyin ortada ise yayınla bunu!!!
Kullanıcı avatarı
sehrikalp
Admin
Admin
İsim: Serkan

Mesaj gönderen sehrikalp »

Merhaba Ronal;

Sanırım bir yanlış anlaşılma var. Çünkü Murat karşılıksız bir şey yazmadı. Hangi sitelerden geldiğini bilmediğimiz -belki de sizin sitenizden- bir sürü insan saçma sapan mesajlar yazdılar sitemize. Nedir, nedendir anlayamadık. Sildik hepsini. Bu yüzden belki de onları görmediğinizden karşılıksız kendi kafamızdan bir şeyler yaptığımızı düşündünüz. Ayrıca neden üzerinize alındınız onu da anlamak zor. Her zaman derim, Lavinya.net bir FD fan sitesi değildir. Yani diğer fan sitelerinin aksine duygu paylaşımı da içeren bir ortam. Sizin sitenizi de takip ediyorum. Hem de beğeniyorum. Çalışmalarınız çok güzel. Ama içeriğiniz bizimkiyle aynı değil tam olarak. Yani bakış açılarımız farklı. Lütfen olayı bu şekilde eksik bilgilerle algılayıp başka yerlere çekmeyelim. Bizler FD seven dinleyen insanlarız. Neden atışalım ki? Neden aramıza böyle konular girsin. Konserlerde birlikte değil miyiz? Hepimiz o şarkıları birlikte söylemiyor muyuz? O halde aman sakın diyim aramıza bir kaç tane aptal mesaj yüzünden düşmanlık girmesin. Ne siz bizim rakibimizsiniz ne de biz sizin. Çünkü rekabet bize yakışmaz. Sevgiyle...
mrtkgl
Üye
Üye
İsim: MuraT

Mesaj gönderen mrtkgl »

Olayın başlangıcı olarak görülen ben bir mesaj ile bitirmek istiyorum bu konuyu,aynı şeyleri kurucunuz Murat Bey'e de söyledim burda da yazayım,amacım ortamı germek olsa kendi nickimle alevli bir mesaj atmaya kalkmazdım ,amaç bu değil çünkü ,sadece ortak bir amacın peşinde olan ve elle tutulan 1-2 site olarak,basit bir teşekkür etmek istedim ki ben bile yanlış anladım kendimi o derece yanlış anlaşıldım ve program yorumlarına gelmeyen mesaj benim bir teşekkürüme atıldı, rekabet vs bunlar yakışıkalmayan şeyler,ki sizin deyiminizle "diğer" sitede,lavinyanın ismi geçen programlarda Lavinyanın da anıldığı bahsediliyor,bu tarz gerilmelere gerek olmadığı düşüncesindeyim,herkes kendince doğru bildiği güzel yollarda ilerliyor zaten,sevgilerimle iyi çalışmalar diliyorum...
Kullanıcı avatarı
sehrikalp
Admin
Admin

Evet olaya son noktayı burada koyalım lütfen.
Kullanıcı avatarı
Bugfixed
Site Admin
Site Admin
İletişim:

RONAL okuman yoksa ben öğretmen değilim. Varsa oku:
mrtkgl (Murat) aşağıdakini bu siteye yazıyor dikkatinizi çekerim!
---
Formatı güzel olmasa da FD yi bir şekilde görmek güzeldi,yine sitemizden bahsettiği için teşekkürler kendisine:)
---
Ayrıca sevgili RONAL; yazdığın yazıda küfür ve site kurallarına aykırı birşey yokki neden yayınlamayalım? Diğer sitenin sahibi veya yöneticisin bildiğimce yıllardır buraya üyesin sana karşı birşeyimizi gördün mü?
Terbiyesizlik yapıldı diyorsam lafımın arkasındayım. Terbiyesizlik yapıldı. Defalarca sizlerden gelen insanların hava atma mesajlarını okumak zorunda değiliz. Üstüne al alma o seni alakadar eder. Serkan abi(sehrikalp) yok abi bir yere kadar. Ben onları ne dost ne de benzer site olarak ne de aynı düşleri paylaşan olarak görürüm artık. Bir yere kadardı. Feridunonline.Com benim gözümde bir hiçtir artık. Ne düşündüğünüz ne kurguladığınız da umrumda değil. Tek dileğim ricam diyelim o kişilerden buraya gelip mesaj yazmayın. Misafir olarak bile gezmeyin.
Ekleme: RONAL günah alma önce bir araştır ve lafını bil. Senin sitene ve sitelerine günde 100-200 kişi girebilir buraya günde 50.000 kişi giriyor. Biz site ihtiyaçları doğrultusunda reklam almadan evvel Feridun abiden izin aldık. Buradaki yöneticilerin hepsi de buna şahittir. Gene de büyük çoğunluğunu cebimizden ödüyoruz. Siz daha dün site açarken burası 4. yılını doldurmuştu.
En son Bugfixed tarafından Pazar, Nisan 13, 2008 22:32 tarihinde düzenlendi, toplamda 4 kere düzenlendi.
.Terazinin Hüznü.
Kullanıcı avatarı
sehrikalp
Admin
Admin

Ben de mrtkgl ile epey konuştum bu konuda sanırım biraz değil tamamen yollarımız ayrı. Yanlış anlama uzmanı olmuşlar.
RUDER1
Üye
Üye
İsim: rüya

Mesaj gönderen RUDER1 »

selamlar,
c.tesi akşamı Feridun hayranlarının çoğu benim gibi mide kramplarıyla izlemiştir programı herhalde...Okan Bayülgen'in programıda sıkıntılı oluyorduysa da, bu kadar değildi .
Bu programı ilk ve son kez izlemiş oldum..of ya ne diyebilirim ki berbat bir programdı sinir oldum .tek güzel yanı Feridun'u görmekti.Feridun Düzağaç ın programa getirdiği hediyelerle ordakilerden ne kadar farklı olduğunu gösterdi.(ama anlayana )
Kadir Çöpdemir ,Feridun Düzağaç gibi dolu biriyle konuşacak konu bulamadı , saçma saçma kız muhabbeti yaptı .hele hazırladığı Feridun'la ilgili bant berbat ötesiydi.
Neyse Feridun hatrına izledik Onu görmek genede çok güzeldi.

Dip Not:Bence kalitenizi ve çizginizi hiçbir şekilde bozmayın...
Kullanıcı avatarı
Bugfixed
Site Admin
Site Admin
İletişim:

Haklısın Rüya. Fakat anlamadığım madem Feridun abi az çok biliyor bu programları nice yıllardır da çıkmamış. Ee ne diye bu programlara katılıyorki. :? Muhabbetler berbat. Konukların tarzı abimizle yakından uzaktan alakası yok. Evet gene de güzel olan tek şey Feridun abi idi.
.Terazinin Hüznü.
Kullanıcı avatarı
Adventureman
Admin
Admin
İsim: Ersin
İletişim:

Mesaj gönderen Adventureman »

Forum ana sayfasında açıklandığı üzere bu sitenin bir duruşu ve çizgisi vardır; Bu site Kültür-Sanat içerikli, fan sitesi türünde Feridun Düzağaç ağırlıklı olup, Özdemir Asaf ın Lavinya ( lavinia ) şiirine istinaden yapılmıştır! Feridun Düzağaç ağırlıklı oluşunun çığırtkanlığını, reklâmını yapmadık ya da sanatçının her yerde bizi anmasını istemedik! Ummadık ve hiçbir zaman beklemedik. Bizimkisi karşılıksız bir sevgi ve dinleyişten oluşan bir fanlık, sanatçıdan yaptığı iş dışında hiçbir beklentisi olmayan hiç bir menfaat ya da reklâm amacı gütmeyen bir siteyiz. Amaç bir kişi demişsiniz de unuttuğunuz bir fark var duruş ve beklentiler farklı!
Siz ve sizin gibiler bu farkı anlayamadığı için çeşitli oluşumlarda bulunup (buna saygı duyuyoruz herkesin yolu açık olsun) kendi yolunuzda ilerleyebilirsiniz. Lavinya.Net site duyurusunda da açık olarak belirtildiği gibi bunlar bana göre değil diyorsanız buraya takılmayın olsun bitsin. Burada ortamı bozmaya, germeye ya da ego tatmini yapmaya kimse çalışmasın.
En kederli yıldız kayarken dilek tutmuşum...