Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

feridun'un kaleminden

Feridun Düzağaç Hakkında Sorulan Sorular, Bilgiler, Bildiriler, Konser Duyuruları, Biyografi, şarkı sözleri, albümler, incelemeler.. Feridun Düzağaç Biyografi! - Feridun Düzağaç Şarkı Sözleri!
denizezail
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj gönderen denizezail »

bende bunu yazmak istedim
belki sen...bana sapladığın hançerden ya da hançerin acısı aşkına benden özür dilersin...belki ben herşeye rağmen seni özlediğim için gururumdan özür dilerim.belki yarın hersey daha güzel olur
HöAzKeArN

Mesaj gönderen HöAzKeArN »

dona kaldım.gerçekten müthiş.daha ne denilebilir ki...
FLYMAN
Yeni Üye
Yeni Üye
İsim: semih

Mesaj gönderen FLYMAN »

işin garip yanı feridun düzağaç ın bu yazıları spor yazısı olarak yazması yani bi de kültür sanat eklerinde yazdığını düşünsenize :?
son-nefesim
Üye
Üye
Konum: Bir uçurumun kenarındayım...O kadar yokum ki; görmüyorlar...

Mesaj gönderen son-nefesim »

arkadaşlar cahiliyetimi bağışlayın ama siz nerde okuyorsunuz O'nun yazılarını...çok utanıyorum ben bunu bilmiyordum :oops:
scalon
Görevli
Görevli
İsim: güLşah

Mesaj gönderen scalon »

feridun düzağaç cumartesi günleri radikal gazetesinde spor yorumları yapmakta. bu yazılanlar da o yazılardan.
son-nefesim
Üye
Üye
Konum: Bir uçurumun kenarındayım...O kadar yokum ki; görmüyorlar...

Mesaj gönderen son-nefesim »

farkını yine ortaya koymuş tebrik ederim hiç bir spor yazısı bu kadar ilgi çekici ve anlamlı olamazdı...
nilay_14
Üye
Üye
İsim: Nilay

Mesaj gönderen nilay_14 »

bu yazıları hiç tanımayan birisi okusa spor yazısı olduğunu anlamazdı herhalde :)
ilkruzgar
Üye
Üye

Mesaj gönderen ilkruzgar »

feridun abi her şeyi ile bir numara..bu sözler mükemmel yaaaa..saolun arkadaşlar paylaştığınız için.. :lol:
RUDER1
Üye
Üye
İsim: rüya

Mesaj gönderen RUDER1 »

büyük bir zevkle her hafta radikaldeki yazılarını takip ediyorum , sporla karışı hayata dair zevkli yazılar.hoşuma giden bir paragrafıda sizlerle paylaşmak istedim....."Başımda kavak yelleri, TV ile yeni tanışmış olma heyecanı, başarılı bir talebe olarak acayip ve anlamsızca özendiğim derslerim, yetenekleri kısıtlı bir sağ açık olarak genelde forma şansı bulamadığım 'maalle' maçları, GS'nin trafik kazasında ölen Yugoslav kalecisi Kajganiç için tebeşirle çizdiğimiz hafif yamuk orta sahada el ele tutuşarak saygı duruşunda bulunmuştuk ebeveynlerimizin şaşkın ve alaycı bakışları altında; onlar ne anlardı ki futbol sevmekten... Garip golleriyle gönlüme taht kuran Brezilyalı Eder, düşe kalka ve o vakit kırıldığını hissedemediğimden durmaksızın 'gönlüme taht düşler' kurarak büyüdüğüm o güzel günler: Hayali servet eder. "(9.7.2005 radikal)
Selene
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj gönderen Selene »

cumartesi yazılarını hiç kaçırmam :)
Kullanıcı avatarı
lonely
Görevli
Görevli
İsim: Burcu

Mesaj gönderen lonely »

"Alnımı cama yaslayıp barkodumu okutuyorum;seni sevmeme izin vermiyor kalbinin morötesi. Cama vurup yüzümü kesiyorum; bugün sevmiyorum seni; sadece korkuyorum..."

beğendiklerimden bir paragrafta ben yazayım dedim.
Feridun Düzağaç bir tanesin senden başka kim çoğu zaman anlamını yitiren bu kelimeleri bir araya getirip bu kadar şey anlatabilir ki...
important'3

Mesaj gönderen important'3 »

evet türkçeyi bence onun kadar kimse bu sekilde guzel kullanamaz..içindeki duyguları en guzel dısa yansıtan sozler bence...
ANATOLİA

Mesaj gönderen ANATOLİA »

düşünün bi kere sadece F ve D harflerini bile düşününce kopmuyomuyuz bide kelime dese bittik :roll:
mavi düş

Mesaj gönderen mavi düş »

gerçekten F.D.'nin öyle sözleri var ki insanın taa derinlerine dokunan..
başka kimselerin ulaşamadığı yerlere dokunan..
iyi ki var gerçekten...

arkadaşlar sizlere de çok teşekkür ederim bu anlamlı sözleri bizlerle paylaştığınız için :wink:
Bozcaada

Mesaj gönderen Bozcaada »

boreas yazdı:„Parmaklarıma kan oturur dokunamazsam sana...“
lonely yazdı:"Alnımı cama yaslayıp barkodumu okutuyorum;seni sevmeme izin vermiyor kalbinin morötesi. Cama vurup yüzümü kesiyorum; bugün sevmiyorum seni; sadece korkuyorum..."

beğendiklerimden bir paragrafta ben yazayım dedim.
Feridun Düzağaç bir tanesin senden başka kim çoğu zaman anlamını yitiren bu kelimeleri bir araya getirip bu kadar şey anlatabilir ki...

Bu cümleleri kurabilen bir insanın hayal dünyasını,duygularını,düşüncelerini paylaşabilmek bizim için büyük bir şans olsa gerek...