Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

feridun'un kaleminden

Feridun Düzağaç Hakkında Sorulan Sorular, Bilgiler, Bildiriler, Konser Duyuruları, Biyografi, şarkı sözleri, albümler, incelemeler.. Feridun Düzağaç Biyografi! - Feridun Düzağaç Şarkı Sözleri!
RUDER1
Üye
Üye
İsim: rüya

Mesaj gönderen RUDER1 »

:cry: "Yerine yazmak durumudur belki beni güldürmeye iten ve ama 46 haftadır burada yazıyor olmama en çok sevinenler varlığımdan en çok mutlu olanlar yüzünden bırakıyor olmak çok daha komiktir, acı gülüştür ki hastasıyım. Küfürün İnönü Stadı'nda yerleşik bir bela olduğunu ve iştahımı tükettiğini son GS derbisinde kahrolarak anladım. Benim küskünlüğüm Eto'o kardeşin isyanına benzer biraz; Demirören'i de alıp götürene kadar küfürünüz... Oynamıyorum işte. Tek bir maça akredite olamadan ayrılırım aranızdan; özlersem Vardan'a söylerim, özlerse yardan haber et bak; utanmak için sevmedik. Kayıp zaman oynanırken seni anıyor olacağım kaybettiğim benliğin anısına. İnönü'yü temiz tut ve Nobre'yi koru Beşiktaşlı. Siyaha âşık beyaz kadar zordur işin ki aşk zoru sever. Altınsay başkan, fede şarkıcıdır gayrı; şarkılardan fal tut ve aşkı fincanında sakla; körebenin sabrıyla sevdim ben seni... :cry:

ne demek sevenlerim yüzünden bırakıyorum,anlayamadım doğrusu...
İstanbul da doğru düzgün konser bile vermedi.Beşiktaş ı Onu bizden aldı diye kıskanırken ,biryandan da BJk sevgisi sayesinde yazılarını okuma imkanı bulduğum için mutlu oluyordum ki. Mutluluğumu sabun köpüğüne çevirdi...
Sen yaralarsın ama yaralarımı sararsın ,hem öldürürsün hem hayata bağlarsın....
En kısa zamanda sevenleriyle yollarının kesişmesi ümidi ile....
Şimdi Yanlızlığım kime emanet
Bozcaada

Mesaj gönderen Bozcaada »

severek okuyanlar için büyük kayıp diye düşünüyorum. :(
nadas38
Üye
Üye

Mesaj gönderen nadas38 »

bence her son yeni bir başlangıçtır. yani belki başka bşr yerde yeniden yazmaya başlar hemde kendi alanında. onun o eşsiz cümlelerini o narin duygularını belki yeniden okuma şansımız olur. bir beşiktaşlı olarak üzüntülüyüm ama eğer böyle olursa daha geniş kitlelere hitab edecek. futbol merakı olmayanlar yada diğer taraftarlar belki okumamıştır yazılarını o bakımdan. umarım yeniden onu okuma şansımız olur. :)
Tugce
Üye
Üye

Mesaj gönderen Tugce »

Evet ..Ben de yazılarını büyük bir heyecanla okuyordum...Hiç adetim değildi bunca zaman ama o yazmaya başladığından beri ''gazetede spor sayfalarnı önce okumaya başlar oldum''

Hep yeni şarkılar yapsn..Her gün yeniden keşfetmeliyim Feridun Düzağaç'ı..
Ötenazi nedir ya,nasıl şeyler öğrettin bana sen!
Edebiyat'ta bir kavram var Peyami Safa için de kullanılır hatta; Ansiklopedik Yazar!!

Ben seni Ansiklopedik Yazar ve Ansiklopedik BESTEKAR ilan ediyorum fikrimce!! Ve sen millet şairisin! Hepimizin sesisin Feridun Düzağaç!

Yazmaya devam et lütfen,sevdiğin bir işi sevdiğin ,seni seven insanlar yüzünden yapmamaya karar veriyorsan eğer,bil ki seni sevenler çoktan mutsuzluk budalası olmuşlardır..GEri Getir KeLimeleriNi!!
Bozcaada

Mesaj gönderen Bozcaada »

:roll:
son-nefesim
Üye
Üye
Konum: Bir uçurumun kenarındayım...O kadar yokum ki; görmüyorlar...

Mesaj gönderen son-nefesim »

bana bırakması çok gereksiz geliyor böyle olmamalı hayır!!!!!
canddido
Üye
Üye

Mesaj gönderen canddido »

Feridun'un böle anlatımlarına hayranım işte...
Kullanıcı avatarı
emrepark
Takımdan
Takımdan

Mesaj gönderen emrepark »

birşey bitmeden birşeyler başlamıyor hayatta arkadaşlar,ben de üzüldüm ama yeni sezonda ne olacağı belli olmaz.Sevenleri yüzünden bırakıyor olmasını da şöyle açıklayayım."ya bu nasıl iş Feridun düzağaç neden spor yazıları yazıyo ki","bence spor yazıları yazması çok yanlış" gibi sezon başından beri bitmeyen ve feridun abimizde yazma iştahı bırakmayan eleştirilerin etkisi var bırakmasında.
yaskaman

Re: feridun'un kaleminden

Mesaj gönderen yaskaman »

boreas yazdı:Bir gün körebe oynarsak gizlice açarım gözlerimi; seni yine kaybetmeyi kaldırmaz içim.
bu insan beni hiç şaşırtmıyo...
ne diyeyim daha herkes söylemiş fazlasıyla...
elifelifim
Üye
Üye

Mesaj gönderen elifelifim »

içim sızladı ya!
lavinyaa
Üye
Üye

Mesaj gönderen lavinyaa »

feridun un anlatım tarzına we yorumuna bayılıyorum
çok basit bişeye bile derin anlam katabilio

buralardan gitme buralar gtisin sen gitme....
mk15
Dengesiz Üye(Banlı)
Dengesiz Üye(Banlı)

Mesaj gönderen mk15 »

Baska yazıları yok mu arkadaslar paylassanız iyi olur dicektim de :roll:

Varsa eyer elinizde..
bulgur
Üye
Üye
İsim: mesut

Mesaj gönderen bulgur »

Bana sapladığın hançerden ya da hançerin acısı aşkına benden özür dilersin...

Belki ben her şeye rağmen seni hâlâ özlediğim için 'gurur'umdan özür dilerim. Belki yarın her şey daha güzel olur... Düşünüyorum düşünüyorum da... Yok, umutsuz değilim sadece üşeniyorum; üşeniyorum o halde yarın. Korkarım yarın da severim seni...

Markaj yapacak gücüm kalmadı. 'Gibi'ler ülkesinde 'gibi gibi sevme beni'...

......hatamla sev beni.

Sana değmez aşk, arama. Açmam.

Bir dost bana kötü bir haber verecekse bir yere oturmak yerine gözlerimi kapamayı tercih ederim.

Kaldıysa sığınırım hoşgörüne ve hoşgörümle severim seni.
terry
Üye
Üye
İsim: gökhan

Mesaj gönderen terry »

çok teşekkürler fd bize bu kadar güzelliği yaşattığın için teşekkürler bulgur
terry
Üye
Üye
İsim: gökhan

Mesaj gönderen terry »

"bir acıdan fazla bir şey değilsin olamazsın...[/url]