Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

fuatpak ötenazi

Derinden Panolarıdır. Lütfen Şiir Yazmayınız.
picasso
Takımdan
Takımdan
İsim: suat

Re: fuatpak ötenazi

Mesaj gönderen picasso »

elinden gelen herşeyi yapmalısın.son gücüne kadar...
Kullanıcı avatarı
pyrazine
Takımdan
Takımdan
İsim: Ahmet

Mesaj gönderen pyrazine »

Kardeşim ne diyorsun sen ya, hastaysan hastalığını bil sağa sola sataşacağına. Lavinya.net ahalisi insani kucaklar, iyi niyetlidir. Bu yüzden söylediklerine dikkat et. Ne istiyorsun buraya gelip daha ilk mesajinda karaciğer hastasıyım diyorsun. Duygu sömürüsü yapmak bu kadar kolay değil mi. Sonra sağa sola saldırıp yalnızım bakanım yok diyorsun. Ne yani senin için para mı toplayalım, dilenmeye mi geldin buraya..

Arkadaşlar bu kadar kolay inanmayın böyle şeylere yaa. Dükkanımız vardı günde yüz kere dilenci gelirdi karaciğer hastasıyım diye. Elinde fason bir rapor. Yanında da onu taşıyan biri. Taşıyan adam en azından iş bulur çalışır öylelikle yardım eder.

Alışmışız televizyonlardan duygu sömürüsüne. Allah göstermesin tabiki hastalık da var hayatta ama kimsenin buraya gelip kimseyi rahatsız etmeye hakkı yok. Densizin biri çıkıyor ilk mesajında bunları söylüyor, yapmayin Allah aşkına...
Kullanıcı avatarı
divane86
Takımdan
Takımdan
İsim: GÜLDEREN

Mesaj gönderen divane86 »

merak ettim kararınızı yazmadınızda sakıncası yoksa bizimle paylaşırmısınız?...
elifelifim
Üye
Üye

Mesaj gönderen elifelifim »

öncelikle geçmiş olsun.hastalığınız zor fakat inanarak ve isteyerek atlatacağınızı umuyorum.unutmayın ölüm çözüm değildir ve bu can bizlere emanettir.emanetinide ancak zamanı geldiğinde gerçek sahip olan alır.ayrıca idam mahkumları ve isteyerek ölen veya öldürülen insanların çoğunun son sözü 'biraz daha ' olmuştur. o yüzden sabredip hastalığınızla savaşmanızı diliyorum. sakın vazgeçmeyin.ötenazi yapan yer arayacağınıza hastalığınızla ilgili güvenilir bir uzmana gitmeniz daha mantıklı geliyor bana.ama artık yaşamak istemiyorsanız hastalığınız sadece size bahane olmuştur.
ve son olarakta bu site ve bu sitedekiler çok özel insanlardır.birbirimizin acısı ve sevinciyle yoğrulup bu günlere gelmişizdir.bunun bilincinde olmanız dileğiyle. tekrar geçmiş olsun.
Rkoycu
Üye
Üye
İsim: rüştü levent

Mesaj gönderen Rkoycu »

Arkadaşlar şimdi yazdıklarınız münakaşa oluşturacak sözler herkesi kendi haline bırakalım belki duygu sömürüsü olarak görebilirsiniz belkide haklı olabilirsiniz ama eğer değer vermiyorsanız sadece yazı yazmayarak, uzaktan okuyarak,veya sadece gülerek geçebilirsin.elifelifim arkadaşım gerekli bir cevap vermiş arkadaşa. Kendisini tebrik ederim çokta mantıklı bir yazı yazmış..
elifelifim
Üye
Üye

Mesaj gönderen elifelifim »

teşekkürler rkoycu. :D
bozcaadali
Üye
Üye
İsim: Özlem

Mesaj gönderen bozcaadali »

Önemli olan zoru başarabilmektir.
İnanmak ve istemek sadece bunlar bu kuralı aklından çıkarmassan tıbbın bile çare bulamadığı hastalıkları kendin yenebilirsin.
Bende büyük bir rahatsızlık atlattım ama yılmadım ve hiç bir tedavisi yoktu, ya tutarsa diye ameliyat oldum ama inandım ameliyatla iyi olacağıma.
Sen ne istiyorsan o olur dostum asla bunu unutma.
Bir insana en büyük iyiliği kendisinden başka kimse yapamaz.
Rkoycu
Üye
Üye
İsim: rüştü levent

Mesaj gönderen Rkoycu »

elifelifim önemli değil
Kullanıcı avatarı
Bozcaada
Görevli
Görevli
İsim: Emrah