Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

Funda Arar

Diğer sanatçılar... Konserleri, haberleri, incelemeleri...
seyytan
Kıdemli üye
Kıdemli üye
İsim: Metin Çetin

Funda Arar

Mesaj gönderen seyytan »

Funda Arar hakkında yorumlarınızz?....
CONFIDENT
Üye
Üye

Re: Funda Arar

Mesaj gönderen CONFIDENT »

her zaman tek başına bir dev ama bu sene harbiye açık havada izledim kendisini kıraçla beraber vermiş olduğu bi konserdi. sahnedeki duruş asalet mükemmel, yorumu zaten eleştirmek haddimize düşmez ama şu kıraçla aynı sahneyi paylaşması biraz rahatsızlık verdi bana. beraber sadece 3 parça söylediler gerçi bende saat 23:30 a kadar dayanabildim sonra çıktım ordan.
Kullanıcı avatarı
pyrazine
Takımdan
Takımdan
İsim: Ahmet

Mesaj gönderen pyrazine »

5 sene önce yine Harbiyede eşsiz bir konserdi.Önce Funda Arar çıktı, henüz o kadar ünlü değildi, Sonra Kıraç çıktı ve Funda Ararla enfes bir düet yaptılar. En sonunda da rahmetli Cem Baba sahne aldı. Gerçekten muhteşem bir geceydi.

Funda Ararın sesi çok güçlü; bence şimdiden klasikler arasında.
mustafadilek
Üye
Üye

Mesaj gönderen mustafadilek »

iyidir
hazan
Kıdemli üye
Kıdemli üye
İsim: Mehtap

Mesaj gönderen hazan »

son albümünde bi şarkı var "gurbet kuşu" bence çok güzel okumuş ve çok beğendim ben

"hasretle bin pare olmuşum sen nerdesin?"
"günümde gecemde heryerde benimlesin".....
blackpearl

Mesaj gönderen blackpearl »

Seviyorum bazı şarkılarını...
Kullanıcı avatarı
Adventureman
Admin
Admin
İsim: Ersin
İletişim:

Funda Arar

Mesaj gönderen Adventureman »

İlk Olarak Necip Fazıl Kısakürek'in Kaldırımlar Şiirini Şarkı Olarak Güçlü Yorumuyla Bizlere Sunmuştu... O Günden Bu Güne Hep Dinlediğim ve Takdir Ettiğim Sanatcılardan Birisi... Son Albümü Olan " Son Dans " Çok Güzel ve Başarılı Bir Albüm Albümdeki Benim İçin Üzülme , Karaya Vuran Gemiler , Dua , Savur , Gurbet Kuşu , Bu Sabah Güneş Doğmuyor ve Özellikle de Camdan Kalp Harika Parçalar Albümü Almanızı Tavsiye Ederim. :wink:
En kederli yıldız kayarken dilek tutmuşum...
Kullanıcı avatarı
Adventureman
Admin
Admin
İsim: Ersin
İletişim:

Mesaj gönderen Adventureman »

Bu Arada "Camdan Kalp" İsimli Parçaya Klip Çekilmiş. Mekan Olarak Şile deki Deniz Feneri Seçilmiş.
En kederli yıldız kayarken dilek tutmuşum...
fd84
Üye
Üye

Mesaj gönderen fd84 »

Funda ararın son kasedinde bence çok güzel şarkılar var.
en çok ta "camdan kalp" şarkısı güzel...
meridyen
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj gönderen meridyen »

ilk çıktığından beri dinliyorum...İlk albümü Sevgilerde ve daha sonrasında da çalıştığı kişilerden dolayı seviyorum yani...bilhassa Özhan Eren,Yücel Arzen,Burcu Tatlıses gibi isimler...çok kaliteli.tabi sonraki albümlerinde de hem albümlerin prodüktörlüğüne ve düzenlemelerine imza atan hemde söz ve besteleriyle de katkısı olan Febyo Taşel de çok kaliteli bir isim...yorumu gayet güzel.her ne kadar söz yazıp beste yapmaya pek yetenekli değilsede yorumuyla işi gayet iyi götürüyor .... :wink: yorumladığı parçaların en güzelleri Kaldırımlar,Aysel,Seni Düşünürüm,Alagül,Seninim,Arapsaçı,Belki Bir Gün,Seninim,Anestezik Aşk,Sevda Yanığı,Haberin Var Mı,Roman,Karartma Günleri,Camdan Kalp,Gurbet Kuşu,Savur.....gibi...dizi müziklerine da katkısını unutmamak gerekir..Gölgeler programıda harika gidiyo..bence işini gayet ciddiye alan kaliteli ve başarılı bir sanatçı.... :wink:
cmrtsi
Üye
Üye
İsim: Aslı

Mesaj gönderen cmrtsi »

sadece "seni düşünürüm" şarkısı hoşuma gider... bir tek onu dinliyorumm...
sophie
Üye
Üye

Mesaj gönderen sophie »

sesi,yorumu tartışılmayacak sanatçılardan.kıraç'la da çok uyumlu olduklarını düşünüyorum.umarım ''gölgeler'' daha uzun süre devam eder...
kskattack
Üye
Üye

Mesaj gönderen kskattack »

sesi farklı bir ses başarılı bir sanatçı
Kullanıcı avatarı
EmelSevgi
Takımdan
Takımdan
İsim: emel sevgi

Mesaj gönderen EmelSevgi »

bence çok güçlü ve güzel bi sesi var..çok nadir birazcık rahatsızlık verici olabiliyo ama :) son zamanlardaki favori bayan sanatçım benim :lol: ayrıca hanımefendi bi kişi :lol: canlı performansı :) da gayet tatmin edici :) umarım başarısı uzun yıllar devam eder.. seviyorum onu ben.
sembolist24
Üye
Üye
İsim: mesut

Mesaj gönderen sembolist24 »

muhteşem bir ses bence...