Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

Galeri

Görüş, istek ve önerilerinizi bu pano altında paylaşabilirsiniz...
Kullanıcı avatarı
pyrazine
Takımdan
Takımdan
İsim: Ahmet

Galeri

Mesaj gönderen pyrazine »

Merhaba. Galeride bazı resimlere yaptığım yorumlar çıkmışken, bazıları çıkmamış. Yanlış birşeyler yazdığımı sanmıyorum; yazdıysam da bilmek isterim, bir dahaki sefere ona göre yazarım. Acaba günlük yorum yazma limiti mi var? Teşekkürler.
Kullanıcı avatarı
sinan
Admin
Admin
İsim: Sinan

Re: Galeri

Mesaj gönderen sinan »

her yorumda güvenlik koduna bir kez tıklayıp yeni bir güvenlik kodu çağırmanız gerekiyor. her zaman aynı kodu girdiğinizden kabul edilmemiş olabilir. müdahele varsa sistem tarafındandır yönetim tarafından limit veya müdahele bulunmuyor.. görüş/istek forumundaki birkaç başlıkta benzeri sorunlar tartışıldı sanırım daha önce. onlardaki detayları da inceleyebilirsiniz.
~
ansızın gelecek gibisin..
Kullanıcı avatarı
pyrazine
Takımdan
Takımdan
İsim: Ahmet

Mesaj gönderen pyrazine »

Teşekkür ederim. Bana da her seferinde aynı kodu sorması garip gelmişti. Sanırım ondan kabul etmedi.
Kullanıcı avatarı
Bugfixed
Site Admin
Site Admin
İsim: Murat
İletişim:

Mesaj gönderen Bugfixed »

Ahmet orada zaten onaylama sistemi yok. Direkt görüntüleniyor. Diğer şeyleri de sinan söylemiş.
Beklediklerim kalır uçan uçurumlarda..
.Terazinin Hüznü.