Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

gerçek aşk nerede............

Sizin Kürsünüz. Genel de Konu dışı başlıklar...
kartanesi1

gerçek aşk nerede............

Mesaj gönderen kartanesi1 »

gerçek aşk nerde?

sevdiğim insandan bağlarım kopmak üzere.....sevmiyorum bu hayatı :cry:
sevcan_sulky

Mesaj gönderen sevcan_sulky »

sevdigim insan?o kim?ben tanıyamiyorum ki o'nu.........
dedetor
Üye
Üye
İsim: Sercan

Mesaj gönderen dedetor »

Sevdiğin insanla bağlarının kopmasının hayatla ne alakası var sorun ya sende ya da onda neden herşeyde hayatı suçlarız ki.Oysa ki onla beraberken bu hayatı çok seviyordun öle deil mi?Şimdi neden böle oluyor.Bu insanlar kendi yaptıkları hatalar yüzünden neden hep hayatı suçlarlar!!!biraz da kendinizi sevmeyin,biraz da kendinizden bıkın neden hep hayat???
fdselinfd

Mesaj gönderen fdselinfd »

dedetor haklı herşey iyiyken güzelken hayat da iyi herşey kötü oluca suçlu hayat hayatı çekilmez yapan biz insanlarız bence gerçek aşk vardır ama o da doğru insanı bulmakla mümkün olur sevgi bi alışveriştir verdiğinin karşılığını alabiliyosan güzeldir alamıyosan senin için bi acıya dönüşmeye başlar
Bozcaada

Mesaj gönderen Bozcaada »

Ama bıktım karanlıktan...! :cry:
öteki

Mesaj gönderen öteki »

hiçbir sevda yanık değildir...
Dr_Crazy

Mesaj gönderen Dr_Crazy »

Ewet hıc bır sevda yanık degıldır sadece bıraz haşlanmıstır.....ehehuhhuehuehu :wink:
hazan
Kıdemli üye
Kıdemli üye
İsim: Mehtap

aşk mı?

Mesaj gönderen hazan »

ben bulamadım onu, nerde ilmiyorum ama bigün mutlaka bu duvarlarımı sarsacak ve tüm düşlerime kahraman olabilecek biri çıkacak karşıma biliyorum. umarım çabuk gelir yani ben yanlızlığımla iyi bi dost olmadan...
Kullanıcı avatarı
haldunbar
Takımdan
Takımdan
İsim: Haldun

Mesaj gönderen haldunbar »

Gençler bu kadar zorlamayın hayatı. Geleceği varsa gelir zaten gelecek olan. Ha illa birisi gelecek diye şartlandırmayın kendinizi, sonu sukut-u hayal olur sonra. Hayatınızı yaşamaya bakın; toplumsal konularda, memleketin gidişatında değişiklikler oluyor. Bunları gözden kaçırmayın. Birileri gelecekse, ortaya çıkacaksa, hayatınızı değiştirecekse vs vs zaten gelir, hayatı körü körüne yaşamayın.

Bütün bunları neden yazıyorum. İnsanlar toplumsal hayatı yanlış değerlendirmeye başladılar çünkü. Çünkü giderek saplantılı bir toplum haline geliyoruz, gözlerimizi kör edercesine bir beyaz atlı prens beklentisi içinde olursak, bu bizi saplantılara sürükler(ki sürüklüyor etrafımda görüyorum). Yani insanlar birbirlerini ya bir sapık ya da ulaşılamaz prens olarak görmeye başladılar, orta yoldan çok şaşarsak Amerikalılar ya da Japonlar gibi saplantıları yüzünden yaşayamaz duruma gelebiliriz.

Sözün özü hayatı, insanları, kızları, erkekleri vs bu kadar körü körüne değerlendirmeyin, suyu akışına bırakın....
Kullanıcı avatarı
haldunbar
Takımdan
Takımdan
İsim: Haldun

Mesaj gönderen haldunbar »

Suyu akışına bırakmayan bir insanlık dışı yaratık daha kız arkadaşını bıçaklayıp öldürmüş:!: . İşte dün bahsettiğim buydu. Bir şeyi hiç sebepsiz yere ya çok sahipleniyoruz ya da çok gelip geçici görüyoruz. İkisini de doğru değil demek ki, olanlar benim şahidim...
Kullanıcı avatarı
lonely
Görevli
Görevli
İsim: Burcu

Mesaj gönderen lonely »

Evet ya dün akşam bende gördüm o haberi çok üzüldüm. Neden bu kadar güzel, yaşanılası olan bir duyguyu böyle kötüleştiriyorlar. Benim düşüncelerim bu tarz olaylardan sonra değişmeye başladı.Birisiyle çıkmaya,sevgili olma yolunda bir adım atmaya korkar oldum. İnsanlar herşeyi aşırı yaşıyorlar ya da dediğin gibi küçümsüyorlar. Yani orta yolu kimse benimsemiyor. Kıskançlık mesela sevdiğini kıskanırsın bu normal bir şey hatta bazen hoşuna gider "beni sevmese kıskanmaz" dersin ama herşey gibi bu da tadında olmalı. Ölümüne kıskançlık yaşayanlar var. Hergün görüyoruz böylelerini.
Bu gidişle aşk denen duygu yok olup gidecek yeryüzünden. Daha doğrusu aşk adı altında çok farklı şeyler yaşanacak.
dicoria_mavi
Üye
Üye

Mesaj gönderen dicoria_mavi »

yaaaaaaaaa bu ne yaaaaaaaa..ben tv izleyemiyorum sınavlardan dolayı..bi gazete bile okuyamıyorum hatta..çok sinir bozucu bi şey bu yaa.ama iiki izleyemiyorum bu nedir kardeşimya????yeter artık,kendinize gelin ey insanlar!!!!!!
seviyosanız da adm gibi sevin,nefret ediyorsanız da adam gibi nefret edin yahu..
anladık beee.yeter yani..bu aralar bu konudan pek bi müzdarip old içindaha da çok sinirlendim.adama bak ya 'SEVDİĞİ KIZI' öldürmüş..hadi yaaaa..n'oldu az önce seviyodun hani..
ya bu be..muzdarip old konuda şu yazcam valla.sıkıldım artık çünkü..benim ev arkadaşım(ki çok seviyorum onu) da bi gerizekalı ile çıkıyor da.sözde 26 yaşında ama mal gelmiş mal gidecek bu dünyadan..hayatını tamamen zeynep e endeksliyor.bu ne ya..bi ulaşamasın 68 defa aramış oluyo ki bu hadiseyi 2-3 saat içinde yapıyo ki devamlı yapıyor..olay güven sorunu değil çok güveniyor ona aksine.ama zeyno bağırıp kızınca,sorunca ona neden yapıyorsun böyle,kızacağımı bilmiyor musun diye...şöyle bi embesilce cevap veriyor..
' O AN SENİ ARAMAKTAN BAŞKA BİR ŞEY DÜŞÜNEMİYORUM..'
zeynep yeniden soruyor,ne yani beni düşünüyosun ama kızacağımı düşünemiyor musun diye..cevap:
'HAYIR O AN SADECE VE SADECE SENİ ARAMAYI DÜŞÜNÜYORUM'
gerizekalı,beyinsiz,embesil..
bu ne ya..bu aşk mı şimdi,sevgi mi,kara sevda mı????? yok ya daha neler ...bu adam da işi gücü olmayan biri değil yani..okuyo ve çalışıyo da...yeter be..sevmeyi bilmiyorsanız sevmeyin kardeşim..
'......... aşk böyleyse SEVMEYİN,sevmeyin BENİİİİİİİİİİİİİİİİİİ...........!!!!!!!!!!!'
pinkdreams

Mesaj gönderen pinkdreams »

karanlık örter çoğu şeyi. gizler.....

sevdiğim nerde diye aradım karanlık yollar boyu uzun seneler ve sonunda bir ışık var. sıkı sıkıya sarıldım ki kaybetmeyeyim. umarım kaybetmem. çünkü aynı düşünceleri paylaşıyoruz onunla :)
zencefil

Re: gerçek aşk nerede............

Mesaj gönderen zencefil »

yanlış b i soru.gerçek aşk war mı ki?arıosun.
Kullanıcı avatarı
Bugfixed
Site Admin
Site Admin
İsim: Murat
İletişim:

Re: gerçek aşk nerede............

Mesaj gönderen Bugfixed »

zencefil yazdı:yanlış b i soru.gerçek aşk war mı ki?arıosun.
Dünya da hiçbir insanoğlunun ulaşamadığı bir güzelliğe ulaşmama az kaldı diyebilirim. Yani Var. :wink:
Beklediklerim kalır uçan uçurumlarda..
.Terazinin Hüznü.