Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

gizem bayanların doğasının bir parçası mıdır ?

Derinden Panolarıdır. Lütfen Şiir Yazmayınız.
güneşay

Mesaj gönderen güneşay »

bencede çözülecek bir yanımız yok.bir çogumuzun sevgi arsızı olduguda dogrudur.öyle olmayan üstüne alımasın lütfen.sadece anlaşılmaz hallerimiz var erkekler için.bana görede erkeklerin anlaşılmaz halleri var.farklılıklar kısaca.dügüm mügüm yok ortada.
nihan

Mesaj gönderen nihan »

Bugfixed yazdı:Sevgi arsızlarısınız çoğunuz . Neyinizi çözeceğiz.
sadece gerçek sevgi istiyoruz bu mu arsızlıkkk??? :shock:
Kullanıcı avatarı
Bugfixed
Site Admin
Site Admin
İsim: Murat
İletişim:

Mesaj gönderen Bugfixed »

nihan yazdı:
Bugfixed yazdı:Sevgi arsızlarısınız çoğunuz . Neyinizi çözeceğiz.
sadece gerçek sevgi istiyoruz bu mu arsızlıkkk??? :shock:
Ne alaka şimdi ?
Beklediklerim kalır uçan uçurumlarda..
.Terazinin Hüznü.
nihan

Mesaj gönderen nihan »

nasl ne alaka çoğunuz sevgi arsızlarısınız demişsin ya bnde diyorumki gerçek sevgi istemek sevgi arsızlığı mı oluyo? böyle bi alaka yani :wink:
burrrcu
Üye
Üye
İsim: Burcu

Mesaj gönderen burrrcu »

bence kadın her zaman çözümü zor olmalıdır hep bi gizem saklamalıdır içinde.bence bu onu ulaşılmaz ve asil hale getirir.asalet bir kadın için en önemli erdemdir.
melissa
Üye
Üye

Mesaj gönderen melissa »

yapmayın her insan mutlaka bi gizem taşır,asla çözemezsiniz hep sonunda bulduğunuzu düşünür ama bi zaman sonra yanıldığınızı anlarsınız,kadın erkek fark etmez!insanlar çoğu zaman kendi kendilerini o kadar iyi tanıyamıyorlar kaldı ki bi insanın başka bir insanı çözmesinden bahsediyoruz!!
Kullanıcı avatarı
Adventureman
Admin
Admin
İsim: Ersin
İletişim:

Mesaj gönderen Adventureman »

Ya Bayan Arkadaslar Gızemlı Olmakta, Cozumu Zor Olmakta, Ulasılmaz Olmakta Nıye Bu Kadar Israr Edıyorlarkı Neymıs Bu Onların Asaletlerını Gosterırmıs Bence Yanlıs Bu Sadece Onların Egolarını Tatmın Etme Seklıdır ...
melissa
Üye
Üye

Mesaj gönderen melissa »

abartılması kesinlikle ego tatminidir snele hemfikirimdir,bence kadınlar kolay lokma olmamalı,hatta ve hatta erkeklerde!basit olmak ucuz olmak sıradan olmak çok yanlış yanlıştan da öte,bence iğrenç :?
Kullanıcı avatarı
Adventureman
Admin
Admin
İletişim:

Evet Sende Haklısın Her Seyın Bır Haddı Var Ikı taraf Icınde Gecerlı Bu. Bayanlar Bu Olayı Fazla Abartmamalı, Erkeklerde Sadakat Yonunden Guvenılır Olmalı. Bu Sekılde Sorunlar En Aza İndirgenebilir Diye Düşünüyorum. Ama Sunu Da Belirtmek İstiyorum ki Bayanların İstekleri Hiç Bizmez ... Birini Ellde Ettiler mi Digerini İsterler ...
burrrcu
Üye
Üye
İsim: Burcu

Mesaj gönderen burrrcu »

bence her insanda bir parça gizem olmalı bunun egoyla hiç bir alakası yok bence.
hazan
Kıdemli üye
Kıdemli üye
İsim: Mehtap

gizemli

Mesaj gönderen hazan »

ben kendimi gizemli bulmuyorum! bazı insanlar anlayamıyorlar bu konudada benim yapabileceğim bişey yok. murat'ın yorumları yada direkt bayanlara yönelik cevaplarını kendi üstüme almıyorum. her kadın farklıdır, her erkek gibi...
Filinta

Mesaj gönderen Filinta »

arkadaslar benim tanıdıgım ve cevremizdeki bayan ların cok kaprisli ve kendini begen mis oldugunu gör düm istekleri bit meyen ,bazen anlasıl mayan tanın mayacak hale geliyorlar bu durumu anlayamıyorum erkekleri sucluyorlar ama ken dilerine hic bakmı yor lar acaba bizmi yanlışız cevremiz deki bayan larmı yoksa genelde hepmi böyle..
Kullanıcı avatarı
Adventureman
Admin
Admin
İletişim:

Tabiki de Her İnsanda Biraz Gizem Vardır. Sorun Bu Deıl Onemlı Olan Bu Ve Dıger Soyledıklerımızın Abartılmasıdır. Ya Gızemli Olamak, Ulasılmaz Olmak Asaletlı Olmak Nedır Ya Sadece Insanların Gozun de Ukala Gozukmektır. Kımse Ulasılmaz Olmasın Hep Saygı Ile Bırbırmıze Yaklasalım. Ama Hep Durust Olalım... Karsılıklı Ilıskılerde Bu Cok Onemlı ...
fdselinfd

Mesaj gönderen fdselinfd »

bu dediğiniz konular bence kişilikle ilgili kişinin kendini beğenmiş olmasıyla gizemli olması ayrı gizeme tekrar gelince bence karşındaki insanı hissedebilmek önemli gizem ancak o zaman ortadan kalkar yoksa çoğu zaman insan kendi kendini bile çözemiyo :roll: ve ayrıca bayanlar neden gizemlidir sorusuna gelince yine arada bayan erkek çatışması ortaya çıkıyo bayanlar her zaman daha temkinlidir erkekler de biraz sorumsuz tabi bu kişiden kişiye değişir bayanlar yarını düşündüklerinden karşısındakine gizemli görünür erkekler bu olaya bu yönden bakabilmeyi göremedikleri için bayanları gizemli bulurlar düşüncwm bu yönde
dedetor
Üye
Üye
İsim: Sercan

Mesaj gönderen dedetor »

ne güsel en sonunda erkek-kadın tartışması buraya da yansımış az daha birbirinizi yiceksiniz.. ayrıca bence bi insanın gizemli olması o insanın içine kapanık olması düşüncelerini kimseyle paylaşmaması derdini kimseye sölememesi gibi bunun da adı gizem olamaz bana göre kısaca kadınlar gizemli varlık değildir eğerde ölese en az onlar kadar erkekler de gizemli..
Kilitli