Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

Göremiyorum

Görüş, istek ve önerilerinizi bu pano altında paylaşabilirsiniz...
ponnik
Üye
Üye
İsim: Sonay

Göremiyorum

Mesaj gönderen ponnik »

yeni yazılan mesajları göremiyorum sadece yıldızı yanıyor ama ben mesajları göremiyorum örneğin: kürsünüz bölümünde 2007 adlı bir başlık var 3 tane mesaj olduğu yazıyor ama ben sayfaya tıkladığımda mesajlar gözükmüyor buradaki problem neden kaynaklanıyor bilgilendirilirsem sevinirim.

teşekkür ederim şimdiden
Kullanıcı avatarı
sinan
Admin
Admin
İsim: Sinan

Re: Göremiyorum

Mesaj gönderen sinan »

duyuru1-t2.html
Sitemize gönderilen iletiler(foruma panolara gönderilen yazılar) yöneticiler tarafından incelenir, uygun bulundukları takdirde onaylanır. Bu işlem yapıldıktan sonra görüntülenir. Görüntüleme bazen 1dk olabildiği gibi 48 saata kadar uzayabilmektedir.
~
ansızın gelecek gibisin..
ponnik
Üye
Üye
İsim: Sonay

Mesaj gönderen ponnik »

teşekkür ederim bilgilendirdiğiniz için
blackpearl

Mesaj gönderen blackpearl »

Onay alınıyor hatta yorum sayısı artıyor falan görünmüyor bazen..Bir kaç saat sonra görünüyor..Yani siz onayladıktan sonra bazen görünmediği oluyor..şahsen ben ancak biraz zaman geçince ve çıkıp tekrar girince görebiliyorum..
Kullanıcı avatarı
sinan
Admin
Admin

Mesaj gönderen sinan »

onda mantık şudur, ilk mesajı siz yazmışsınız örneğin, sizin başlığınız onaylanır, sonra üzerine yorumlar eklenir, fakat bi kaç yorumdan sonra başlığın içeriği değişir, yani düzenleme yaparsınız ilk mesajınızda. bu durumda o başlık tekrardan onay beklemeye girer. tüm cevapları ile..

sizden ricamız fazla (hata çok gerekli değilse asla) düzenleme yapmamanız. bu durumlarda başlığın ilk halinde okunup verilen cevaplar bazen anlamsız kalmakta..
~
blackpearl

Aslında öle deil ben konu açtıktan yada açılmış bir mesaja yorum yaptıktan sonra benden sora yazılan yorumları göremiyorum bazen..Yorum sayısı artmış oluyor ve yıldız çıkyor fakat sayfa açıldığında görünmüyor..Belli bir zaman sonrasında düzeliyor bu dedğim bunu kasttemiş sanırm ponnikte..Bendede oluyor..
Kullanıcı avatarı
sinan
Admin
Admin

Mesaj gönderen sinan »

sitede yazılan her başlık, her yorum onay sistemine tabidir
~
blackpearl

:S anlatamadım ki siz onay veriyorsunuz ve yorum sayısı artıyor fakat ben hala göremiyorum..
Kullanıcı avatarı
sinan
Admin
Admin

Mesaj gönderen sinan »

göremediklerinizi görmekteyiz ve onay beklemektedirler. yorum sayısı artabilir evet. bekleyen yorumların da sayısı artıyor. mesela günlük başlığına yeni 5 cevap yazıldığında hepsi beklemede kalır. örneğin onaylı son cevap 01.01.2007 23:50 de yazılmış diyelim. o an itibariyle 50 cevap vardır. ama o andan sonra 5 cevap yazılmış. cevap sayısı 55 olarak görünür evet. ve yeni cevap yazıldığına dair kırmızı yıldız yanacaktır. ama yorumlar onaylanmadığı için içerikleri görünmeyecektir
~