Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

Görmeden aşık olur mu insan?

Sizin Kürsünüz. Genel de Konu dışı başlıklar...
mine38
Yeni Üye
Yeni Üye

aşk

Mesaj gönderen mine38 »

gördüğünde duyduğun şey hayranlıktır aşk başka bişey
mimosa
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj gönderen mimosa »

evet bence de görmeden aşık olunur :!: amaaa yaa en sonunda hiç görmeden aşık olduğun kişiyi görünce :?: bence o zaman bazı değişiklikler olabilir.. bilmiyorum :roll: bence öyle :?
pene
Üye
Üye
İsim: red

cevap..

Mesaj gönderen pene »

görmeden aşık olmuş insan..
olur mu ne demek..
Yaşanınca Tükenir_

Mesaj gönderen Yaşanınca Tükenir_ »

sadece görsellik değildir sevgi ruhda gerektirir
ama tabi yanına yakışan biri olmasını dilersin... :shock:
sokaklarda evcil

Mesaj gönderen sokaklarda evcil »

görmeden aşık olunur mu hiç???
bana çok saçma geldi,o zaman ilk görüşte aşk diye bişey de anlamsız olurdu

görmeden aşk olsa bile bence sadece hayal kırıklığıyla sonuçlanır
görürsen yorum yapabilirsin çünkü,görmezsen sadece hayalinde büyütürsün karşındakini
Kullanıcı avatarı
pyrazine
Takımdan
Takımdan
İsim: Ahmet

Mesaj gönderen pyrazine »

Ben gecenlerde bir Afrikalıya aşık oldum.Tesadüf eseri frekanslarimiz çakıştı.Şimdi telepati yoluyla anlaşıyoruz :lol:
canddido
Üye
Üye

Mesaj gönderen canddido »

ewet görmedende aşık olunur,sözlere aşık olunur...(tabi bu genellikle internet aşklarında olur ama bn pek inanmam!)
seyytan
Kıdemli üye
Kıdemli üye
İsim: Metin Çetin

Mesaj gönderen seyytan »

nasıl görmeden evlilik oluyorsa biz buna görücü üsülü diyorruz herhalde görmeden de asık olabilir herhalde insan...
nadas38
Üye
Üye

Mesaj gönderen nadas38 »

sanmıyorum. sadece görmeklede olmaz görmedende. kaldıki aşk bir bütün. görmeden aşık olma ihtimali bence sıfırın altında. çünkü görmediğiniz vakit aklınızda bir hayal oluşur. ama karşınıza çıkan o değildir. yani bence o bir hoşlanma yada adını tam koyamadığım birşey olur. ama aşk değil.. :?
Kullanıcı avatarı
pyrazine
Takımdan
Takımdan
İsim: Ahmet

Mesaj gönderen pyrazine »

nadas38 yazdı: görmeden aşık olma ihtimali bence sıfırın altında.
:shock: ??
glamorous
Yeni Üye
Yeni Üye

görmeden aşık olunur mu

Mesaj gönderen glamorous »

kumralada yazdı:görsel özelliklere duyulan seyin aşk olduuna inanmıyorum..
asıl görmeden bulunabilir ask,yada görüntüyü önemsemeden diyelim..
valla bn sana katılıyorum çünkü dediklerine katılmamak mümkün değil
gece_kusu
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj gönderen gece_kusu »

ben de görmeden birini sevdim aşık olunur mu bilmem ama çok sevdim 1 yıl devam etti şimdi ayrılmak zorunda kaldık onunlayken çok üzüldüğüm zamanlar oldu devam etmesinin çok zor olduğunu bitmesinin en doğrusu olduğunu düşünüyordum öyleydi de ama şimdi ayrılalı bi kaç gün oldu ve ben onsuz sanki nefes alamıyorum çok özlüyorum kendimi çok yalnız ve çaresiz hissediyorum tekrar başlayalım dese herhalde hiç düşünmeden başlarım yine ama bunun olması da imkansız artık yapacak hiç bişey yok elim kolum bağlı acımı çekiyorum her seye duygulanıp ağlıyorum dayanamıyorum bu acı bitecek mi :cry: :cry: :cry:
dengesiz28
Üye
Üye

Mesaj gönderen dengesiz28 »

Görmeden aşık olunur mu bilmem ama benim bi arkadaşım var telefonda yanlışlıkla kendisini arayan daha önce hiç tanımadığı görmediği biri ile baya bi mesafe aldı hatta buluşmuşlar bile
Onların ki aşk mı değil mi bunu tam olarak bilmiyom ama bildiğim bişi varsa telsimi baya bi zengin ettikleridir..
onuncuayinonuncugunu
Üye
Üye

Mesaj gönderen onuncuayinonuncugunu »

Burada kimse Mevlana ve Yunus'un kitaplari ile tanismadi ise acilen tanissin. Gormeden askin asli onlarda.
SONBAHAR
Üye
Üye
İsim: BAHAR

Mesaj gönderen SONBAHAR »

olunmazz...... ben ilk görüşte aşkada inanmam önce birini görürsün beğenirsin sonra aklından çıkmaz onu gördüğünde heycanlandığını farkedersin bazen kalbin yerinde bile durmak istemez aşık olduğunu kendine bile itiraf edemezsin karşındaki sana göz kırpana kadar 'yani bende böle oldu' yani ona dokunamamdan ona sarılmadan özlem nasıl giderilebilirki???? sesiyle ruhuyla görünüşüyle bi bütündürrrrrrrrr.............BENCE