Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

Görmeden aşık olur mu insan?

Sizin Kürsünüz. Genel de Konu dışı başlıklar...
medicaria
Yeni Üye
Yeni Üye

Görmeden aşık olur mu insan?

Mesaj gönderen medicaria »

Görmeden aşık olur mu insan,gözümüzle gördüğümüz müdür sevdiğimiz,yoksa ruhuna dokunabildiklerimizi mi severiz?
Gördüm,dokundum ve sevdim...Halim BAHADIR'dan herkese tavsiye ediyorum.

KIZIN YİNE AŞIK ANNE....
Kullanıcı avatarı
kumralada
Takımdan
Takımdan

Mesaj gönderen kumralada »

görsel özelliklere duyulan seyin aşk olduuna inanmıyorum..
asıl görmeden bulunabilir ask,yada görüntüyü önemsemeden diyelim..
ÇıLgIn_GiRL

Mesaj gönderen ÇıLgIn_GiRL »

kumralada yazdı:görsel özelliklere duyulan seyin aşk olduuna inanmıyorum..
asıl görmeden bulunabilir ask,yada görüntüyü önemsemeden diyelim..
kesinlikle katılıyorum...ama bide görsel aşk vardırki o başka...... :wink:
Kullanıcı avatarı
emrepark
Takımdan
Takımdan

Mesaj gönderen emrepark »

ne diyosun abi olmaz mı tabii görmeden aşık olabilir insan kumraladaya kesinlikle katılıyorm görsel ögeler şiirlere,şarkılara ilham olabilir ama asıl aşk bi insanın veya bir varlığın ruhunu sevmek onun kalbine dokunabilmektir.Tamam dış görünüşte önemlidir ama benim için daha ön planda olan görülmeyen ancak kalbin çok derinlerinde bi yerlerde hissedilendir.Gerçek ve ölümsüz aşk orada yatar ve dıştan gelen hiçbir etkinin onu yok etmeye gücü yetmez
ÇıLgIn_GiRL

Mesaj gönderen ÇıLgIn_GiRL »

görsel aşk biraz daha kuvvetlidir çünkü, özelliklerinin yanında dış özelliğinide önemsiyosun.ama bu marefet değil ki... ya blmyrm.konu derin..açılmayalım şimdii...
........
carpediem

Mesaj gönderen carpediem »

insan görmeden de aşık olabilir..bir kişinin fikirlerine kişiliğine ve ruhuna aşık olabiliriz
zaten; /güzel olan sevgili değildir, sevgili olan güzeldir.../ :D
fdfan buket

Mesaj gönderen fdfan buket »

birine görmeden aşık olursunuz diyemem aşık oldunuz sanırsınız sadece!! görünüm kesinlikle önemli ama bir yere kadar.. bir müddet sonra karşındakinin boyu posu kalmaz sizin için. onu var olduğu için seversiniz. işte bu noktada onu görüp görmemeniz de mühim değildir..
damla_damla

Mesaj gönderen damla_damla »

görüpte aşık olmak başka görmeden aşık olmak başka.ama görmeden aşık olunur hemde aşık olan aşkı daha bir değişik yaşar.çünkü bir insan aşık olduğu insanı görmüşse ve hala görmekte ise herşey bir süre sonra monotonlaşabilir.tabi bu kişilerin elinde.ama görmeden aşık olanlar bambaşka.her zaman hayal kurarlar.ne zaman buluşcaz?ne zaman birbirimizi görcez derler ne kadar önemli olmasa bile görüntü onlar için.ama bir sorun var ki bazen bu tür aşklar sadece hayalde kalması gerekip terkedilebiliyor.bazıları sabredeceğini sanıp yapamayabiliyor yarı yolda bırakabiliyo gelde görmeden aşık ol...

cesaret ister uzgun:
damla_damla

Mesaj gönderen damla_damla »

carpe diem yazdı:güzel olan sevgili değildir, sevgili olan güzeldir.../ :D

çook güzel bir sözdü çok anlamlı buldum. sirit:
kamadullah

Mesaj gönderen kamadullah »

ya hanginiz görmeden aşık oldu hepiniz birer yeşilçam klasiğisiniz bir sevgilinin gözlerine bakmadan saçlarını okşamadan aşık olunmaz bence tabi siz ayrı olabilirsiniz ozaman aşkı yaşamamışsınızdır aşkı yaşayın gençler görmeden değil görerek yaşın bu daha iyi
olcay834

Mesaj gönderen olcay834 »

ya allah aşkına birini görmeden nasıl aşık olabilirsin ki?belki olursun ama zekasına falan herhalde.ama kesinlikle görmeden aşk olmaz bence ya.ya tipsizin tekiyse.görüntü hiç mi önemli değil yani.
Kullanıcı avatarı
emrepark
Takımdan
Takımdan

Mesaj gönderen emrepark »

bence mümkündür o insanın ruhunu seversin ve somutluk ortadan kalkar
dj_ets

Mesaj gönderen dj_ets »

gormeden asık olunur ..ama dedıgınız gıbı sadece kısılık ve dusunce tarzına ....ask ıcın bence bunların yanında gorsellıkte onemlı ....gormeden aska bu yuzden katılmıyorum ...
salih2006

aşk bu deildir

Mesaj gönderen salih2006 »

önce gorur "ulan ne guzel(yakışıklı)"dersin-hoşlanıyorsun_sonra konuşur "wayyy benim kafadan"dersin_başlıyoruz----bi sure sonra bi bakmışın sen aşık olmuşun sonra"o da olmasa neyin tadı var"dersin-bağlanıyoruz___ikinizde ciddiyseniz ve aşık sanız bi bakarsın çoktan mecnun(leyla)olmuşun :oops: :oops:

----16 yaşında ve bezmiş--- :!:
mihrimah

Mesaj gönderen mihrimah »

görmeden aşk tabi olur. sizce insanın hayatını bir anda tersine çevirebilecek olan aşk mesafe, sınır tanır mı?ya da seni hırpalamak için somut birşeyler arar mı?