Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

Gözler Kalbin Aynasımıdır...

Derinden Panolarıdır. Lütfen Şiir Yazmayınız.
serseri

Gözler Kalbin Aynasımıdır...

Mesaj gönderen serseri »

Gözler Kalbin Aynasımıdır... :?:
serseri

Mesaj gönderen serseri »

İnsanlar heryaptığın yanlışı veya doğruyu gözleri ile belli ediyor içinden kötülük geçerse gözleri başka bir ifade sinirlenirse başka bir ifade şaşırısa bambaşka bir ifade ....!

O zaman gözlerin kalbin aynası oldunu söyleye biliriz.. Kalbimizde olan herşeyi farklı farklı ifadelerde soktunu na göre böyle olması gerekir
Misafir

Mesaj gönderen Misafir »

serseri gözler kalbin aynasıdır diyorlarya ben artık inanmıyorum be adamım sen benim ne demek istediğimi biliyorsun bazı kişiler var gözlerini öyle iyi kullanıyorlarki off neyse deşme yaramı be
KinG_Of_WolFs

:)

Mesaj gönderen KinG_Of_WolFs »

Kod: Tümünü seç

Evet abi bence gözler kalbin aynasıdır!...
buralarsoguk

Mesaj gönderen buralarsoguk »

evet sozlerde aklin aynasidir :lol:
serseri

Mesaj gönderen serseri »

:lol: :lol: :lol:
dipnoisti

kesinlikle hayır..

Mesaj gönderen dipnoisti »

gözlerin kalbin aynası olma olayı yalnızca bir şarkının sözleridir..o kadar sahtakar var ki şu fani dünyada..bunu birine kinim olduğu iin söylemiyorum...gerçekten artık gözlerin kalbin aynası olması gibi bir durum söz konusu değildir bence...o eskidenmiş...
Kullanıcı avatarı
hasta
Takımdan
Takımdan
İsim: Bedih

Mesaj gönderen hasta »

Ola bilir ne demişler renkler ve zevkler tartışılmaz buna ek olarak ortaya
atılan fikirlerde tartışılmaz çünkü o senin fikrindin oysa aynı konu hakkında en basit örnek olarak ben farklı bişi düşüne bilirim senin başından kötü bi olay geçmiştir.Bu olaya inanmazsın ama beninim başımdan da aksine güzel bir olay geçmiştir bilmem anlata bildim mi?
serseri

Mesaj gönderen serseri »

Hasta sana katılıyorum..!

Şimdi sevdiğiniz kişinin size olan duygularını size söylereken gözlerinizin içine bakarak ifade etmesi sizi daha çok etkiler yoksa basit birşekilde ifade etmesi mi ?

Şahsen beni gözlerimin içine bakarak yani hem ben hemde o benim gözlerimini içine bakarak söylemesi beni tatmin eder.. Tabi Hasta'nın dediği gibi zevkler ve renkler tartışılmaz ve farklıdır...!
blurred

...

Mesaj gönderen blurred »

belki aynasıdır.. ama gözlerine istediği manayı yükleyebilen bir insan karşısında, istediğin kadar 'anladım anlamam gerekeni' de..
insan kendi kafasından geçenlerin kesinliğine, doğruluğuna, neden emin olduğuna garanti veremiyor da, bir başkasına kefil olmak.. cesaret ister!
Misafir

Mesaj gönderen Misafir »

kesninlikle doğru söylüyorsun blurred sana katılıyorum gözlerine bir insanın bir manayı yüklemesi o kadar da zor değil yapanlar var öyle bir bakarki insana karşısındaki insan o bakışın etkisinden kurtulamaz ama aklından geçenlerle kalbinden geçenler çook farklıdır gözlerindeki bakışlarda...![/u]
serseri

Mesaj gönderen serseri »

hareketlere inanmıyoruz sözlere inamıyoruz,. bizxim için yapılan fedekarlıklara inanmıyoruz bırakında gözlere inanalım ne olur bırakın gözlere yalan söylemez inanın gözler herşeyin kanıtıdır.!
melissa__

Mesaj gönderen melissa__ »

ben kesinlikle bi insanın gözlerinin benliğinin tüm şifrelerini ortaya döktüğüne inanıyorum!!haklısınız istisnalar yok mu,var??çok iyi numara yapan insanlar çok ama bu noktada iş size düşüyo hani derler ya insan sarrefı olmak diye işte öyle bi durum sözkonusu*??eğer gerçekten insanları ve bakışları iyi tanıyosanız kişileri ayırmanız mümkün....
serseri

Mesaj gönderen serseri »

aslında gözlerle bir insan ne kadar rol yeteneği yüksek olsun olmasın her zaman bir faso verirler biraz dikkat her şeyi çözer :lol:

Gözleri ile kandırabilenler kesin lens takıyordur... :lol: :lol: o da göz sayılımaz
KinG_Of_WolFs

Mesaj gönderen KinG_Of_WolFs »

zuhahahahah :P