Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

Gülümsemenin Domino Etkisi

Derinden Panolarıdır. Lütfen Şiir Yazmayınız.
Kullanıcı avatarı
nalan
Üye
Üye
İsim: nalan

Mesaj gönderen nalan »

:P :P :P :P
Kullanıcı avatarı
Adventureman
Admin
Admin
İsim: Ersin
İletişim:

Mesaj gönderen Adventureman »

zomzeus yazdı:hurafe den kastettiğim yukardaki hikaye , böyle olayın olabilme ihtimaliydi yoksa gülmek neden hurafe olsun ki ?
Bence Bu Olayın Gerçekleşme İhtimali Yok Ben İnanmam Böyle İhtimallere Diyebilirdin... Ama Hurafe Diye Nitelendirmen Başka Boyutlara Taşıyor ...
Bkz => Hurafe Nedir ???
zomzeus
Üye
Üye

Mesaj gönderen zomzeus »

bari hurafeyi açıklada bilelim acaba ben mi yanlış biliyom ?
Kullanıcı avatarı
Adventureman
Admin
Admin
İletişim:

zomzeus yazdı:bari hurafeyi açıklada bilelim acaba ben mi yanlış biliyom ?
Senin Bildiğin yada benim bildiğime bakmayalım istersen... :!: Tdk sözlüğüne göre ; "dine sonradan girmis boş inanç"tir... (bkz=> tdk sözlüğü)

Şimdi Başlıktaki Yazıyı Tekrar Okuyalım ... Bu Yazıda Yinede Dini Bir Olay Dini Yozlaştıracak Yada Dine Sonradan Girmiş Bir Şey Görüyorsanız Artık Birşey Söyleyemiyorum Kendi Fikirlerinizdir Saygı Duyuyorum ...
En kederli yıldız kayarken dilek tutmuşum...
zomzeus
Üye
Üye

Mesaj gönderen zomzeus »

hocam bu ne kuralcılıktır yaa anlamadım gitti sitede her kelime kesinlikle aynı anlamında kullanılıyo diyosun yaani bence hurafeyi ne manada kullandığımı okuyanlar anlamıştır neyse konuyu uzatmayayım sende haklısın :roll:
Kullanıcı avatarı
Adventureman
Admin
Admin
İletişim:

Adventureman yazdı: Senin Bildiğin yada benim bildiğime bakmayalım istersen... Tdk sözlüğüne göre ; "dine sonradan girmis boş inanç"tir... (bkz=> tdk sözlüğü)

Şimdi Başlıktaki Yazıyı Tekrar Okuyalım ... Bu Yazıda Yinede Dini Bir Olay Dini Yozlaştıracak Yada Dine Sonradan Girmiş Bir Şey Görüyorsanız Artık Birşey Söyleyemiyorum Kendi Fikirlerinizdir Saygı Duyuyorum
Estağfurullah ...
Bir Kuralcılık Yok Ortada Aslında Sadece Yanlış Anlamlar Çıkabilir Alternatif Kelimeler Kullanılabilir Demiştim... Ama Okuyanlar Anlamıştır Diyorsanız Siz Haklısınız Saygılar...
Kullanıcı avatarı
sinan
Admin
Admin
İsim: Sinan

Mesaj gönderen sinan »

tatlıya bağlıyalım

hikaye hurafe değil uydurmadır..

oke :)
~
ansızın gelecek gibisin..
Kullanıcı avatarı
Adventureman
Admin
Admin
İletişim:

Eyvallah Sinan ... :wink:
Kullanıcı avatarı
FDkolik
Üye
Üye
İsim: Ayşe Nur

Mesaj gönderen FDkolik »

BU ÇOK ÜZÜCÜ YAWS :( NE YAZIKKİ ARKADAŞ ANLATMAK İSTEDİKLERİNİ ANLATAMAMIŞ BENCE BU BAŞLIĞI AÇMAKLA... ÇÜNKÜ KONU YETERiNCE ANLAŞILAMAMIŞ BAKSANIZA ZATEN....ÇOK YAZIK SİZİN GİBİ İNSANLAR TARAFINDAN HEM BİR HURAFE NİTELİĞİNDE HEMDE BİR UYDURMA OLARAK GÖRÜLDÜYSE GERÇEKTEN DE........BÖYLE BİR KONU TARTIŞMA KONUSU DEĞİL UZLAŞMA KONUSU OLMALIYDI............. :( :!: ÜZÜCÜ...
Kullanıcı avatarı
fotosentez
Takımdan
Takımdan
İsim: yaprak

Mesaj gönderen fotosentez »

tamam arkadaşlar.insanlar her zaman birbirlerini tam olarak anlamak zorunda değiller.kapayalım konuyu.başlığımıza geri dönelim.tatlıya bağlansın.ikinizde çok önemli çok iyi kişilersiniz.gerek yok tartışmaya :) konuya dönelim ilk adımı da ben atayım.bencede çok önemli gülmek.çoğu zaman ihtiyaç duyuyor insan gülmeye ve bir gülücük görmeye...(saçmalamış olabilirim maksat düzeltmek olayı :lol: )
Kullanıcı avatarı
nalan
Üye
Üye
İsim: nalan

Mesaj gönderen nalan »

herkes gülsün arkadaşlar yüzünüzden sürekli gülücükler eksik olmasın.. :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)
Kullanıcı avatarı
sinan
Admin
Admin

Mesaj gönderen sinan »

:D

(güldüğüme bakmayın aslında üzgünüm bugünlerde :cry: ama konunun önemi açısından)
~
zomzeus
Üye
Üye

Mesaj gönderen zomzeus »

eywallah sinan eywallah Adventureman beni anladığınıza eminim
dinledimdeanladim
Banlanmış Üye
Banlanmış Üye

Mesaj gönderen dinledimdeanladim »

arkadaşlar gülümsemek gerçekten çok önemli ve pek çok etkisi oluyo buradaki olay kadar derini var mıdır bilmem ama nefret ettiğim bi yere her gün gitmek zorundaydım şu son 4 günde ve sonuncu gün orayı sevmeye karar verdim insanlara gülümsedim neşeliydim sonuç olarak herşey bir gün içinde değişti...bi daha ki gidişimi iple çekiyorum.gülümseyiş pek çok mesafeyi katetmenin en kestirme yollarından biridir...sıcacık şeyler bahşeser ruhumuzaa :D
Kullanıcı avatarı
sinan
Admin
Admin

Mesaj gönderen sinan »

insan herşeye kendinden başlamalı derler ya..
~