Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

günaydınlar...!ne güzel bir gün değil mi?

Sizin Kürsünüz. Genel de Konu dışı başlıklar...
eylulnur
Üye
Üye

günaydınlar...!ne güzel bir gün değil mi?

Mesaj gönderen eylulnur »

sabah kaltığında mutlu uyanmak çok güzel...dışarıda çok mükemmel bir hava var herkesin bu günü iyi değerlendirmesini tavsiye ederim...her günümüzün güzel ve mutlu olmasını diliyorum :wink: hayat çok güzel
DeepSenSe

Re: günaydınlar...!ne güzel bir gün değil mi?

Mesaj gönderen DeepSenSe »

evet güzel bir güneş var dışarıdan pencereme yansıyıp odamı aydınlatan ama ben hala içerdeyim...olsun...benim içime doğan güneş dışardakinden daha aydınlatıcı,daha güzel :)
ben de herkesin içine dışarıdakinden daha muhteşem güneşler doğmasını diliyorum :)
ponnik
Üye
Üye
İsim: Sonay

Mesaj gönderen ponnik »

evet çok güzel bir gün çünkü artık nezle değilim iyileştim :) ay burnum biraz ağrıyor ama artık kırmızı değil :P bugün güzel bir gün kurstanda izin aldım oley!!! saçlarımı da kestirdim :mrgreen: ve yarın İstanbula gidiyorum çok mutluyum!!!!

---
Edit : Adventureman
Lütfen Kelimeleri Uzatmayınız.
seyytan
Kıdemli üye
Kıdemli üye
İsim: Metin Çetin

Mesaj gönderen seyytan »

ponnik yazdı:evet çok güzel bir gün çünkü artık nezle değilim iyileştim :) ay burnum biraz ağrıyor ama artık kırmızı değil :P bugün güzel bir gün kurstanda izin aldım oley!!! saçlarımı da kestirdim :mrgreen: ve yarın İstanbula gidiyorum çok mutluyum!!!!

---
Edit : Adventureman
Lütfen Kelimeleri Uzatmayınız.

İyileşmene sevindim... :wink:
GULCIN
Üye
Üye
İsim: Gül

Mesaj gönderen GULCIN »

NERESİ GÜZEL BU HAYATIN.........
ponnik
Üye
Üye
İsim: Sonay

Mesaj gönderen ponnik »

uyardığınız için teşekkür ederim bu arada seyytan önemsediğin için teşekkür ederim :)
hazan
Kıdemli üye
Kıdemli üye
İsim: Mehtap

Mesaj gönderen hazan »

aman ne güzel gündü evden hiç çıkamadım . dışarda kocam dünya uyandı , çalıştı , yoruldu , akşam oldu evine döndü ben mi ?
ben gene kıpırdayamadım :(
yaskaman

Mesaj gönderen yaskaman »

ben bu iyi kalpli güzel insan (hazan)ın bu denli üzülmesine ondan daha çok üzülüyorum. yetkili mercilere kendisine bir miktar huzur ve mutluluk göndermelerini rica ediyorum.
gül sen, bahçende çiçekler bile açacak bir gülsen..
En son yaskaman tarafından Salı, Ocak 23, 2007 12:06 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
blackpearl

Mesaj gönderen blackpearl »

Ne güzel bir gün değil mi ?

- Yaa evet eminim öyledir ama benim haberim yok..
hazan
Kıdemli üye
Kıdemli üye

Mesaj gönderen hazan »

yaskaman bugün mutlu uyandım , sanırım içinden dua ettin eminim aslında :)
güzellik güzel bakmakla başlar sende biliyorsunki,bende okuyorum seni burdaki eskiden beri olan sakinleri . yeniler lütfen alınmasın elbette onlarıda okuyorum. nasıl mutlu uyandığımı bilmiyorum ama 2 gündür huzur var yüzümde sanki ne olursa olsun gözlerimi her açtığımda sonbaharla ilk bahar arası bir güneş . sanırım hayatla arama taş döşemeye başladım köprü olsun diye . teşekkür ederim tüm kalbimle iyi dileklerine . tabiki hepinizede :)
yasemin
Üye
Üye
İsim: yasemin

Mesaj gönderen yasemin »

aman aman çok güzel :?
yaskaman

Mesaj gönderen yaskaman »

hazan yazdı:yaskaman bugün mutlu uyandım , sanırım içinden dua ettin eminim aslında :)
güzellik güzel bakmakla başlar sende biliyorsunki,bende okuyorum seni burdaki eskiden beri olan sakinleri . yeniler lütfen alınmasın elbette onlarıda okuyorum. nasıl mutlu uyandığımı bilmiyorum ama 2 gündür huzur var yüzümde sanki ne olursa olsun gözlerimi her açtığımda sonbaharla ilk bahar arası bir güneş . sanırım hayatla arama taş döşemeye başladım köprü olsun diye . teşekkür ederim tüm kalbimle iyi dileklerine . tabiki hepinizede :)
inan çok sevindim. dilerim baharların her daim huzurlu olur. elbette insan sürekli mutlu olacak, gülecek değil. arada sıkıldığı, bunaldığı zamanlar da olacak. eminim o zamanlarda bile kendine gelip çabuk atlatacaksın sıkıntılı dönemleri. köpründe bir-iki tuğla katkım olduysa ne mutlu bana :)

asıl ben teşekkür ederim sözlerimi dikkate aldığın için. :wink:
seyytan
Kıdemli üye
Kıdemli üye
İsim: Metin Çetin

Mesaj gönderen seyytan »

ponnik yazdı:uyardığınız için teşekkür ederim bu arada seyytan önemsediğin için teşekkür ederim :)

Ben Teşekkür derim... :)
hazan
Kıdemli üye
Kıdemli üye

Mesaj gönderen hazan »

hımm farkına varmamışım ama sabah olmuş gene :cry:
yoruldum gene kaldıramıyorum küllerim ellerimde mecburum ......
blackpearl

Mesaj gönderen blackpearl »

Evet eskisinden daha soğuk kışı anımsatan ama hala Güneşin bizi bırakmaya niyeti olmayan bir sabah..Seviyorum bu sabahları..Lavinyacılar;Herkeze kocaman sevgilerle günaydınlar..:D