Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

Güneş tutulması

Sizin Kürsünüz. Genel de Konu dışı başlıklar...
Kullanıcı avatarı
Bugfixed
Site Admin
Site Admin
İsim: Murat
İletişim:

Güneş tutulması

Mesaj gönderen Bugfixed »

evet ilçemiz şebinkarahisar'da tam güneş tutulmasını izledik :)
ortalık karardı kuşlar indi, hava soğudu :)
Beklediklerim kalır uçan uçurumlarda..
.Terazinin Hüznü.
Kullanıcı avatarı
Adventureman
Admin
Admin
İsim: Ersin
İletişim:

Mesaj gönderen Adventureman »

Sokak Lambaları Yandı, Hava Sogudu, Yavaş Yavaş Ortalık Karardı ve Güneş Tutuldu ... İnsan Bir Garip Oluyor ...
scalon
Görevli
Görevli
İsim: güLşah

Mesaj gönderen scalon »

burada hava aşırı kararmadı, biz de izledik güneşin ve ayın dansını :) güzeldi.. 54 yıl sonrakini de görebilmek umuduyla ;)

çok şey mi istedim ne? :p
patosss

Mesaj gönderen patosss »

ya ben de izlicektim belki görürüm umuduyla ama çok rahatsız olduğum için uyumuş kalmışım... :( umarım 54 yıl sonrakii izlerim...üfff...oysaki izlemek için telefonumun alarmını bile ayarlamıştım...çalmış ama ben kapatıp tekrar yatmışım...tüh.yazık oldu vallla billa...
Kullanıcı avatarı
Adventureman
Admin
Admin
İsim: Ersin
İletişim:

Mesaj gönderen Adventureman »

İnsallah Arkadaslar Ömrümüzün Vadesi Yeterde O Günlere Kalırsak Bir Sonrakini İzleriz... :roll:
bigmerLin

Mesaj gönderen bigmerLin »

Ben de işten başımı kaldırıp hiç bir şeye bakamadım!! :( Ömrümüz yeterse 54 yıL bekLeyecez gaLiba.. :)
burrrcu
Üye
Üye
İsim: Burcu

Mesaj gönderen burrrcu »

okulda izledik biz
melissa
Üye
Üye

Mesaj gönderen melissa »

valla bizim arkadaşlar ortamı anaokuluna çevirdiği için dönüp bakmadım bile!güneş bu,nasılsa bi daha tutulur :D
ecem
Üye
Üye

Mesaj gönderen ecem »

ben de izledim okulda burada tam güneş tutulması oldu kapkaranlık oldu heryer...çok güzeldi...ama çok kısa sürdü..
hseven359
Üye
Üye
İsim: ali

Mesaj gönderen hseven359 »

ben de uyuyup kalanlardanım. :shock:
fd42
Banlanmış Üye
Banlanmış Üye

Mesaj gönderen fd42 »

ben size göre biraz daha şanslıyım konyada 3 dakika 36 saniye olarak görüldü.gerçekten çok güzel görüntü vardı.
bozcaadali
Üye
Üye
İsim: Özlem

Mesaj gönderen bozcaadali »

Burdada çok kararmadı ama her yer bi garip oldu güneş ışınları epey azaldı yane :P
Ebrulii

Mesaj gönderen Ebrulii »

(herkese slm ben aranıza yeni katılanlardanm)
güneş tutulmasını izleyemedim çünkü unuttum :cry: zaten o dk da otobüsteydim birden hava kararınca da "eyvah yağmur yağıcak galiba keşke üzerime kalın bişyler giyseydim"diye düşündüm :lol: neyse artık 54 yıl sonra birileri bana hatırlatır heralde
Bucuu
Üye
Üye
İsim: burcu

Mesaj gönderen Bucuu »

hint felsefesine göre güneş tutulması ay ve güneşin birbirine kavuştuğu zamanlarmış!birbirlerini çok sevmelerine rağmen birleşemiolar düşünsenize arkadaşlar ne kadar kısa bi an birbirlerine sarlıolar sora hemen ayrılmak zorundalar :( sırf denge bozulmasın sırf kimsenin canı yanmasın die :(
ahmtkndmr

Mesaj gönderen ahmtkndmr »

melissa__ yazdı:valla bizim arkadaşlar ortamı anaokuluna çevirdiği için dönüp bakmadım bile!güneş bu,nasılsa bi daha tutulur :D
hı hı güneş de öle diyodu demi meliss senin için bir daha tutulur
neyse bende izleyemedim çok yoğundum aparmanın penceresinden şöle bi baktım zaten fazla kararmadı ortalık sonra geçti gerçi burada yani Ankarada diğer şehirlere göre fazla uzun sürmüş biz göremedik o ayrı