Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

Güzel Bir Haber

Sizin Kürsünüz. Genel de Konu dışı başlıklar...
Kullanıcı avatarı
lonely
Görevli
Görevli
İsim: Burcu

Güzel Bir Haber

Mesaj gönderen lonely »

Sevgili Lavinya.Net ailesi
Hiçbirinizi görmemiş tanımamış olmama rağmen gönül rahatlığıyla sizlere arkadaşım diyebiliyorum. Çünkü hepinizde benden birşeyler buluyorum. Bir iki kelime belki ama sizlerinde benim gibi olduğunuzu hissediyorum ve bu yüzdendir ki hepinizi çok seviyorum.
Bir kaç gündür siteye giremiyorum ve artık uzunca bir süre daha giremeyeceğim galiba. Daha önceden canımı çok sıkan bir konuyu sizlerle paylaşmıştım. İş arıyordum ve her adımım ilerlememe yardımcı olacakken moralimi bozuyor geri gitmeme sebep oluyordu. etrafımdaki insanları kırmamak için hiç sesimi çıkaramıyordum. Çığlık atmak istiyor atamıyordum. Ufak ses denemelerini burada sizlerle yaptım. beni cevapsız bırakmadınız ve o sıkıntılı günlerimi sizlerle atlattım.
Ve bugün artık bir işim var. Bir bankada çalışmaya başlıyorum beni üzen şeyleri paylaştığım gibi mutluluğumu da sizinle paylaşmak istedim. Eskisi gibi sık ziyaret edemeyeceğim siteyi ama fırsatını bulduğum ilk an yine buradayım :P benden kolay kurtuluş yok
Dilerim herkes isteklerine en kısa zamanda ulaşır.
Sevgiyle, mutlulukla ve hayatım tüm güzellikleriyle kalın.
En kısa zamanda görüşmek dileğiyle. :P
patosss

Mesaj gönderen patosss »

iş bulmana çok sevindim...umarım bundan sonra hayatın hep böyle güzelliklerle dolu geçer...
melissa
Üye
Üye

Mesaj gönderen melissa »

adına çok mutlu oldum,ama sakın bi yere ayrılma?geç olsun az olsun ama HİÇ olmasın :wink:
Kullanıcı avatarı
Adventureman
Admin
Admin
İsim: Ersin
İletişim:

Mesaj gönderen Adventureman »

Hayırlı OIsun Arkadaşım... Senin Adına Cok Sevindim...
Dediğin Gibi İlk Fırsatta Bizlere Yaz... Kendini Özletme Sakın, Senden Kurtulmak İsteyen Yok Zaten Arkadasım ... :wink:
Kullanıcı avatarı
haldunbar
Takımdan
Takımdan
İsim: Haldun

Re: Güzel Bir Haber

Mesaj gönderen haldunbar »

lonely yazdı: Eskisi gibi sık ziyaret edemeyeceğim siteyi ama fırsatını bulduğum ilk an yine buradayım :P ....
... En kısa zamanda görüşmek dileğiyle. :P
lonely, öncelikle hayırlı olsun yeni işin. Ama öyle bir yazmışsın ki Amerika da NATO tesislerinde çalışacak yılda bir defa dışarı çıkacakmış gibi :)
Yine buralarda olursun, bir şeyler yazarsın, merak etme. Ben de uzun süredir yazmıyorum birşeyler ama en azından sürekli gelip okuyorum... Yani bir yere gideceğimiz filan yok sen de dahil gerçek Lavinya net çilerin. Bilmiyorum yanılıyor muyum? :wink:
fdselinfd

Mesaj gönderen fdselinfd »

hayırlı olsun işinde başarılar dilerim :wink:
Kullanıcı avatarı
yagmurlar
Takımdan
Takımdan
İsim: Aslı

Mesaj gönderen yagmurlar »

hayırlı olsun arkadaşım bu güzel bir haber gerçekten :)
senin adına sevindim yine görüşmek dileğiyle...biz herzaman burdayız :wink:
hazan
Kıdemli üye
Kıdemli üye
İsim: Mehtap

-

Mesaj gönderen hazan »

adımların sağlam ilerici ve ruhun huzurlu çalış. başarılar arkadaşım.. düşle...
dicoria_mavi
Üye
Üye

Re: Güzel Bir Haber

Mesaj gönderen dicoria_mavi »

Ben de uzun süredir yazmıyorum birşeyler ama en azından sürekli gelip okuyorum... Yani bir yere gideceğimiz filan yok sen de dahil gerçek Lavinya net çilerin. Bilmiyorum yanılıyor muyum? :wink:

bende aynı fikirdeyim..çünkü bence de yine gelirsin arada yaa.eminim.bende devamlı yazmasamda muhakkak gelip okuyorum..ii geliyo çünkü..
ve sanada başarılar dilerim lonely..
ecem
Üye
Üye

Mesaj gönderen ecem »

yeni işin hayırlı olsun biz burdayız :wink:
bigmerLin

Mesaj gönderen bigmerLin »

Yeni işin hayırLı oLsun.. :) Ama bizi ziyaret etmeyi ihmaL etme.. :wink:
aysen_g
Üye
Üye

Mesaj gönderen aysen_g »

hayirli olsun lonely :D mutlu kal :D
Kullanıcı avatarı
lonely
Görevli
Görevli

Mesaj gönderen lonely »

merhaba arkadaşlar mesajlarınız için hepinize çok teşekkür ederim çok mutlu oldum. tarif etmek gerekirse ağzım kulaklarımda yazıyorum şimdi. :D
haldunbar emin ol hiç yanılmıyorsun dostum her zaman buradayım, buradayız. bu arada şu NATO benzetmesine bayıldım :P o kadar olmasada yine yoğun olacağa benziyor ama olsun fırsat buldukça sitedeyim. bugün ilk işim siteyi açmak oldu mesela.
hepinize tekrar teşekkür ederim. dilerim ileriki günlerde sizlerinde mutluluklarını paylaşırız. çünkü mutluluk paylaşıldıkça büyür, çığ olur.
sizleri çok seviyorum. :P
seyytan
Kıdemli üye
Kıdemli üye
İsim: Metin Çetin

Mesaj gönderen seyytan »

iş bulmak gayet iyiii sana isinde basarılar dilerim umarım hiç bir olumsuzluk olmaz gayret ve azim le 4 elle isine sarıl canını sıkacak her ne kadar olumsuzluklar olsada... sevgi ve ısıkla kal arkadasım... basarılar...
Kullanıcı avatarı
lonely
Görevli
Görevli

Mesaj gönderen lonely »

teşekkür ederim seyytan şimdilik herşey yolunda gidiyor hiç bir şeyin olumsuzluk yaratmasına izin vermiyorum umarım engel olamayacağım birşeyle karşılaşmam.
iyi dileklerin için sağol. sevgi ve ışıkla kal arkadaşım. :wink:
(geç oldu biraz ama affet :oops: )