hakan kurşun

Burada Diğer Rock Müzik Sanatçıların Panoları Bulunmakta. Bildiriler, konserler, albümler, şarkı sözleri, incelemeler ..
seyytan
Kıdemli üye
Kıdemli üye
Mesajlar: 1470
Kayıt: Çarşamba, Ekim 26, 2005 22:30
İsim: Metin Çetin
Konum: Aydın

hakan kurşun

Mesaj gönderen seyytan »

hakan kursun panolarıdır

seyytan
Kıdemli üye
Kıdemli üye
Mesajlar: 1470
Kayıt: Çarşamba, Ekim 26, 2005 22:30
İsim: Metin Çetin
Konum: Aydın

Mesaj gönderen seyytan »

Almanya'da doğan ve 1981 yılında İstanbul'a taşınan Hakan Kurşun lise yıllarında değişik müzik kumpanyaları ile konserler verdi. 1988 yılında yüksek öğrenim için Viyana'ya giderek Ses mühendisliği okudu. Daha sonra Varşova'ya taşındı ve Polonya'nın o dönem önde gelen sanatçılarıyla çalma ve çalışma fırsatı buldu. Türkiye'nin sayılı müzisyenlerinden biri olan ve ilk albümünde tüm enstrümanları kendisi çalan Hakan Kurşun, Kütle'yi elektro akustik bir albüm olarak tanımlıyor.
1996 yilinda yayinlanan KAOS isimli albümüyle adini duyuran Hakan Kursun, yedi yillik aradan sonra, söz ve müzigi kendisine ait olan 15 sarkilik zengin bir albüm olan “KüTLE” ile geri döndü. Türkiye’nin sayili müzisyenlerinden biri olan ve ilk albümünde tüm enstrümanlari kendisi çalan Hakan Kursun, kütleyi elektro akustik bir albüm olarak tanimliyor. “Kaos” un devami niteligini, deneysel zenginliklerle daha da ileriye tasiyan “KüTLE”, içinde bulundugumuz bu “ortaçag simülasyonu” günlerinde, dinleyenlere gelgitler yasatabilir; dikkatli olunmalidir.

sevdiğim bir gitaristir kendisi.... cvp larını bekliyorum arkadaslar...

picasso
Takımdan
Takımdan
Mesajlar: 1388
Kayıt: Perşembe, Mayıs 3, 2007 13:11
İsim: suat
Konum: İzmir

Re: hakan kurşun

Mesaj gönderen picasso »

nasıl yani?

miyavzi
Üye
Üye
Mesajlar: 319
Kayıt: Perşembe, Temmuz 20, 2006 17:26
İsim: dilek
Konum: Ankara

Re: hakan kurşun

Mesaj gönderen miyavzi »

ben yıllar önce "boğazın üstünde"adlı şarkısını dinlemiştim,tarzı ve sesi hoşuma gitmişti o zamanlar bir daha da rastlamadım açıkçası..