Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

Haluk Levent

Burada Diğer Rock Müzik Sanatçıların Panoları Bulunmakta. Bildiriler, konserler, albümler, şarkı sözleri, incelemeler ..
DaRe

Mesaj gönderen DaRe »

AL BeNi YaR GöTür GöTüR ßuraLaRDaN . . . . 8)
Kullanıcı avatarı
lonely
Görevli
Görevli
İsim: Burcu

Mesaj gönderen lonely »

Haluk Levent'in tüm şarkılarında ayrı bir güzellik var.hepsini sıkılmadan dinleyebilirim. Ama bir tanesi var ki o benim için çok özel "Dostum" . Arkadaşımla birlikte hayatının en zor zamanında geceleri ağlaya ağlaya dinlerdik. Şimdi sadece canımız istediği için dinliyoruz. Ne mutlu bize.
Misafir

Mesaj gönderen Misafir »

süper bi rockcı bence türk rockının temeli
dj_ets

Mesaj gönderen dj_ets »

ANADOLU ROCK ININ KRALI ......ONUN SARKILARINDA COK IYI BIR DUYGU VAR ....TUM YUREGI ILE SOYLUYOR ...
serseri

Mesaj gönderen serseri »

Haluk levent her şarkısı başka bir güzellikte türk albümü biraz alıştığımız haluktan uzaktı ama yine de çok güzel bir albüm yapmış
Misafir

Mesaj gönderen Misafir »

bence süper ötesi manyak yani ama hiç kimse FERİDUN DÜZAGAC tan daha iyi olamaz bi kere fiziğe aykırı........ :lol:
damla_damla

Mesaj gönderen damla_damla »

fazla dinlemesemde yine yorumu güzel bir şarkıcı
maNga

Mesaj gönderen maNga »

pek dinlemem ama anadolu rockının temeli ve en iyi ismi
tarikbolat

Mesaj gönderen tarikbolat »

Haluk Levent bence rock adına en güzel işler yapan yaptıgı müzikten zevk alan bir
rockcıdır gecenlerde burda yani anatalya da konseri vardı ve inalmaz güzel bir konser
oldu ve zevkle bu konseri katıldım tekarar selam
Kullanıcı avatarı
haldunbar
Takımdan
Takımdan
İsim: Haldun

Mesaj gönderen haldunbar »

Tarık Hocam sanırım ikimiz aynı konseri izledik. Sitede bahsettiğim ve hatta resimlerini eklemeye çalışıp başaramadığım konserdi. Haluk Levent i 10 yılı geçgin bir süredir konserleri, çıkardığı bütün albümleri, kitapları, gazete yazarlığı vs vs olarak takip eden biri olarak; o gece kendimi biraz yaşlanmış hissettim. İlk kez konserlerine gittiğimde Haluk Levent saçları uzun bir üniversite öğrencisiyken, şimdi ben üniversite üzerine üç koca yılı bitirmiş biri olarak oradaydım. Etrafta 15-16 yaşında Haluk Levent hayranları görünce de böyle bir hisse kapıldım.

Haluk Levent bunca yıl içinde hiçbir albümünde belli bir sınırın üzerinde eleştiri alıp başarısız olmamışsa(yer yer belli limitlerde eleştiriler oldu elbette) ve sosyal sorumluluğundan hiçbir zaman kaçmadıysa, Onu diğer genç Türk Rockçılardan bir nebze yüksekte tutmalıyız bence...
bozcaadali
Üye
Üye
İsim: Özlem

Mesaj gönderen bozcaadali »

bu Adanada ne varsa ii rockçılar çıkarıo :D işin esprisi bir yana aynı mahallenin çocukları onlar...Annemin türküleri adlı albümü gerçekten güzel olmuş,heleki Çemberimde gül oyanın klibi gerçekten bir harika.Her izleyişimde tüylerim diken diken oluyor.Kazım Koyuncuyu genç yitirdiğimiz için üzülüyorum :cry:
<ROCKERGIRL>

Mesaj gönderen <ROCKERGIRL> »

haluk leventi herseyiyle severim, kisiligi olsun, tarzi,muzigi ve cevre icin gosterdigi mucadeleri. yeniden londraya bekliyoruz !
aysen_g
Üye
Üye

haluk levent

Mesaj gönderen aysen_g »

dokunsan donacagim icimde intihar korkusu var bi gun sen aglayacan bi gun sen kendimi bulacagim depremler oluyor beynimde disarda siren sesi var her yanim da susmus insanlar susmus icimde olen biri var....."ICIMDE OLEN BIRI VAR" iste super seslendirdigi bi sarkisi daha... :)
*elaa*

Mesaj gönderen *elaa* »

ben haluk leven in bütün şarkılarını seve seve eylenerek dinliyorum ve bütün şarkıları dinlenecek şarkılar
six

Mesaj gönderen six »

türkiyenin en iyi rockçılarından biri(mikrfnu cebine koyarak şarkı söyleyen kaç tane sanatçı var). :)