Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

Haluk Levent

Burada Diğer Rock Müzik Sanatçıların Panoları Bulunmakta. Bildiriler, konserler, albümler, şarkı sözleri, incelemeler ..
epru

Mesaj gönderen epru »

bana rockı sevdiren adamdır kendisi... o sölediktn snra arabesk bile dinlerim çünkü adamın ssi kaldırıo şarkıları... :wink: özellikle anlasana şarkısına bitioum!!!!
seyytan
Kıdemli üye
Kıdemli üye
İsim: Metin Çetin

Mesaj gönderen seyytan »

26 Kasım 1968 yılında Adana'da doğdu. İlk ve ortaokulu Sabancı İlk Öğretim Okulu'nda okudu. Ortaokul sıralarındaki taklit yeteneği onu tiyatro çalışmalarına yöneltti. Liseyi Adana Atatürk Lisesi'nde okudu. Haluk Levent'in tiyatro faaliyetleri lise yıllarında da devam etti.

Liseden sonra Karadeniz Teknik Üniversitesi Orman Mühendisliği'ni kazandı, bir yıl okudu fakat devam etmedi. Sonra Ankara Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı'nı kazandı ancak yine bir yıl devam etti. İkinci yılında Orta Doğu Üniversitesi Fizik Bölümü'nü kazandı yine devam etmedi. Bu kez Ankara Üniversitesi Muhasebe Bölümü'nü kazandı ancak ısrarla yine devam etmedi ve son olarak Bilkent Üniversitesi Dil Öğretim'e kaydını yaptırdı.

Bu arada ticaretle de uğraşan Haluk Levent işlerinin iyi gitmemesi üzerine İstanbul'a geldi. Özellikle Ortaköy'de barlarda çalışarak geçimini sağlamaya çalışan Haluk Levent 1992 yılının sonlarına doğru ilk albümü "Yollarda Bulurum Seni" yi Nokta Müzik''e yaptı ve o albüm 600,000 adet sattı. Bu albümle birlikte tanınan Haluk Levent sayısız hayır konserine çıktı. Buradan elde edilen gelirlerle yüzlerce insana dializ ve solunum makinesi aldı. 1989 yılında çekte tahrifat suçu işlediği gerekçesiyle 9 ay 15 gün cezaevinde yattı. Cezaevi günlerinde kendisini sevenlerin yalnız bırakmadığını söyleyen Haluk Levent cezaevi çıkışından sonra konserlerine devam etti.

Albümleri satış rekorları kıran Haluk Levent askere giderken "Yine Ayrılık" adlı albümünü çıkardı. Bu arada çevreci özellikleri ile de bilinen genç sanatçı destek amacıyla 11 saat sahnede şarkı söyleyerek kırılması güç bir rekoru elinde bulunduruyor.
tam bir rock adamıdır benim gözümde tabi fd den sonra:):)
fd_rocker
Üye
Üye

Mesaj gönderen fd_rocker »

kendisine bir türlü ısınamadım.Lütfen kimse sinirlenmesin sadece fikrimi söylemek istedim.

melissa__tarafından değiştirildi.
melissa
Üye
Üye

Mesaj gönderen melissa »

fdrocker bir daha o tarz ibareler yazılmasın lütfen,düşüncelerin paylaşımı da bi yere kadar!
fd_rocker
Üye
Üye

Mesaj gönderen fd_rocker »

tamam melissa birdaha olmıycak söz.Çok özür dillerim.
melissa
Üye
Üye

Mesaj gönderen melissa »

:wink:
seyytan
Kıdemli üye
Kıdemli üye
İsim: Metin Çetin

Mesaj gönderen seyytan »

Haluk levent 23 Nisan da cocuklara 1 konser verdii...
okyanus_derin
Üye
Üye
İsim: nilgün

Mesaj gönderen okyanus_derin »

canlı performansı harika! anadolu rock un temsilcisi!gerçekten iyi biri! ve daha bir sürü şey işte! :)
kurbağaprens

Re: haluk levent

Mesaj gönderen kurbağaprens »

aysen_g yazdı:dokunsan donacagim icimde intihar korkusu var bi gun sen aglayacan bi gun sen kendimi bulacagim depremler oluyor beynimde disarda siren sesi var her yanim da susmus insanlar susmus icimde olen biri var....."ICIMDE OLEN BIRI VAR" iste super seslendirdigi bi sarkisi daha... :)
ahmet kayanın.
^^sekerportakalı^^

Mesaj gönderen ^^sekerportakalı^^ »

Haluk Levent beğenerek dinlediğim rock sanatçılarından birisidir muhteşem sesi var bence :D
yasemin
Üye
Üye
İsim: yasemin

Mesaj gönderen yasemin »

haluk levent keşke eskisi gibi müzik yapsa :cry:
prenses
Üye
Üye

Mesaj gönderen prenses »

hem sesi hem yorumu olayı bitiro..tv camının arkasından gormekle..canlı gormek çok farklı ..konserlerini tavsiye eidorum.... :rock:
prenses
Üye
Üye

Mesaj gönderen prenses »

haldunbar yazdı:Kazım Koyuncu anısına bir klip çekmiş, çok da güzel yapmış. Ne zaman hatırlanması gereken ama bizim unutmaya başladığımız birşeyler varsa oralarda ortaya çıkıyor kendisi, çok da iyi yapıyor. Ailecek seyrediyoruz... :!: :wink:
aa gerçketen mı bundan haberim yoktu...ilk kes senden duyuroum...hangi şarkıya yapılmış klip...ne zmn yapıldı...????????
Kullanıcı avatarı
haldunbar
Takımdan
Takımdan
İsim: Haldun

Mesaj gönderen haldunbar »

Çemberimde Gül Oya şarkısının klibini görmüş olacağınızı tahmin ediyorum...
terry
Üye
Üye
İsim: gökhan

Mesaj gönderen terry »

feridun abi kadar olmasa da o da mükemmel bi yorumcudur