Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

HAYAT NE GARİP

Sizin Kürsünüz. Genel de Konu dışı başlıklar...
tarikbolat

HAYAT NE GARİP

Mesaj gönderen tarikbolat »

MRB ARKADAŞLAR BUGÜN SİZLERLE GEÇMİŞTEKİ ROCK SANATININ ÜSTADI CEM KARACA HAKKINDA YAZIŞALIM .HAYAT NE GARİBTİRKİ GEÇEN ZAMANLAR İÇİNDE NELERİ KAYIP ETTİĞİMİZİ BİLMİYORUZ . KAYBETTİKLERİMİZİ YAŞATMAK YERİNE ONLARA BİRTARAFA ATIYORUZ BU GÜNLERDE BENDE AŞIRI DERECEDE CEM ARACA DİNLEMEYE BAŞLADIM İNAN ÖYLE GÜZEL ŞARKILARI VARKİ İNSANI HEM HÜZÜNLENDİRİYOR HEMDE NEŞE VERİYOR .GELİN HEP BERABER SİZLERLE GEÇİMİŞE DÖNELİM NELER KAYIP ETTİKLERİMİZE BAKALIM .BEN DERİMKİ GEÇMİŞİNİ BİLMEYEN YARINIDA BİLEMEZ :lol:
requiem

Mesaj gönderen requiem »

iyi güzelde sondaki kıkırdama ne ki?
tarikbolat

Mesaj gönderen tarikbolat »

Ne yapalım yani neşeli olmamızdan kaynaklanıyor demek ki .Ağlamamızımı isterdin
İnsanlar ne gariptirki geçmişte sevdikleri insanları kayıp edince
çok zaman geçmeden unutuyorlar. örnek:BARIŞ MANÇO.CEM KARACA ..........
İnsan neden kayıp ettiklerini kalbinde yaşatamaz da unutur. :cry:
Petek

Mesaj gönderen Petek »

yok kardesim, baris manco, cem karaca hic unutulurmu?

ben onlar gibi sanatcilari kaybettigimiz icin yas tutuyorum, onlari her dinledigimde kendimi unutuyorum.

Onlari cok seviyorum.

bu arada haklisin, bencede gecmisini unutan...

hadi bye arkadasim, cok olgun düsüncelere sahipsin!!!!!!!!!!!!! :)
seyytan
Kıdemli üye
Kıdemli üye
İsim: Metin Çetin

Mesaj gönderen seyytan »

ya ben sunu anlamıyorum neden bu ükede insanlar öldükten sonra kıymeti biliniyor.... haksızmıyım şimdi yaaaa...
stereo

Mesaj gönderen stereo »

seyytan yazdı:ya ben sunu anlamıyorum neden bu ükede insanlar öldükten sonra kıymeti biliniyor.... haksızmıyım şimdi yaaaa...
haklsıın ağaaa nedense hep öyle oluyooooo
örn: ölünce sitede bi topiğ ( stereo nikli ark. ölmüştür Allah rahmet eğlesin ) :D :D :D
sevdaVAROL
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj gönderen sevdaVAROL »

HARBİDEN ARKADAŞLAR YA HAYAT ÇOK GARİP .
SADECE BUNU SÖLEMEK İSTEDİM :!: :!: :!:
AMA ŞUNU DA UNUTMAYALIM Kİ İNSANLAR DAHA DA Bİ GARİP,Bİ TUHAFLAR YA ,ANLAMAK ZOR :roll: :roll:
nadas38
Üye
Üye

Mesaj gönderen nadas38 »

aslında hayat garip falan değil sadece hayatın gerçeği bu. unutmak bir nimet. eğer öyle olmasa kaybettiklerimiz haddi hesabı yok hepsine yas tuta tuta hayattaki neşemizi kaybederdik öyle değilmi. unutmak değilde alışmak aslında. çünkü unuttum derken bile insan hatırlar ya işte öyle.. :?