Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

HAYAT NEDEN BU KADAR ACIMASIZZ?????

Sizin Kürsünüz. Genel de Konu dışı başlıklar...
hoca1982
Üye
Üye
İsim: selçuk

Re: HAYAT NEDEN BU KADAR ACIMASIZZ?????

Mesaj gönderen hoca1982 »

Hayat o kadar acımasız ki:Dünya batsada ölsek yaaaaaaaa:((((
Safkan
Üye
Üye
İsim: Şahika

Mesaj gönderen Safkan »

öyle deme ya
ölmeyelim...
evet hayat çok acımasız ama böyle pes etmek olmaz
hoca1982
Üye
Üye
İsim: selçuk

Mesaj gönderen hoca1982 »

Aslında haklısın söylememem lazım ama bazen insanı öyle bir hale sokuyolar ki işteçıkıyor ağızdan bu kelimeler anla da...:)
mubarezatihayatiye
Üye
Üye
İsim: dilan

Mesaj gönderen mubarezatihayatiye »

hayatın acımasızlığından nasibini almış biri olarak hayatın iki çeşit olduğunu düşünüyorum.çok kötü bir olay geliyor başımıza.günlerce ağlıyoruz.ama bu günler asla aylara dönüşmüyor.4.gün gülümsüyoruz.5.gün artık kahkahalar başlıyor.mesela bir yakınımı kaybettim.ailesini düşündüm.ağlamaktan yoruldum ama inanın 3 gün.sonra bir olaya çok güldüm.ve sonra dedimki;ne yapıyorum ben.daha dün ağlıyordum.insan işte...hiç utanması yok.gerçekten... aslında acımasız olan bizleriz.insanlar.bunu hepimiz kabul ettik artık. hayatı suçlamıyorum. bir zaman acımasız oluyor,üzüyor.bir zaman sevindiriyor,mutlu ediyor. ilginç ya bu hayat! ne yaptığını bilmiyor!
ravza
Üye
Üye
İsim: gonca

Mesaj gönderen ravza »

arkadaşım seni bu kadar canından bezdiren neyse düzelir inşallah okuduğum kadarıyla yeterince teselli edilmişsin zaten probleminin ne olduğunu bilmiyorum ama üzülünce kendine eziyet etmekten başka bişey yapmazsın belki büyük bi derdin vardır yada küçük küçük bir sürü dert dik durmaya çalış allah yardımcın olsun....
ben buraya derdimi anlatmaya gelmiştim ama benden dertlileri varmış ya :(
Safkan
Üye
Üye
İsim: Şahika

Mesaj gönderen Safkan »

oyalanalım diye