Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

HAYAT NEDEN BU KADAR ACIMASIZZ?????

Sizin Kürsünüz. Genel de Konu dışı başlıklar...
SENİ.KENDİME.SAKLADIM;))

HAYAT NEDEN BU KADAR ACIMASIZZ?????

Mesaj gönderen SENİ.KENDİME.SAKLADIM;)) »

Yine çk kötü hisedyorm kendmi.Neden haytmda hç bişiy düzgün gitmioki sanki....oooffff 1yıl daha böle geçtii...Yeni bi yıl daha geldi çattı.katlanmak zorunda oldğm bi yıl daha ...kaldırabilecekmiym bilmiyorum:(((
lavinya_m
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj gönderen lavinya_m »

hayatta pek çok şey insanı bıktırabiliyo ama bence herşeye rağmen yaşamaya değer diye düşünüyorum umarım yeni yıl senin için ve hepimiz için daha iyi olur...çok olumsuz düşünmemek gerek
dedetor
Üye
Üye
İsim: Sercan

Mesaj gönderen dedetor »

Güzel günlerde ya da çok mutlu olduğumuzda hayatla ilgili hiçbi sorun yok bir kaç gün kötü geçince neden hep hayat suçlu neden hataları kendimizde aramak yerine bitsin bu hayat berbat bi dünyada yaşıyoruz sözünün arkasına sığınılır???
misk

Mesaj gönderen misk »

evet ya insanlar kendilerini suçlayamıyolar, hayat nasıl olsa sesini çıkarıp hakkını savunamıyo, onu suçlamak bizi rahatlatıyo, ama çözüm getirmiyo ne yazıkki!!ama hayat herşeyiyle güzel :wink: yeni yıl bütün mutluluklarını sun bize!! :D
SENİ.KENDİME.SAKLADIM;))

Bazen yeni gelen güne MERHABA demek çk pis koyuyo insana...Sen tam bu kadar yeter ben artk çekip gideyim derken yeni bir gün daha seriliveriyor önüne...Yani çekmek zorunda kaldğn yeni acılar,umutszluklar,..............
Ama tüm bunlar kimin umurundaki.....ONLARA GÖRE herşey yolunda???!!!!???
dedetor
Üye
Üye
İsim: Sercan

Mesaj gönderen dedetor »

Herşeyin yolunda olduğundan bahsetmedik bizim de kendimize göre sorunlarımız var bazen biz de çekip gitmek istiyoruz ama hiç bir defasında hayatı ve zamanı suçlamıyoruz çünkü bi faydası yok ve kendi sorunalrımızı kendimiz çözmeye çalışıoruz.Ayrıca hayatın bize verdiği bu güzelliklerden sonra neden sürekli onu suçlayalım ki!!
DENİZ

Mesaj gönderen DENİZ »

ya nie bu kadar kötü düşünüon ki biraz umut olsa içinde belki herşey halledilir. yaşamayı bilene o kadar da acımasız diil aslında hayat.önemli olanda bunu becerebilmek zaten.hergün senin için bir umut olabilir mesela.bir sabah kalktıında da GÜLEREK 'günaybın' de hayata :D :wink:
karadsin
Üye
Üye

Mesaj gönderen karadsin »

katlanmak zorunda değilsin
hadi öldür kendini
şimdi
hadi
kolay değil demi
hayat güzel
biraz iyi tarafından bakacaksın
bak bir kuş uçup şarkı söylüyor
veya yağmur yağıyor
veya kar yağıyor
hepsi doğanın mucizeleri
öyle ucuz canım sıkılıyor laflarını bırak artık
dışarı bak biraz
bak orda dopdolu bir hayat var
sende karış arasına
iyisiyle kötüsüyle
yaşa doyasıya.....
ama asla pes etme
yenil
hayata yenil
ama her zaman daha iyi yenil...
SENİ.KENDİME.SAKLADIM;))

Hayatın gerçeklerinide içinde barındıran yorumun için teşekkür ederim sana..Artık doğru yolu bulmaya çalışıyorum..Ruhumu yenilemek istiorum!!!PARAMPARÇADA OLSA KURTARILACAK BİR RUHUM VAR BENİM!!
Saol KARADİSİN gerçekten saol :)
SENİ.KENDİME.SAKLADIM;))

Pardon yaa yanlş yazmşm KARADSİN. kızmazsın umarım..
son-nefesim
Üye
Üye
Konum: Bir uçurumun kenarındayım...O kadar yokum ki; görmüyorlar...

Mesaj gönderen son-nefesim »

daha nelere katlanacağız kim bilir...
nihan

Mesaj gönderen nihan »

ya gerçektende nie bu kadar umutsuz bakıyosunki hayata şimdi sana bunu diorum ama insan hayatnda bazen böle dönemler olabiliyo kısa bi süre önce bnde yaşamıştm buna benzer bişeyi ama mutlu olmk için küçük sebepler aradm sonra o sebepleri buldum artık hayat felsefem bu oldu ''seni üzen şeyleri takma mutlu edenlerle yaşa...'' bnce sende denemelisn (gerçektn işe yarıyo)çünkü hayat herşeye rağmen yaşamaya değer..... :wink:
karadsin
Üye
Üye

Mesaj gönderen karadsin »

SENİ.KENDİME.SAKLADIM;)) yazdı:Hayatın gerçeklerinide içinde barındıran yorumun için teşekkür ederim sana..Artık doğru yolu bulmaya çalışıyorum..Ruhumu yenilemek istiorum!!!PARAMPARÇADA OLSA KURTARILACAK BİR RUHUM VAR BENİM!!
Saol KARADİSİN gerçekten saol :)
bak gördünmü gülmek sana ne kadar çok yakışıyor
hep gül olurmu...
tarlaçiçeği

Mesaj gönderen tarlaçiçeği »

nen var kuzum?
SENİ.KENDİME.SAKLADIM;))

ahh..

ahhhh...ahhh..
bendee bi bilsem neyim olduğunuu...