Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

HAYAT

Derinden Panolarıdır. Lütfen Şiir Yazmayınız.
minis
Üye
Üye
İsim: Mine

HAYAT

Mesaj gönderen minis »

Tek ihtiyacım beni anlayacak bir yürek ama korkuyorum,kaybetmekten korkuyorum çünkü kimi çok seversek hayat onu bizden erken alıyor.Sonra da zaman diyoruz aslında yarayı saran zaman değil sevgidir...
serseri

Mesaj gönderen serseri »

kazanmak için kaybetmeyi öğrenmek gerekir. bazı değerleri kaybetmezsek eğer gidenleri yerine herzaman birileri gelir. yeterki kendi önem verdiğimiz değerleri kaybetmeyelim sevgi her zaman bizde olduktan sonra her zaman kazanmak bizim elimizde her şeyin tek anahtarı sevgi :roll:
minis
Üye
Üye

Mesaj gönderen minis »

Acını dindirmek için gidenlerin yerine birileri gelmek zorunda.Bi başkasının sevgisiyle ancak onu unutabilirsin.Zamanla onu unutamazsın sadece yokluğuna alışırsın!.
buralarsoguk

Mesaj gönderen buralarsoguk »

e evet alishmalisin hayatimda kimi sevsem kaybolur aslinda
hayatimda uc arkadasim oldu sace uc biri cocukluk arkadasimdi
gozumun onunde ermeniler arkadas ermeniler (yeni dunyada hepimiz kardesiz ya) oldurduler ,obiri de kanserden oldu biri de kendini asdi aslinda fikraya benziyor yani gulsem mi aglasam mi tanrim neyse bence kimseyi sevme
minis
Üye
Üye

Mesaj gönderen minis »

sevme diyosun ama bazen insanın sevgi dolu bi yürege öyle cok ihtiyacı oluyo ki..
serseri

Mesaj gönderen serseri »

insan bazen değil her zaman sevgi dolu bir yüreğe, başını rahatca dayıya bir omuza ihityacı vardır. eğer bu dünyada kimseyi sevmez ise kimsede seni sevmez o zaman düşün ki ıssız bir adada tek başına kalmış insan gibi olursun etrafında kimse yok sevgi ve mutsuz bir insan olursun
minis
Üye
Üye

Mesaj gönderen minis »

hep bi arayış içerisindeyim sevmek istiyorum ama kaybetmekten korkuyorum..etrafımda cok insan var ama ben hala mutsuzum..
serseri

Mesaj gönderen serseri »

hayat bizlere her zaman bir şeyler öğretmektedir. bu öğrettikleri içerinde de kazanmak için kaybetmeyi öğretin eğer kaybedeceğiz diye hiç kazanmaya çalışmaz isek her zaman mutsuz oluruz bu düşünce ilede mutluluğa arayışa giremeyiz. sadece mutsuzluğumuz teselli olrak aradım buldum ama kaybetmek den korktuğum için yakınlaşamadım sadece avuntu olur bizlere. elbet bazen mutluluğu yakaldığımızda kaybedeceğiz ama bu her zaman kaybedeceğiz anlamında gelmiyor. bu şekilde düşünmeye devam ettiktence sevdiklerimizi ve kendimiz çok yıpratırız. insanlara yakınlaşmamız onlarla dertleşmemi,z gerekir sıkıntılarımı dile getirmemiz gerekir. Etrafınfa olmanı bilemek yetemez yakınlaşman gerek sevdiğini kaybede bilirsin inan her zaman herkesin yerine yenileri gelir eskilerini unutturuz sadece hafızada güzel günler ve isimler kalır zamanla onlarda silinir biz hatırlamak istemedikten sonra

Düşle.....
minis
Üye
Üye

Mesaj gönderen minis »

Hayatı öğrenmenin bedeli çok ağır.Defalarca deneyip defalarca yanılmadan yaşanılmıyo... :(
serseri

Mesaj gönderen serseri »

Hayat gerçekten çok acımasız yerine göre ise çok cazip geliyor ama duy bakımında çok acımasız ve biz bu şartlara katlanmak zorundayız ne kadar başkaldırsak da isyan etsekde soruna hiç bir çözüm bulunamaz
minis
Üye
Üye

Mesaj gönderen minis »

soruna hiçbir çözüm bulunmadığı içinde aksi davranıyorum.Ve bu yüzden hiçbirşeyden memnun değilim..
Kullanıcı avatarı
Bugfixed
Site Admin
Site Admin
İsim: Murat
İletişim:

Mesaj gönderen Bugfixed »

:shock:
Beklediklerim kalır uçan uçurumlarda..
.Terazinin Hüznü.
Kullanıcı avatarı
hakan
Takımdan
Takımdan
İsim: Hakan

Mesaj gönderen hakan »

Arkadaşlar bizim insanımız bir şeyin değerini kaybettikten sonras anlıyo niye öncesi yok ben buna anlam veremiyorum......
serseri

Mesaj gönderen serseri »

Abi haklısın her şeyin değeri kaybedildikten sonra anlaşılıyor ama kaybedene kadar da kaybetme korkusu çekiliyor. bu da kaybetmeye %70 daha kolaylaştırıyor. En güzeli kaybetsen bile savaşıp tekrar kaybettiklerini geri kazanmak gerek eğer kazanılamayacak kadar kötü bir olay olmuş ise acıyı dindirecek altarnatifler aranması gerekmekte.

Düşle....
minis
Üye
Üye

Mesaj gönderen minis »

İnsanlara beklediklerinden daha fazlasını verin ve bunu neşe içinde yapın

Üzgünüm derken insanların gözlerinin içine bakın

İlk görüşte aşka inanın

Tutkuyla ve derinden sevin.Belki incinirsiniz ancak bu hayatı tam olarak yaşayabilmenin tek yoludur

Yavaş konuşun ama hızlı düşünün

Unutmayın ki büyük aşk ve büyük başarılar büyük risk taşır

Kaybettiğinizde aldığınız dersi asla kaybetmeyin

Yanlızlığa da biraz vakit ayırın

3 's' ilkesini unutmayın;
-kendinize saygılı olun
-diğerlerine saygılı olun
-yaptığınız herşeyin sorumluluğunu alın...