Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

hayat

Derinden Panolarıdır. Lütfen Şiir Yazmayınız.
gezgin

hayat

Mesaj gönderen gezgin »

kimi zaman sessiz yağan yağmur gibi benliğimizde gezip sonuna nokta koyamadığız yere geliyoruz. Dusunceler içine dalıp sadece mutlu olmaya çalışmakmıdır, hayatı guzel yapan. yoksa yalan yanlış yaşamakmıdır hayatı.
Kullanıcı avatarı
Bugfixed
Site Admin
Site Admin
İsim: Murat
İletişim:

Mesaj gönderen Bugfixed »

baya derin bir konu. akışına bırakmak galiba. böle sine daha mutlu olmak kolay gibi.
aLaSToR

Mesaj gönderen aLaSToR »

hayatın tanımı sen,ce bukadar kolay mıdır upuzun bir hayatı nasıl tanımlarsınızki iki cümle ile bence HAYAT sürprizdir
Kullanıcı avatarı
Bugfixed
Site Admin
Site Admin
İsim: Murat
İletişim:

Mesaj gönderen Bugfixed »

herkese göre farklıdır be ibrahim. yaşam tarzına göre değişiyor.
Beklediklerim kalır uçan uçurumlarda..
.Terazinin Hüznü.
aLaSToR

Mesaj gönderen aLaSToR »

ee ozaman hayat bir tane değilmi (konuyu açalım biras) illaki ortak bir nokta vardır hayatı tanımlayan
gezgin

kendisi supriz

Mesaj gönderen gezgin »

hayatın kendisi bir suprizdir zaten. önemli olan bu suprizleri değerlendirebilmek ve anlamaktır. yalan yanlış yaparsın onu da ve kimi zaman ise yaptığın yanlışı dusunur kimi zamansa geleceğe kendin supriz yapmak istersin bunun için uğraşırsın. bence...
melissa__

Mesaj gönderen melissa__ »

benliğinde gezerken kendine bi nokta koyabilmiş bi insan var mıdır acaba ki :?: düşüncelere dalıp mutlu olmaya çalışmak deil,benliğine dalıp kendini keşfe dalmaktır bence....düşüncelerini,kişiliğini,kimliğini,ideallerini,neler yapmak,geriye dönüp baktığında arkasında neler bırakmış olmak istediğini anlamaktır...sanırım bundan sonra hayat senden sende hayattan zevk alırsın!!!!kendini tanıyıp bilinçli yaşamanın verdiği mutluluk çok üstün bence :roll:
aLaSToR

Mesaj gönderen aLaSToR »

:shock: konuya damgayı koymuşsun melissa helal :o) ama yinede Hayat benim için sadece mecburi bişe
melissa__

Mesaj gönderen melissa__ »

sorry,sorun sende demekki :roll: buarada saol
CroW

selam

Mesaj gönderen CroW »

abi hayatı tanımlamaya çalışıyosanız ayvayı yedik çok zor işiniz ehehe bi kere doğumdan bu yana bütün yaşadıklarımızı toplamaka lazım birbirine benziyenleri çıkarmak yanlışlara çarpmak uzun iş abi ben hep matematikten yatarım yapabilen yapsın
Misafir

Mesaj gönderen Misafir »

olay bu kadardır bence helal sana crow kimsin bilmiyorum ama düşünceni sevdim bence konuya güzel değinmissin neyse hayat anlatıla anlatıla yaza yaza bitmeyecek bir olgudur bunu anlatmak içinde insanın kafasının güzel olması lazım :twisted:
DaNCeR_PuMa

Mesaj gönderen DaNCeR_PuMa »

EVETTTTT
HAYAT HAYAT YASANMALI BU BIZE ALLAHIN BUYURDUGU BIR GOREV AMA HAYATI NASIL YASAMALI ISTE ASIL SORU BU...........

HAYAT BENIM ICIN ESKIDEN COK ONEMLIYDI HERSEYE DIKKAT EDERDIM AMA BIR OLAYDAN SONRA HAYATIN NE KADAR UCUZ OLDUGUNU GORDUM VE O GUNDEN SONRA HAYATI 1 GUN GIBI GORMEYE BASLADIM VE O BIR GUNU NASIL YASAMALIYIM ONU DUSUNMEYE BASLADIM VE SIMDI.......HAYATTAN HER ZAMAN ZEVK ALABILIYORUM VE COK MUTLUYUM.UMARIM BENIM GIBI HAYATTAN ZEVK ALAN ARKADASLARIM VARDIR. :roll: :)
-WaRLocK-

Mesaj gönderen -WaRLocK- »

dogrusunu istersen dancer_puma kardesim hayat yasanmali acisi ile tatlisi ile .sunu unutmamak gerek ki aci seyler olmasa idi hayattan bizi biktiran guzel seylerden zevk almazdik alamazdik . Cunku o aci seyler sayesinde bazi seylerin degerini daha iyi anlayabiliyoruz saygilarimla.
Misafir

Mesaj gönderen Misafir »

WaRLocK doğru konuda doğru söz ettin ansıl oldu anlamadım ama tebrikler.
Kullanıcı avatarı
hakan
Takımdan
Takımdan
İsim: Hakan

Mesaj gönderen hakan »

hayatı akışına bırakmak endoğrusur. :cry: