Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

Hayatından memnun olan varmı.çekip gitmek istiyenler varmı ?

Derinden Panolarıdır. Lütfen Şiir Yazmayınız.
Kullanıcı avatarı
Bugfixed
Site Admin
Site Admin
İsim: Murat
İletişim:

Re: Hayatından memnun olan varmı.çekip gitmek istiyenler var

Mesaj gönderen Bugfixed »

O da aklıma geldi de emrah. Belki biraz yanlış ama bayanların bu denli bu tür işlerde bu kadar çalışmalarına gönlüm razı olmamıştır o nedenle. Onlar daha fazla yoruluyorlar çünkü.
Beklediklerim kalır uçan uçurumlarda..
.Terazinin Hüznü.
blackpearl

Mesaj gönderen blackpearl »

Evet çekip gitmeyi isteyip de hayata çivi çakanlardanım sanırım..Büyük isyan,büyük şamata..Yaygaralar yaratıp susan sonra yine her şeyden sıkılıp sıkan biriyim işte..
ozlem
Üye
Üye
İsim: ÖZLEM

Mesaj gönderen ozlem »

Gitmek ama nereye?
Her yer birbirinin aynı binalar ve insanlarla doluyken...
TUTKUN
Üye
Üye
İsim: TUTKUN

Mesaj gönderen TUTKUN »

bir kere gitmeye yeltendim dostlarım bırakmadılar. iyiki sizler varsınız dostlarım.
tayfun4
Üye
Üye
İsim: Tayfun

Mesaj gönderen tayfun4 »

ben sıkıldım burdan, her gün biraz daha azalıyorum bu berbat yerlerde. bi de onu unutmam için gitmem gerek,başka türlü unutamam,uzun bi süre görmezsem iyi olur sanırım. nasip olursa, çanakkale'ye gitmek isterim. akşamüstleri,sahilde,bi bankta oturup simidimi yerken,martıları,denizi seyretmek istiyorum. iyi gelir belki (:
destina7
Üye
Üye
İsim: a

Mesaj gönderen destina7 »

ben okuduğum bölümden memnun değilim arkadaşlar yok iş için en uygun yok ailem istiyor diye diye asla tercih yapmayın sonra benim gibi olursunuz allahtan benim seneye bi şansım daha var hayatımdan şehirden değil ama bölümümden çekip gitmek istediğim kesin.
uzak
Üye
Üye
İsim: İltür

Mesaj gönderen uzak »

destina7 çok haklı.
Ben ailem istiyor diye değil ama hasbelkader bankacı oldum maalesef. İçimdeki çığlığı duysam da artık çekip gitmek kolay değil.
Hayatınızı bir çöplüğe dönüşmüş halde görmek istemiyorsanız içinizdeki sesi dinleyin. Çığlığa dönüşmeden...
blackpearl

Mesaj gönderen blackpearl »

Hayatımdan memnun olmadım hiç..Fırsatım olsa hemen çıkar giderim gerçekten..Memnun olabileceğim bir hayat var mı ya da ben şu anki yaşamımı o standartlara taşıyabilir miyim bilmiyorum..Bu ne mesleki açıdan ne de çevresel,içten gelen bir rahaysızlık,şikayet aslında hayata dair..Ben doğarken bile antipatim varmış buraya..
masalperisi
Yeni Üye
Yeni Üye
İsim: melis

Mesaj gönderen masalperisi »

evet uzak haklı ;
Hayatınız bir çöplüğe dönüşmeden içinizdeki sesi dinleyin.çığlığa dönüşmeden..

benim içimdeki ses 2 senedir çığlık atıyor haykırıyor..ama elimden hiç bişi gelmiyor öle bi çıkmazdayım ki ne yapıcam nasıl dayanıcam daha ne kadar gücüm kaldı bilmiyorum..
çekip gitmek istiyorum çoook uzaklara kimsenin beni bulamayacağı bi yere..
bazen sel olup ne bulduysam yüreğime bindirip bilinmeyen denizlere doğru yola çıkmak istiyorum...şimdi herşey anlamsız ne bu kentin zifiri karanlığı nede su olmak getirmiyor bana benden alıp götürdüğün aydınlığı...
hakancayirli
Yeni Üye
Yeni Üye
İsim: hakan

Mesaj gönderen hakancayirli »

Bir gün Hepimiz göçücez... Gitmek İstiyorum evet gitmek istiyorum.Sıkıldım bu monotonluktan,Sıkıldım bu sevme sevilmeme yarışından ,sıkıldım bu hayat zorluklarından , gitmek istiyorum buralardan .... Birdaha dönmemecesine .Belki oralarda sığınıcak bir liman bulup unutmak istiyorum . Sadece sözcüklerin, sevginin konuşulduğu sevilmemenin olmadığı değer verdiğin gibi değer aldığın yere gitmek istiyorum artık....Bu istediklerim belki çok zor , belkide imkansız ama bu Dünya'da ki amacımı unutmadan bunu başarmak istiyorum imkansızı başarmak zorlukla yarışmak istiyorum ve ben orayı bulduğum zaman herkeze anlatıcam SÖZ...
vazgecemem
Üye
Üye
İsim: DERYA

Mesaj gönderen vazgecemem »

Arkamda hiç bir iz bırakmadan oyle bı gitmek isterımki.Hapishanedekiler den farkım yok gibi....
wolfesc
Üye
Üye
İsim: süleyman

Mesaj gönderen wolfesc »

Bazen korkularımıza yenik düşüp sevdiklerimizin bize arkasını döndüğünü düşünüp hayattan sıkılırız biz aslında sevdiklerimizin hayatının merkezi olmaya çalışırız ama unutmamamız gereken şey biz sadece onların hayatlarının bir parçası oluruz... hayatında baş rolde sen varsın ne başkası olmaya çalış ne de hayatına başkalarının yön vermesine izin ver... :twisted:
fulyags1979
Üye
Üye
İsim: FULYA

Mesaj gönderen fulyags1979 »

Ben hayatımdan çok memnunun Allahın bana verdiği bedenim ruhum sağlıklı aklım yerinde beni sevenler var hayatta benimde sevdiklerim ben yaşamak istiyorum bu şehir çok kirlenmiş çok zor bir şehir olsada ben burda mutluyum ailem başka diyarda ama ben onları özlemektende mutluyum...
ikincicikis
Üye
Üye
İsim: selda

Mesaj gönderen ikincicikis »

... kimse kalmadı ki !
yasyaela
Üye
Üye
İsim: Mehtap

Mesaj gönderen yasyaela »

Hayata yüklediğimiz anlamlar çok önemli .Yanar döner bir hayatım var. Bazen hüzün dolu oluyorum bazen de hayattan zevk almaya çalışıyorum.