Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

Hayattaki en güzel doğrunuz nedir??

Derinden Panolarıdır. Lütfen Şiir Yazmayınız.
yasyaela
Üye
Üye
İsim: Mehtap

Re: Hayattaki en güzel doğrunuz nedir??

Mesaj gönderen yasyaela »

Yaptığım hataların deneme yanılma yoluyla beni doğruya götüreceklerine inanmam.
uzak
Üye
Üye
İsim: İltür

Mesaj gönderen uzak »

Bana en büyük mutluluklarımı da en büyük acılarımı da yaşatan iki insandır, biri sevgilimdi, biri dostum. En güzel iki doğrum onlardır. Kazandığım iki insan. :)
recebemre
Üye
Üye
İsim: Recep

Mesaj gönderen recebemre »

en güzel doğrum direkt olarak zatımla alakadardır.
hayattaki en güzel doğrum şudur ki; kendilerinin söylediklerine göre beni insanların gözünde kıymetli kılan, mukabele etme felsefem. insanların duygularına, düşüncülerine özellikle bana karşı hareketlerine aynı şiddette karşılık vermem.
ben buna mukabele felsefesi diyorum. öyle ki insanlar, karşılarında kendilerini görünce, öz eleştiri yaparak içinde bulundukları durumu irdeleyebiliyorlar. yanlışlarından vazgeçtikleri gibi vazgeçmek üzere oldukları doğrularda emin ve sabit kılabiliyorlar, kendilerini.
mubarezatihayatiye
Üye
Üye
İsim: dilan

Mesaj gönderen mubarezatihayatiye »

belki daha yaşamadım gibi gelecek ama,gelecek yıllar için de herzaman dilimi için de en güzel doğrum fikirlerim ve onları açıklamaktır,hep de bu olacak.karşıma,canımı verebilecek kadar çok seveceğim biri bile çıksa asla fikirlerimden vazgeçmem.çünkü bu ihanettir.belki benim için tek aşk fikirlerim ve onların aşkıdır.ben onları yaşatarak mutlu oluyorum ve hiçbirzaman onlar olamadan yaşayamam.hiçbir insanoğlu için,sevdiğim adam için hiçkimse için onları bırakmam.benim doğrum,güzelim,aşkım,hayatım; düşüncelerim ve onları gerçekleştirmek ve gerçekleştirme umududur...çünkü ben kendim için değil gelecek ve gelecektekiler için yaşıyorum.eğer böyle olmazsam,hizmet etmezsem ihanet edeceğim geçmişe.böyle olmak kendi seçimim ve borcumdur. inşallah anlatmak istediğim gibi anlaşılırım
uzak
Üye
Üye
İsim: İltür

Mesaj gönderen uzak »

Bazen beynin ve kalbinle seni olduğun gibi seven bir insanla karşılaşırsın. Nadiren, çok nadiren olur bu. İşte, o anlardadır hayatta aldığın en gerçek nefeslerin... Sen bütünüyle kendinken seni öylece çok ama çok seven biriyle yaşanan bir sevgi düşüdür. Yüreğine dolar, karşındakinin yüreğine dolar. Taşarsınız, bir olursunuz evrende. Tam bir birlik halidir. Kah sevgiliyle kah bir dostla yaşanabilecek en doğru en güzel şeydir yaşamının o anları...
sophie
Üye
Üye

Mesaj gönderen sophie »

gülebileceğim her fırsatı değerlendirmem gerektiğini farketmemdir herhalde...ne de olsa gülmek için,mutlu olmak için ne kadar zamanımız kaldığını bilmemiz mümkün değil...o yüzden o gün geldiğinde pişman olmamak için mutlu olabileceğin her anı değerlendirmelisin...
gozdegulumseyis
Yeni Üye
Yeni Üye
İsim: gözde

Mesaj gönderen gozdegulumseyis »

kendime özgü doğrularımın olması ve onlarla yaşamak :wink:
Mrve38
Üye
Üye
İsim: Merve

Mesaj gönderen Mrve38 »

Kaç tane doğrularım var bilmiyorum belki de onlar da doğru değil ama doğru olduğundan tek emin olduğum şey Allah'ıma inanıp ondan ümidimi asla kesmemek ... :)
metalipsis
Üye
Üye
İsim: ibrahim

Mesaj gönderen metalipsis »

bu doğru benim mi bilmem,ancak özellikle darda kaldığımda hatırladığım yüce dosta olan nankörlüğümdür,O her zaman bu nankörlüğü hoş görüyle karşılayıp bana ihsanda bulunmuştur.

Tek degişmez doğrum O`dur.
PompeY
Üye
Üye
İsim: BURSA

Mesaj gönderen PompeY »

En büyük Doğrum BURSASPORLULUK.
nill
Yeni Üye
Yeni Üye
İsim: nil

Mesaj gönderen nill »

istediğim benim olmadan vazgeçmemem yılmamam :)
sener
Yeni Üye
Yeni Üye
İsim: sener

Mesaj gönderen sener »

doğum yalnızlık anlam hiçlik ölüm
Kullanıcı avatarı
lonely
Görevli
Görevli
İsim: Burcu

Mesaj gönderen lonely »

Elimden gelenin en iyisini yapmak benim en büyük doğrum. Bana her zaman birşey kazandırmıştır.
recebemre
Üye
Üye
İsim: Recep

Mesaj gönderen recebemre »

Bu konuya birden fazla cevab yazmak; yazanların kendileriyle çeliştiği izlenimi verebilir. Ama aslından bir insanın yaşamında birden fazla doğrusu olabilir diye düşünerek...

Doğrularımdan birisi de AŞIK olmamdır. Bu bir gerçek; hanımlara şuan biçtiğim değere vesile olan bir durum. Dilediğim gibi bu AŞK'ı yaşayamasam da hanımefendilerin duygularına bu AŞK ile mukabele edebiliyor olmam; hayatımdaki en doğrularımdan birisi. Ben memnunum bu durumdan ve umarım ki; yaşamımdaki tüm hanımlarda memnun olacakları şekilde bunu farkedebilsinler...
Kullanıcı avatarı
EmelSevgi
Takımdan
Takımdan
İsim: emel sevgi

Mesaj gönderen EmelSevgi »

sevgilime aşık olmam, aşkımı ona ve herkese kanıtlamaya uğraşmam ve sonunda başarmam :)
çünkü bütün doğrular ve bütün güzellikler o hayatıma girdikten sonra geldi.. :oops: :ffie: