Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

Hayattan Beklentileriniz ?

Sizin Kürsünüz. Genel de Konu dışı başlıklar...
Kullanıcı avatarı
lonely
Görevli
Görevli
İsim: Burcu

Mesaj gönderen lonely »

Adventureman yazdı:Önemli Olan Hayattan Beklentilerimiz Deil, Hayatın Bıze Verdıklerıdır. Yada Bızım Hayattan Alabıldıklerımızdır ...
ve hayatın bize verdiklerinden mutlu olacağımız küçük ayrıntılar çıkarmak.
ladybird
Üye
Üye

Mesaj gönderen ladybird »

hayattan huzur bekliyorum, başka hiçbişey değil... herşey dengededir o zaman çünkü. yeteri kadar para, yeteri kadar sevgi, aşk, mutluluk... hiçbirşeyin fazlasını istemiyorum. çünkü anladım ki; elinizde birinden biraz fazla olursa diğerinden hiç olmuyor :cry: hayat, hepsinden az da olsa tatmamı sağlasın yeter... acı da olsun tabi ama kaldırabileceğim kadar... :wink:
heavenandhell
Üye
Üye
İsim: cansu

Mesaj gönderen heavenandhell »

iyi bir meslek sahibi olmak ve kendimi çok çok çok geliştirmek istiyorum.bir de şu dertlerden kurtulmakkkkkk :x hangisi olacak acaba :roll:

hayattan birşey beklemeyin arkadaşlar.... beklentilerimiz,hayallerimiz hep suya düşüyor :arrow:
theseptember
Yeni Üye
Yeni Üye
İsim: mne

Mesaj gönderen theseptember »

kendim bişeylere çabalarsam bişeyler elde edebiliyorum,hayatın bişey verdigi yok,bi beklentimde yok zaten....
bulgur
Üye
Üye
İsim: mesut

Mesaj gönderen bulgur »

theseptember yazdı:kendim bişeylere çabalarsam bişeyler elde edebiliyorum,hayatın bişey verdigi yok,bi beklentimde yok zaten....
Amacın yoksa neden yaşıyorsun ki kalabalık bari etme yaa dostum öle şey mi olur amacım yok diye bişey mi olur.İnsanları hayaleri yaşatır,evet hayat bize birşey vermez cok dogru.Çaba göstermezliyiz bi amacımız olmazsa zaten caba olmaz..
umutsuzvakaa
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj gönderen umutsuzvakaa »

Bu hayat bana hiç birşey sunmuyo.Şuan lise öğrencisiyim,çevremdeki insanlar ve gelecek diye umut ettiğim aslında o gelmeyecek beni hayallerimden uzaklaştırmayı başardı...meslek sahibi olmaktan bahsetmiş arkadaşlar...Bu düzen benden 'ben' olmamı istemiyerek sonucundada bana birşey sunmuyor.5 aşamalı ya üniversiteye girmek 5 aşamalı artık.Tamam hadi oldu öyle ,böyle yaptım biryere girdim .Devamıında yine işsizlik,adaletsizlik.Yine tepemde olan bir düzen olucak ve himaye altında olucam...Bi türlü çözüme ulaşılmıyo...

İyimser olrak tamam bu aşamayıda geçtim , o kadar ucuzki hayatınız ya bigün yolda giderken birinin size bıçak çekip öldürme olaslığı warya...Bunun gibi birçok basit neden sayılablir...Ve bu kadar olumsuzlukların içinde iyi ummak bence çok güç ve mantıksız

Geleceğe dair hiç bir beklentim kalmadı zaten...

Ya feridun abi de tam bu duruma cvp olrak yazmış 'boş ders şarkısı' nı...

'Şu hayat bilgisi ne ağır dersmiş hocam
Düşündüm, kararlıyım;
Ben adam olamayacağım
Madem her şey basit bir formül, Mutluluğu söylesin kimya'

herkese slmlar
Bozcaada

Mesaj gönderen Bozcaada »

umutsuzvakaa bu kadar da karamsar olma be dostum...
Ben de senin gibiydim. Al sana reçete:
3İ:
1-İsteyeceksin
2-İnanacaksın
3-İnat edeceksin

Bir de odana,her zaman görebileceğin bir yere bunu yaz ve sık sık oku:

"İnsanın Hayatta Başaramayacağı Hiçbir Şey Yoktur."
vedat_fd
Üye
Üye

Mesaj gönderen vedat_fd »

biraz sakin bir yer mutlaka deniz görmeli yüksekten bakmalı denize.öyle ki ufuk çizgisi sisli dümdüz üzerinde güneş denizi kızıla boyayan. yeşil bir bahçede renk renk çiçekler yazmak isterim ben birşeyler
öykü roman şiir elimden ne gelirse paylaşmak tüm insanlarla tüm sevenlerle
defne
Üye
Üye
İsim: defne

Mesaj gönderen defne »

HUZUR....
derinmavi
Üye
Üye

Mesaj gönderen derinmavi »

ben keşke şimdi kücücük bi kiz olsam babamin annemin kucagina yatsam sarılsam onlara.hayat bünü bana saglayabili mi?
GoZdE
Üye
Üye
İsim: gözde

Mesaj gönderen GoZdE »

artık hayattan birşey beklemiyorum çünkü tüm kazıkları hayattan yedim daha ne bekleyeyim.....
Rosey
Üye
Üye
İsim: ...

Mesaj gönderen Rosey »

olur mu ya hayat daha ne getirecek sana, yeter ki sen umidini kesme ve hayata her zaman iyimser bak ve her zaman kendinden kotu olanları dusun, savasta da olabilirdik su an aslinda cok sansliyiz...
gizkuasss

Mesaj gönderen gizkuasss »

hayattan emeklerin karşılığını istiyorum...
hayattan ayna olmasını istiyorum...
düz bir ayna... parlak... insanı olduğu gibi gösterecek bir ayna... insanın her bir yanında olan bir ayna... yalan arkaya saklansa bile diğer ayna onu görmeli... bilmeli...

hayattan bunları bekliyorum...
defne
Üye
Üye
İsim: defne

Mesaj gönderen defne »

DAHA GENÇSİN GÖZDE... DUR BAKALIM DAHA NE SÜRPRİZLER ÇIKACAK KARŞINA... :lol:
yaskaman

Mesaj gönderen yaskaman »

genç yaşına rağmen çok iyi beklentileri var hayattan tebrikler..