Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

Hayattan Beklentileriniz ?

Sizin Kürsünüz. Genel de Konu dışı başlıklar...
fotosentez

Mesaj gönderen fotosentez »

ben deee :oops:
olsun biraz daha beklesek? :shock:
Kullanıcı avatarı
Adventureman
Admin
Admin
İsim: Ersin
İletişim:

Mesaj gönderen Adventureman »

Önemli Olan Hayattan Beklentilerimiz Deil, Hayatın Bıze Verdıklerıdır. Yada Bızım Hayattan Alabıldıklerımızdır ...
misk

Mesaj gönderen misk »

genelde hep hayat bizden bişeyler bekliyo..hatta bizden herşeyi svar gücüyle alırken biz bütün gücümüzle çabalıyoruz ondan bişeyler alabilmek için..ama kazanıcam!! :D :D :lol:
denizezail
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj gönderen denizezail »

bence önemli olan hayattan ne isteyeceğini bilmektır..abartıya kaçmadan kendinin farkında olan insanlar neyi ne kadar isteyeceklerını bilirler ve sonunda alırlar bence
Kullanıcı avatarı
hakan
Takımdan
Takımdan
İsim: Hakan

Mesaj gönderen hakan »

denizezail yazdı:bence önemli olan hayattan ne isteyeceğini bilmektır..abartıya kaçmadan kendinin farkında olan insanlar neyi ne kadar isteyeceklerını bilirler ve sonunda alırlar bence
Bu zaman kadar kim neyi istediğini bilmişki ve almış, vede abartıya kaçmadan aldığı ile yetinmiş......
Kullanıcı avatarı
pyrazine
Takımdan
Takımdan
İsim: Ahmet

Mesaj gönderen pyrazine »

pyrazine diyor ki :

Fazla takmayın :)
tarlaçiçeği

Mesaj gönderen tarlaçiçeği »

mesleğimi yapmak isterdim.mimari dekoratif sanatlar mezunuyum.iç süsleme dekor falan.vitray,bakır rölyef,duvar resimleri felan.fakat türkiyede bu gibi durumlar lükse kaçıyo insanlar için.ha yaptıranlar var mı var.fakat çevre edinmek adını duyurmak lazım.arkadaşlarla atölye açalım dedik fakat mali açıdan yapamadık yinede uğraşımıza devam ediyoruz.ne bileyim örnek çalışmaları cd ye yükledik gerekli yerlere gönderdik.bu işi yapanda çok.bize soruyolar nerede yapıyorsunuz bu çalışmaları die.evde yapıyoruz diyoruz.kimse ciddiye almıyor.ama gerçekten evde yapıyoruz yaptıkta.ne yapalım yani.siz ürüne bakın nerede yaptığımızın ne önemi var.....
tarlaçiçeği

Mesaj gönderen tarlaçiçeği »

bir de zaman konusu ise düşündürücü.aslında bu zaman benim için güzel zaman değil.şöle 70'li zamanlar olabilirdi.bu zaman da herşey çok kötü.insanlar kötü,yaşam şartları kötü ve herşeyin paraya baktığı bir zaman bu daha kötü.paran yoksa sen bir hiçsin yani.zaman para zamanı olmuş.her tarafta tehlike .....ne bileyim ben ama öncedende savaşlar varmış.savaşta sevmem ben.en iyisi lale devri o da kısa sürmüş ama.ne bileyim neyse şimdi bu zamana alıştım artık değiştirmeyelim
miss_to_rain
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj gönderen miss_to_rain »

Ben uzun zamandır hayattan, insanlardan bişey beklemeden yaşıyorum...Çünkü beklenti sadece insanı umutlandırıyo ve umut da en büyük hayal kırıklıklarının habercisi bence :(
Eğer güneşin doğmasını bile beklemezsen, bu bile bi mutluluk sebebidir...
Beklenti de hayal kırıklığından başka bişey getirmez!
elifelifim
Üye
Üye

Mesaj gönderen elifelifim »

meraba benim hayattan en öncelikli isteğim kardeşim iyi bir eğitim alıp hayatını kurtarması.umarım çok mutlu olur benim canım kardeşim.çünkü kardeşim annemden bana emanet
seyytan
Kıdemli üye
Kıdemli üye
İsim: Metin Çetin

Mesaj gönderen seyytan »

yokk hayattan beklentim...
Kullanıcı avatarı
hakan
Takımdan
Takımdan
İsim: Hakan

Mesaj gönderen hakan »

Arkadaşlar sonunda öğrendim hayattan beklenti diye birşey yok ne var diyeceksiniz bizim yolumuz doğmadan çizilmiş değiştiremeyiz. Ne olacağız yada sonumuz nasıl olacak düşünmek gerek diyorum.bence tabiki .
Kullanıcı avatarı
pyrazine
Takımdan
Takımdan
İsim: Ahmet

Mesaj gönderen pyrazine »

Bence yolumuz aslında hem önceden çizilmiş hem de o yolu çizmek bizim elimizde;nereden baktığımıza bağlı.Biz bu dünyada yaşayan insanlarız ve bazen, buradaki yaşantımıza başka dünyalardan bakmak yerine bu dünyadan bakmak daha faydalı.Şu an elinde tuttuğun mause u 10sn içinde bırakmak ya da bırakmamak senin elinde.Yani hiçbirşey bizim elimizde değil diyip de herşeyi salıvermek kolay bir kaçış yolu olmanın ötesinde kendimize yaptığımız en büyük ihanettir bence.

Herşeye rağmen yaşamak güzel :)
okyanus_derin
Üye
Üye
İsim: nilgün

Mesaj gönderen okyanus_derin »

aman ya ben de bişe beklemiyorum hayattan!
:? şu lise bitsin aslında ilk öncede...
okyanus_derin
Üye
Üye
İsim: nilgün

Mesaj gönderen okyanus_derin »

Fairjudge yazdı:Nasıl olsa hepimizin sonu ölüm değil mi ? Ben sonu baştan bekliyorum. :D
süper ya! evet , bencede! :D