Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

Hazır Cevap Klibi

Feridun Düzağaç Hakkında Sorulan Sorular, Bilgiler, Bildiriler, Konser Duyuruları, Biyografi, şarkı sözleri, albümler, incelemeler.. Feridun Düzağaç Biyografi! - Feridun Düzağaç Şarkı Sözleri!
Kullanıcı avatarı
CANER
Görevli
Görevli
İsim: Caner

Re: Hazır Cevap Klibi

Mesaj gönderen CANER »

Harika olmuş çok güzeldi.. :D
CaglaPinar
Yeni Üye
Yeni Üye
İsim: Çağla

Mesaj gönderen CaglaPinar »

Klip ile bütünleşmiş yine, fakat şarkının bölünmesi biraz bozmuş gibi...
Gene de tebrikler Düzğaç'a.
esradd
Üye
Üye
İsim: esra d

Mesaj gönderen esradd »

Sanki bana da şarkı bölünmese daha iyi olurmuş gibi geldi; ama çok da uzun... Demek ki böylesi münasipmiş, alışılır.(:
Klibi yöneten her kimse takdir ettim.:) Klip yönetmenliği zor iş bence,şarkıyı anlamak, özümsemek, onu görüntülerle ifade edebilmek... Çok çok başarılı bir çalışma olmuş. :wink:

Ben Feridun Düzağaç'ı klibin başında ilk gördüğümde " Anam, gençlik görüntülerini toparlamışlar herhalde" dedim. O beyazlı hali -bazen çok korkunç baksa da- ne kadar genç gözüküyor öyle. Ha bir de "Derin bir nefes al geçer" dedikten sonra nefes alınca gülesim geldi çok. Bazı mimikler yerinde, tam,cuk oturmuş da bazıları abartılmış gibi geldi niyeyse.
Ama tabii bu dediklerim klibin özgünlüğünden hiç bir şey alıp götüremez. 8) Yine "Söz Ver" gibi kızlı mızlı bir klip çekilmemesine sevindim. :lol: (Gerçi o şarkıya da o yakışırdı) Neyse tamam sustum.
kIzIlgece
Üye
Üye
İsim: bilge

Mesaj gönderen kIzIlgece »

''Acı çekmek kolaymış alışmışım
Gerçekmişim göz görmüş söz dokunmuş
Sahte yüzler hep mideme dokunmuş
Aklımı yitirmişim ki doğrulara durmuşum
Aldatılmış durmuşum vurulmuşum''

ve aradan zaman geçer:

''Kalbini kırarsa hayat derin bir nefes al, geçer
Ah bu yanar döner hayat sakın küsme
Gün olur rüyalarından geçer
Ah öteki'm tatlı şaşkınım''

Bu şarkıdan sonra tereddüt etmeden en sevdiğim şarkısını seçebiliyorum, hazır cevap.

İlk izlediğimde klibi, beyaz klibi aklıma geldi başlarında, o animasyon eski bir fotoğrafı kullanılarak mı yapılmış?O fotoğrafı hatırlıyorum sanki.Bence güzel bir klip olmuş.
Safkan
Üye
Üye
İsim: Şahika

Mesaj gönderen Safkan »

mimikler güzel olmuş bencede.ama daha farklı bir klip olabilirdi. hem daha önceden artık kliplerde kendisinin görünmeyeceğini söylememiş miydi?
beyaz01
Üye
Üye

Mesaj gönderen beyaz01 »

Çok güzel olmuş klibi,mimikler harika.. Herzamanki gibi müthişş olmuş Feridun...
seyytan
Kıdemli üye
Kıdemli üye
İsim: Metin Çetin

Mesaj gönderen seyytan »

Klip basit olmuş, daha güzel bir klip çekilebilirdi.
terry
Üye
Üye
İsim: gökhan

Mesaj gönderen terry »

mükemmel bir klip olmuş kalbinden beynine yada beyninden kalbine. yani bi tarafından öteki tarafına söylemiş ve iki kişi olmuş çok çok güzel bir klip