Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

herşeye rağmen

Sizin Kürsünüz. Genel de Konu dışı başlıklar...
tugba14

herşeye rağmen

Mesaj gönderen tugba14 »

herşeye rağmenin klibini gören varmı :?:
StorM7

gördüm mükemmel..

Mesaj gönderen StorM7 »

Grup Hepsi yine kalitesini ortaya koydu.. İşinde uzman insanlarla çalışıyorlar gerçekten.. Diğer kız grupları gibi cinsellik ön planda diil bu klipte de.. Şarkı zaten en güzel şarkıları MUHTEŞEM Bİ ŞARKI!! Yine beni sevebilir misin HERŞEYE RAĞMEN!! Çok şey anlatıyorr.. Gerçekten çok iyi dans ediyolar ve bi o kdr da güzel sesleri özellikle Gülçin.. Eren de çoooooook güzel seni seviyorummmm.. Hepsi'yle tanışmak isterim.. Hacettepe Üniversitesi Bahar Şanliklerine bekliyorum Gazi'ye geldiniz küstük :p Çok süper şarkı süper klip dicek bişi yok!!
tugba14

Mesaj gönderen tugba14 »

interneten indireceğim bi yer varmı?
Prince

Mesaj gönderen Prince »

Klibi Müzik kanallarinda görebilirsiniz..
Prince1

grup hepsi

Mesaj gönderen Prince1 »

Bugfixed grup hepsi
kapalı bi bakarmısın? phpbb critical error diyor. Sana ulasabileceğim baska bir yer yoktu buraya yazmak zorunda kaldım. Ben FEAR.
Kullanıcı avatarı
Bugfixed
Site Admin
Site Admin
İsim: Murat
İletişim:

Mesaj gönderen Bugfixed »

tamam dostum..
Beklediklerim kalır uçan uçurumlarda..
.Terazinin Hüznü.
Prince

Mesaj gönderen Prince »

saoLasın murat. :wink:
_ece_

Mesaj gönderen _ece_ »

böyle bir grubun nasıl klipleri güzel olmazki.çok güsel acayip tatlılar yine..çok seviyorum onlarıı
Prince

Mesaj gönderen Prince »

Murat konuşmamız Lazım. Site kapandı acılmayacakmı? Konusunda...
Kullanıcı avatarı
Bugfixed
Site Admin
Site Admin
İsim: Murat
İletişim:

Mesaj gönderen Bugfixed »

tamam dostum. Hosting arıyoruz :(
tek sorunumuz bu inan. gruphepsi.org icin yani.
Beklediklerim kalır uçan uçurumlarda..
.Terazinin Hüznü.
Prince

Mesaj gönderen Prince »

Zaten fazla zaman kalmadı biliyorsun okul meselesi olan var Öss derdi olan LGS derdi olan..Eğer 1 haftaya kadar acılmazsa cok hırpalama kendini. 1 hafta kadar acelesi var. Eğer olmazsa 1 haftaya kadar , cok acele etmene gerek yok. Elbet acılır in$.
cemre_s_a

herşeye rağmen

Mesaj gönderen cemre_s_a »

ARKADAŞLAR HERŞEYE RAĞMENİN KLİBİNİ NERDEN YÜKLEYEBİLİRİM????????ÇOK YERDEN DENEDİM AMA YÜKLENMİYO..... :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
duduuu

Mesaj gönderen duduuu »

ayy cok heycanladim
duduuu

Mesaj gönderen duduuu »

ya suu clip nezaman telivision da cikacak, kral'a bakiyorum ama hic cikmiyor.. nerede download yapabilirim su klibi, her site'de baktim

bilenleri soylesinler lutfennnn
Misafir

Mesaj gönderen Misafir »

lime wire diye bi program var onu indirin sonra her türlü klibi dowland edebilirsiniz