Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

hiç arkadaslarinizdan korktunuz mu?

Derinden Panolarıdır. Lütfen Şiir Yazmayınız.
hazan
Kıdemli üye
Kıdemli üye
İsim: Mehtap

Mesaj gönderen hazan »

ben kimsenin bana böyle bişey hissettirmesine izin vermem arkadaşım bile olsa. ki benim zaten seçe seçe sadece 8 tane dostum yada adı arkadaşsa ondan var. onlarıda çok seviyorum...
Rosey
Üye
Üye
İsim: ...

Mesaj gönderen Rosey »

umarim basina hic bi zaman boyle bisi gelmes ;)

arada kalmak. ne hissettigini bilememek. bazen sucluluk bazen de onlara karsi nefret hissetmek gercekten cok kotu... :(
hazan
Kıdemli üye
Kıdemli üye
İsim: Mehtap

Mesaj gönderen hazan »

umarım başıma gelmez ama insan birazda kendisi seçer çevresini. bu arada kimsenin seni incitemesine korkutmasına izin verme çünkü hayatta hiç bişey senden değerli olamaz... yıllar sonra senden geriye sadece sen kalıyosun bunu kendimden biliyorum...
Rosey
Üye
Üye

Mesaj gönderen Rosey »

evet haklısın, artık başkalarını mutlu etmek veya kırmamak için kendimi yipratmaycagim... hakkimda ne dusundukleri beni bu kadar ilgilendirmemeli ;)
fetheden
Üye
Üye
İsim: fatih

Mesaj gönderen fetheden »

ewet korktum.bi kaç arkadaşım var ne zaman ne yapçakları belli olmuo.onların yuzunden cok kavgaya girmek veya hep beraber dyak yemek zorunda kaldık.
Rosey
Üye
Üye

Mesaj gönderen Rosey »

Allah sabır versin kardesim... ve düsmandan beter arkadasliklar vermesin..
En son Rosey tarafından Cuma, Ağustos 11, 2006 23:25 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
molibden
Üye
Üye

Mesaj gönderen molibden »

hiç korkmadım.onlara beni korkutma lüksünü tattırmam,öle tiplerlede arkadaş olmam.gerçi piskopat bi kankim var ama heralde birbirimisi dengeliyorus :D
SeDeF
Üye
Üye

Mesaj gönderen SeDeF »

evet olmaz mı böyle arkadaşlıklarım hep var oldu ama onlar "sen yaralarsın yaralarımıda sararsın hem öldürürsün hem hayata bağlarsın" türünde olduğu için hep vazgeçilmezlerdi.
Kullanıcı avatarı
sinan
Admin
Admin
İsim: Sinan

Mesaj gönderen sinan »

ya şuan malesefki bulunduğumuz durum bu. artık o sıkı dostluklar yok.

sanal alem geldi, gerçek alem bozuldu :roll:
~
ansızın gelecek gibisin..
Kullanıcı avatarı
fotosentez
Takımdan
Takımdan
İsim: yaprak

Mesaj gönderen fotosentez »

ya bazen oluyo evet..bazı arkadaşlarım varki nedense hep kötü haberleri dedikoduları sölemek için yanaşıyolar yanıma onların geldiğini gördüğümde korktuğum oluyo :(
Rosey
Üye
Üye

Mesaj gönderen Rosey »

ya bazen oluyo evet..bazı arkadaşlarım varki nedense hep kötü haberleri dedikoduları sölemek için yanaşıyolar yanıma onların geldiğini gördüğümde korktuğum oluyo :(
İşte aynı öyle bir durum benimkide :cry: Ama artık eskileri unutmaya çalışıyorum... En iyisi böyle sanırım...Unutmak...
zomzeus
Üye
Üye

Mesaj gönderen zomzeus »

çadırda kaldık arkadaşlarla bu yaz dört kişilik çadırda dokuz kişi kaldık ve o gün hepsinden ayrı ayrı korktum :!:
Bozcaada

Mesaj gönderen Bozcaada »

korkulmuycak gibi değilmiş be dostum :lol: :lol: :lol: :P
Kullanıcı avatarı
fotosentez
Takımdan
Takımdan
İsim: yaprak

Mesaj gönderen fotosentez »

ya benim için gecenin bi vakti çadırda kalmak ayrı bi korku sebebi de bi de küçücük çadırın içinde bana bakan 9 göz ben çığlığı basardım valla ben bazen gecenin bi vakti uyanınca kapının arkasındaki giysilerin gölgelerini bişeylere benzetip çığlığı basıyorum çadırda kalsam nolurdu kimbilir :lol:
Rosey
Üye
Üye

Mesaj gönderen Rosey »

ayyy :shock:

cidden karanlıkta bir de o gözleri nasil gorursun :twisted:

korkunccccccccc :?